Skocz do zawartości

Odcinek 7: Wonderbolts Academy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

+ OMGOMGOMGOMGOMG

+ KOXU !

+ Wingboner na końcu :D

+ Saluting Dash

+ Cloudchaser

- Przeciekł cały odcinek ZNOWU

- Nie przypadła mi do gustu Spitfire w tym odcinku

- Nie wszystko było "osą" i 20% cooler

Ciekawe czy Lighting Dust wylądowała za karę w Fabryce Tęcz ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wiedzieć co było w paczce od Pinkie Pie. Po tym odcinku mam niedosyt. Głupio się skończył i do tego był bardzo przewidywalny. RD okazała się konfidentką, dwa razy u Spitfire na skargach ;/ Ogólnie odcinek średni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Obejrzałem odcinek zaraz po wrzuceniu z napisami i co mi się najbardziej spodobało: 1)Pinkie Pie czatująca przy skrzynce na listy. 2)Ostra Spitfire(jeśli źle napisałem to sorry). 3)Tornado Lighting Dust i Rainbow Dash. 4)Odznaka prowadzącej na koniec odcinka przekazana z rąk(kopyt)Spitfire dla RD :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awww,Yeah! Moja reakcja na odcinek- :soawesome: !Ahh,i w dodatku nowa klacz! Plusy: 1.Rainbow w akademii wonderbolts'ów, 2.Nowa klaczka-Lighting Dust,która dorównuje szybkości RD, 3.Thunderlane,Cloudhasher,"hardkorowy kucu",Raindrops i kilka innych, 4.Rainbow ratuje inne Mane6, 5.RD zostaje liderką, 6.Czekanie na listy Pinkie Pie, 7.Testy na Wonderbolts'ów, 8.Uścisk Pinkie, 9.Hardcorowe latanie, 10.Kostium RD i innych pegazów, 11.Powrót "omg,omg,omg,omg,omg,omg,omg,omg,omg!" Rainbow Dash z "Sonic Rainboom", 12.Powrót lojalności RD. Minusy: 1.Zchowanie Spitfire (później OK) Nie wiem co powiedzieć...po prostu osom!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był naprawdę genialny odcinek. Rainbow Dash już drugi odcinek z rzędu pozytywnie zaskakuje mnie swoim zachowaniem i oficjalnie staje się moim drugim ulubionym kucykiem zaraz po Twilight. Innymi słowy, RD zdobywa dzisiaj duży plus (+) i odcinek także. Pojawiło się też kilka ciekawych smaczków które dodatkowo podkręciły feeling oglądania. + Rywalka RD + Hardkorowy Kucyk (ta postać mnie rozbraja) + Wonderbolts okazują się być czymś w rodzaju Armii/ Lotnictwa a nie tylko grupki sportowców. W sumie można się już było domyślić w odcinku "Sekret mojego wzrostu", ale teraz mamy 100% pewność że tak jest. + Rozwinięcie postaci (charakteru) Spitfire. + Ukazanie że pegazy są bardzo wymagającą nacją, ale nie są aż tak spartańscy jak dotychczas sądzono ... znają granice. Tak naprawdę to na końcu trochę się bałem że mit Sparty się potwierdzi, ale na szczęście pojawiła się Spitfire i uratowała moralność pegazów. + Nowy shipping z Rarity w roli głównej się szykuje ... jak się ten gostek nazywał ... Thunderlane? W każdym bądź razie pasuje to jak ulał. W końcu coś hetero ... nie żebym miał coś przeciw homo, ale to się już powoli robiło nudne. + Obsesja Pinkie ... how sweet. Minusów nie widzę i niech tak zostanie. Odcinek 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0bejrzałem odcinek i choć :rd: nie jest moją ulubienicą z pegazów to jest 8/10 czyli nie jest źle + Schizy Pinkie związane ze skrzynką + Akademia Wonderbolts - fajne miejsce naprawdę + :pinkiehug: na początku odcinka + Hardcore pony podkulający ogonek przy Spitfire - nie jesteśmy jednak tacy silni no nie + Połączenie grzyw RD i LD - chodzi mi o ślad jaki za sobą zostawiają mam nawet nazwę na to Sparkling Rainbow + Lojalność :rd: + Rarity Hug dla Thunderlane'a +CM :spitfire: + Zachowanie RD pod koniec na wieść, że zostaje prowadzącą (lubię to jej o my Gosh) - zachowanie LD - Kompletna Anty :rd: nie możma dążyć do celu aż po takich trupach - oj teraz mi się dostanie od :spitfire:, ale żeby być aż tak ślepą na zachowanie LD, żeby RD musiała robić jej lesson na temat tego co oznacza naprawdę bycie Wonderbolstsem, Czy Spit nie mogła sama wpasć na to jaka jest LD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zachowanie LD - Kompletna Anty :rd: nie możma dążyć do celu aż po takich trupach

Cóż, miała być kompletnym przeciwieństwem :fluttershy4:

- oj teraz mi się dostanie od :spitfire:, ale żeby być aż tak ślepą na zachowanie LD, żeby RD musiała robić jej lesson na temat tego co oznacza naprawdę bycie Wonderbolstsem, Czy Spit nie mogła sama wpasć na to jaka jest LD

Widziała, ale po prostu nie chciała. Obchodziły ją jedynie wyniki. Cieszyła się że miała aż TAKIE wyniki... a że przy okazji ktoś tam się połamał - ryzyko wliczone w cenę.

Mnie w tym odcinku najbardziej zawiódł sposób w jaki RD uratowała przyjaciółki. Moim zdaniem ciekawiej by było, gdyby reszta ekipy (wliczając w to Hardkorowego Kuca... czy jak mu tam) rzuciła się na pomoc, bo motyw z chmurą... no wiecie. Takie to sobie :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhuhuhuh :pinkie2: Odcinek był świetny !! +Nowa klacz (Lighting Dust, na początku mi się podobała z charakteru, potem nie. Ale jest śliczna) +cała akademia +testy i szkolenia w Akademii +Pinkie i jej sprawdzanie skrzynki +Pinkie i jej urocza minka, gdy Rainbow zobaczyła ja po raz pierwszy po pobycie w Akademii pamiętała jej imię(wypadku z balonem) +w Akademii pojawiło się kilka fajnych kucyków(Spitfire,Cloudhasher) Jeden z moich ulubionych odcinków z 3 sezonu :pbat: (a nawet ze wszystkich trzech sezonów !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam wkurzała to nawet nie słuchałem co mówiła.takie jej dowcipy takie płytkie... jest różnica pomiędzy wesołą zabawną posta a wesołą irytującą. A co sądzicie o polskim dubbie? Jak zrobią z niej znowu samca (teraz to by pasowało ) to spadnę z tapczanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ostatnim odcinku z jej udziałem (Huraganowa Fluttershy) słychać, że zmienili jej głos. Jest kobiety, ale brzmi jak mężczyzna. :lol: Może poprawią błąd błędu i będzie choć odrobinkę lepsza. W porównaniu z szwedzką Spitfire... jesteśmy chyba jednym z gorszych dubbingów Spit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...