Skocz do zawartości

Odcinek 6: Sleepless in Ponyville


Spoiler Cat

Recommended Posts

Dołączona grafika

Tytuł: Sleepless in Ponyville

Data emisji: 08.12.2012

Krótki opis:Over a campfire, Rainbow Dash decides to share some imaginative and spooky tales, causing Scootaloo to have frightening, vivid nightmares; Scootaloo wants to get rid of her nightmares but doesn't want the others to think she is spineless.

PL: Przy ognisku Rainbow Dash postanawia opowiedzieć kilka zmyślonych, strasznych historii, przez co Scootaloo ma przerażające koszmary; Scootaloo chce w jakiś sposób pozbyć się koszmarów ale nie chce, żeby inni myśleli, że jest mięczakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Morał na pewno jakiś jest, jednak nie powstał żadem list dający nam wprost podsumowanie odcinka i co gorsze... Widział ktoś Derpy?!

możliwe że na początku odcinka gdzieś trzeba poczekać na wersję z YT

chyba że tym razem zamiast Derpy dali nam większy fanserwis:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLELUNA/10

+ Luna

+ WIĘCEJ LUNY

+ LUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

+ LUNA MÓWI

+ Luna niczym Freddy Krueger

+ Reakcje Scootaloo

+ Śpiew Sweetie Belle

+ Twarz Sweetie Belle na początku

+ Nigga Belle

+ HipsteRarity

+ Hoers is now canon

+ Scootaloo na haju

+ Lukier is back x2.

+ Żydowski Matjas:

http://puu.sh/1yy2o

- Gdzie jest Twilight, Pinkie i Fluttershy? :octcry:

- Brak piosenki ;_;

- Scootaloo opowiada o wesołej polanie pełnej tęczy [GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY]

- WER IZ DERPY

- Nawet Spike'a nie było ;_;

Podsumowując: Odcinek jak odcinek, jednak dotychczas najlepszy [za nim jest zaraz Magic Duel]. Reakcje Scootaloo, Śpiew Nigga Sweetie Belle, RD... Hoers is now canon :rainderp: Scootaloo to pedał, opowiada o wesołej polanie pełnej tęczy ;_; No i nasza kochana LUUUUUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. Motyw wzięty z Koszmaru z ulicy wiązów, Freddy Krueger <3 Jednak od dziś streamy bez Lukinera to nie streamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, bardzo dobry odcinek - ZNÓW! Ale tego się spodziewałem. Rozbroiła mnie 'straszna' opowieść w wykonaniu Scootaloo, śpiew i powyższa mina Sweetie Belle - to tak na gorąco spisane ulubione momenty. Co tu dużo mówić, dobrze się bawiłem, a o to przecież chodzi. Poziom trzeciego sezonu jest, jak na razie, naprawdę wysoki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał. Luna. Nie wiem czy było w spojlerach bo ich nie oglądam ale się całkowicie nie spodziewałem. Ogromny plus za to bo udało im się mnie naprawdę zaskoczyć. Poza tym fajna rola dla drugiej księżniczki. Wiadomo już co robi po nocach (A to co ludzie z tego wyciągnął i zaczną dopowiadać to przeraża mnie już w tej chwili). Na tą chwilę daje 9.5/10. Pół punktu mniej bo brakowało mi troszkę spójności tu i tam. Choć potrafię zrozumieć że to pewnie głównie przez ograniczony czas odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek obejrzany więc pora na plusy + Luna udzielająca Lekcji Scootaloo we śnie + Sam motyw senny + Wiliczanka Swettie Belle a szczególnie jej końcówka która nadaje się na Mema + Twarz Luny na księżycu całkiem fajne nawiązanie do 1 odcinaka serialu + schizy Scootaloo szczególnie ten ze zdobywaniem chrustu normalnie padłem (cip cip chrustu) no i jedyny jak na razie minus jaki zauważyłem - Swettie Slave - rodzeństwo szczególnie starsze nie powinno tak wykorzystywać młodszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/10 Odcinek genialny. +Luna +Ta stara klacz +Śpiew Swieetie +Genialne wejścia Rarity +Genialna minka Sweettie na początku +Chrapanie Dashie +Ganny & Scoot (Na początku) +Nawiązanie do opowieści Twilie z 1 sezonu (Bezgłowy koń) Nie ma minusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...