Skocz do zawartości

Odcinek 7: Wonderbolts Academy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Dołączona grafika

Tytuł: Wonderbolt Academy

Data Emisji: 15.12.2012

Krótki opis:

Rainbow Dash receives an invitation to attend the Wonderbolt Academy but questions whether she is Wonderbolt material.

PL: Rainbow Dash otrzymuje zaproszenie by wstąpić do akademii Wonderblos Wonderblots, ale ma wątpliwości czy się do tego nadaje.

Tytuł poprawiony

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=xllT6-i52P8

Obejrzałem ten odcinek. Faktycznie tutaj Dash nie jest aż tak... dashowata jak w poprzednim odcinku. W sumie jej rolę spełniała w tym odcinku jej chwilowa przyjaciółka :P Tylko jakoś nie byłem w stanie dobrze usłyszeć jej imienia. Lightning... Zap? Na pewno Lightning, ale co dalej to nie pamiętam. Przyznam, że troszeczkę inaczej sobie wyobrażałem ten odcinek, sądziłem, że to będzie bardziej taka zdrowa rywalizacja. A tymczasem ta nowa dążyła tylko do zwycięstwa i to za wszelką cenę. Dobrze, że w końcu Dashie się jej postawiła, bo to, co odwaliła, było cholerną przesadą. No i dobrze, że ją Spit wykopała... Jest szansa na to, że Lightning zostanie nemezis Dash ^^ Co tam więcej... Będzie niechronologicznie: - Otrzymanie listu i żarty Dash z tego xd - Oczekująca na list PP. - Spitfire w końcu bez swojego uniformu, z widoczną grzywą, sierścią i CM-em, który, jak widziałem, był zupełnie inny od wyobrażeń fanów. - Nowe postacie, chociaż dość mało rozmowne. - Cloudchaser i Hardkorowy Kucu! - YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! - Zburzenie pewności siebie Hardkora przez Spit. Aż sflaczał gość xD - Płaskowyż pośrodku niczego + pas startowy - seems legit :rainderp: - Hug od Rarci dla tego pegaza, który ją złapał ^^ - I samo odejście Lightning z ochroną... Nic dziwnego, że były głosy, że poszła do RF xD - Oraz konkurencje w akademii - fajne były. Zwłaszcza lot w trudnych warunkach atmosferycznych. - Było znowu OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG! xD Ogólnie odcinek solidny, ale jednak gorszy od poprzedniego. Może niektórym przeszkadzać mniej dashowata Rainbow. 7/10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=YeUOTssNp-E

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!

Wyciągnęli wszystkie złe/negatywne/wredne cechy z RD i wsadzili w RD 2.0 by pokazać na koniec jaka dobra jest Dash ;p ofc RD 2.0 wrzucą za karę do kuchni i biedaczka zamiast latać będzie do końca życia piec ciasta dla Celestii.

- powrót postaci z Hurricane Fluttershy: Cloudchaser (FFQ pewnie z radości do..tarza się po dywanie) i Thunderlane (nadciągają Rarity x Thunderlane shipping arty)

- RoidRage!!! YEAAAAAAH!

- PINKIE była ukryta bohaterką tego odcinka ;p scenki z nia były przezabawne, ale też żal się robiło jak biedulka czeka bez przerwy na 1 list od RD

Dołączona grafika

aww nie ma listu tylko masa ciekawskich bronies :(

- Spitfire bez lateksowego ciuszka ^^

minusy

- dziwny koniec.... przyjęli RD do Wonderbolts? nie ma listu znowu? co się stanie z prezentem od Pinkie? czy Rarity wepchnie się w trójkącik Thunderlane x Flitter x Cloudchaser?

- czy ktoś widział Derpy? :(

- napisałbym że brak Luny, ale po ostatnim odcinku jestem nadal pozytywnie nakręcony jej pojawienie się ^^ ale i tak liczę na jej jakikolwiek udział w przyszłych odcinkach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... To jakby koniec pewnego okresu... Siedzę wśród kucyków rok i ten rok kończy się przyjęciem mej ulubionej do akademii Wondersów. Spełnienie jej marzeń, a dla mnie swego rodzaju... Nie wiem. Finisz serii? Bo właśnie na ten moment czekałem od samego początku :P. Odcinek z pewnością nie był tak bardzo Dashieowaty jak poprzedni, ale też go uwielbiam. Mam jedynie nadzieję, że wydarzenia w nim zawarte nie oznaczają zmniejszenia występowania RD w serii. Chyba trzeba dziś będzie znów wyjść na miasto i wypić zdrowie tęczólki ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby , jak się dowiedziałem kto napisał to już wiem czemu pinkie się zrobiła taka irytująca.. Wonderbolts trenują jak wojsko , a byle smoka nielota nie potrafią ujarzmić... ja cię proszę. to jest moja opinia proszę się z nią zgodzić lub nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,odcinek obejrzany i muszę przyznać,że pomimo obaw z nim związanych(na dobrych odcinkach z RD zależy mi najbardziej) było naprawdę porządnie.RD w końcu zaczęła rozwijać się w karierze, nie była zaskoczona gdy ją przyjęli z resztą nie miała żadnego powodu by być, Spitfire ma u niej dług za uratowanie życia.Sama akademia wyglądała bardzo dobrze, choć ciekawi mnie czy jest to te same miejsce co było ukazywane w dzieciństwie Rainbow i Fluttershy?Wyglądało podobnie zwłaszcza hangary/baraki z drugiego planu.Nowa klacz bardzo przypomina Rainbow po za tym,że nie przejmuje się ofiarami i robi wszystko by wygrać, choć nie była bynajmniej zła,mam nadzieje,że nie ukarzą jej za surowo.Nieco dziwić mógł obraz Spitfire, która pokazała swą nową(prawdziwą?)naturę.Zdziwiło mnie,że nie dała żadnego znaku RD, który by świadczył o jakiejś znajomości.Zarówno na torze jak i w biurze(ona podpisywała dokumenty czy autografy)?Ale w ostateczności główną role odegrały Mane 6 z Pinkie na czele.Rainbow znowu uratowała swoje przyjaciółki przed niechybną śmiercią.(Jeszcze raz a naprawdę zacznę obstawiać, która pierwsza jej się wymsknie:TWcU3:).Ogólnie kawał porządnego odcinka,tylko zastanawia mnie końcówka.Jest w Wonderbolts czy też nie?:fluttershy3:

Słaby , jak się dowiedziałem kto napisał to już wiem czemu pinkie się zrobiła taka irytująca..

Serio?Jak dla mnie Pinkie była naprawdę śmieszna w tym odcinku nawet bardziej niż w ,,Too Many Pinkie's Pie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był...nietypowy. Niklas, ta postać to Lightning Dust. + YYEEEEEAH + Cloudchaser...chyba wiemy, kto najbardziej będzie się z tego cieszył :P + Spitfire bez kostiumu, za to w gustownym mundurze + te jej lustrzanki + w ogóle to ma inny głos + Lighting Dust! Go to Rainbow Factory, right now! Nie mogłam się powstrzymać... - Czegoś mi w tym odcinku brakowało... Eeyore - myślę, że to, że Wonderbolts trenują jak w wojsku jest bardzo prawdopodobne...szczególnie, e Spitfire rozwiała nadzieję pegazów mówiąc im, że wcale nie są tacy świetni jak im się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny, ale chyba za bardzo podciągnięty pod Top Gun ;) Fajnie, że Spit w 'pracy' zachowuje się zupełnie inaczej jak na jakiś przyjęciach, gdzie RD ratuje placki, nadaje to jej głębi. No i mundur... Już widzę nowe arty :D Pinkie jak zwykle jest ponad fizyką.. That is Pinkie! :D Ogólnie super, akcja toczy się tam nadal i z tego co widzę, następny odcinek będzie ciągiem dalszym historii.. Więc zobaczymy, czy RD zrobi na koniec Rage Quita (chociaż.. znowu? było by to trochę nudne..), a jak nie.. to jak to się skończy? Podsumowuje to cytat: OmgOmgOmg!!! :rd3: Ps: Mówiłem już, że Spit jest moim ulubionym backgroundowym kucem? :D:spitfire2::salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=xllT6-i52P8

Obejrzałem ten odcinek.

Faktycznie tutaj Dash nie jest aż tak... dashowata jak w poprzednim odcinku. W sumie jej rolę spełniała w tym odcinku jej chwilowa przyjaciółka :P Tylko jakoś nie byłem w stanie dobrze usłyszeć jej imienia. Lightning... Zap? Na pewno Lightning, ale co dalej to nie pamiętam. Przyznam, że troszeczkę inaczej sobie wyobrażałem ten odcinek, sądziłem, że to będzie bardziej taka zdrowa rywalizacja. A tymczasem ta nowa dążyła tylko do zwycięstwa i to za wszelką cenę. Dobrze, że w końcu Dashie się jej postawiła, bo to, co odwaliła, było cholerną przesadą. No i dobrze, że ją Spit wykopała... Jest szansa na to, że Lightning zostanie nemezis Dash ^^

Co tam więcej... Będzie niechronologicznie:

- Otrzymanie listu i żarty Dash z tego xd

- Oczekująca na list PP.

- Spitfire w końcu bez swojego uniformu, z widoczną grzywą, sierścią i CM-em, który, jak widziałem, był zupełnie inny od wyobrażeń fanów.

- Nowe postacie, chociaż dość mało rozmowne.

- Cloudchaser i Hardkorowy Kucu!

- YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!

- Zburzenie pewności siebie Hardkora przez Spit. Aż sflaczał gość xD

- Płaskowyż pośrodku niczego + pas startowy - seems legit :rainderp:

- Hug od Rarci dla tego pegaza, który ją złapał ^^

- I samo odejście Lightning z ochroną... Nic dziwnego, że były głosy, że poszła do RF xD

- Oraz konkurencje w akademii - fajne były. Zwłaszcza lot w trudnych warunkach atmosferycznych.

- Było znowu OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG! xD

Ogólnie odcinek solidny, ale jednak gorszy od poprzedniego. Może niektórym przeszkadzać mniej dashowata Rainbow.

7/10

A ja nie spodziewałem się obejrzeć ten odcinek wcześniej niż w sobotę. I zgadzam się też z oceną: 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chyba każdy już zna moją reakcję ...

F*ck yeeeeeaaaaaaaaaaah!

Wymienię chyba najważniejsze pozytywy:

- Cloudchaser

- Cloudchaser

- Cloudchaser :soawesome:

A tak na serio. Odcinek genialny. Strasznie mi się podobała akademia. Ale myślałam, że Wonderbolts to akrobaci, a nie wojsko.. Nie ważne, chyba naprawdę wzięli się za robienie strażników Equestrii, bo po porażce Wonderbolts vs. Spike troszkę stracili. Nowa klacz za to ciekawa, moar!

Cóż mogę powiedzieć. Znacie moje nastawienie do Cloudchaser. Już pierwszy kadr i wiedziałam, że to mój ulubiony odcinek. Twórcy mnie naprawdę lubią C: Ale wyczuwam shitstorm ciekawych clopów Hardkorowy Kucu x Cloudchaser (te minki xD). No i oczywiście Rarity w trójkącie Thunderlane x Flitter x Cloudchaser. Minka Fluttershy, gdy Cloudy ją podniosła, padłam xD. To co mnie wkurzało to nagminne błędy animatorów. Raz CM Cloudy a drugim razem CM Cloudkicker. I o ile się nie mylę chyba zmienili głos Cloudy.

Oceniam odcinek z wszystkich aspektów (no dobra, głównie za Cloudchaser :3) na 10/10. Dobra robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej: "Nic tylko czekać na clopfici z dominacją Spitfire." XDDD

Jeśli o mnie chodzi i mój... ekhm "stosunek" do clopficów to mogę powiedzieć tylko tyle:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ag6gqpM7Pks

Nie.Ludzie,załapcie w końcu,że sezon 4 i dalej już są w produkcji...:lyra3:

Links or didn't happen :lyra3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...