Skocz do zawartości

Odcinek 6: Sleepless in Ponyville


Spoiler Cat

Recommended Posts

Fajny odcinek bo o Scoo.... Lunie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plusy: LUA LUA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA LUNA Fajne było pojawienie się też .... Luny The best Princess Princess of the night Fajnie że pokazali najpoteżniejszego kucyka. Najlepszy odcinek Ever 9000/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia tuż po odcinku: LUNA! LUUUUUUUUNA!!!!!!! YAY! :D Choć tak o ogólnie, poza nią, to nie było tak świetnie, jak można by się spodziewać po odcinku o Scootaloo. Była za to śmiesznie, ale i trochę przewidywalnie momentami. No i dat ending, z Dash dosłownie biorąca Scoot pod skrzydło, na to czekałem, jak tylko ta fraza się pojawiła :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny odcinek. Plusy: -Stosunek Swety belle i Rarity, już myślałem że SB potrafi manipulować nią a tutaj LOL, mysi ciągnąć jej bagaże. -Piosenka SB -Luna, bawiła się w Celestie. -Rainbow Dash akceptuje młodszą siostre. minusy - czy tylko mi się wydaje że SC ma zmieniony głos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był BOSKI. Mam na to parę dowodów: - Luna Luna Luna Luna - Scooty i jej opowieść o tęczowej krainie - Końskie chrapanie Rainbow ( DASHIE!!! ) - Stara klacz domagająca się podkowy - Luna Luna Luna - hug Rainbow i Scooty - śpiew Sweety ( zaiście cudowny! ) Jednak parę minusów odcinka by się przydało: - Brak Fluterki i Twily - i....nie mam pojęcia co jeszcze Ogółem, jak już na początku mówiłam ( hey, hey, hey! raczej pisałam) odcinek był boski. Co bym mogła jeszcze dodać....hm....tęcza!!! TĘCZA TĘCZA!!! Co mogłabym jeszcze dopisać....yey!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek,który jest osom.Yay!Oh,wiedziałam że ten odcinek będzie osom,wiedziałam!W dodatku były tam RD I Scootaloo.Aw Yeah!Te scenki z nimi a szczególnie te ostanie...uśmiech nie znikał z mojej twarzy. Plusy/najlepsze momenty: 1.Koszmary i straszne historie! 2.LUNA! 3.Walizki Rarity i nowy strój. 4.Wyprawa! 5."Śpiąca" mina RD z "Read it and Weep". 6.Nowy "rodzaj" siedzenia kucyków (Lyra,maczała w tym palce...,to znaczy kopyta). 7.Scootaloo i jej tricki na skuterze. 8."I DESPISE camping!" Rarity 9.Lunatykowanie. 10.Misiek Harry powraca! 11.Lunatykowanie. 12.Nowa,eee...szalona twarz. 13.RD i Scoot jak siostry! 14.Rozczulająca scenka z Rainbow Dash i Scootaloo. 15.No i reszta... Minusy: Nima. Moje reakcje: :pinkie2: -reakcja na cały odcinek :lyra2: -tricki Scootaloo na skuterze :pinkie3: -osom'owe wyczyny RD :pinkie4: -POWRÓT LUNY! :YEtmX: -Misiek Harry :hBB25: -udawanie odważnej (Scootaloo) :5jsSt: -nowy strój Rarci :djTyy: -"Przenośny dom" i walizki Rarity :RPHVO: -straszne historie i koszmary :1xkfz: -Scootaloo! :rd8: -chrapanie RD :wrWgR: -lunatykowanie na skuterze :rainbowcry: -końcowa scena z RD i Scoot :fluttershy4: -kucyk bez podkowy :twilight2: -Best pegasus sisters ever! :yay: -reszta Coś za bardzo się rozpisałam,no ale taki odcinek :rd6: ...a co do głosu Scootaloo to faktycznie,chyba jej zmieniono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ śpiewanie przy ognisku + Luna + motyw snu + chrapanie RD ( Scootaloo: Chrapiesz? RD: A skąd...no dobra, chrapię. Jak koń) + Sny Scootaloo + Bagaże Rarity + Jej stosunek do campingu + Opowieści przy ognisku + wcinanie się Applejack + Klacz domagająca się podkowy + Ta sama klacz życząca miłego dnia :P + Opowieść Scoot o tęczowej krainie - Brak Twilight i Flutterki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To JEST TEN ODCINEK! :D Jestem cały w achach i ochach i trudno mi napisać cokolwiek krytycznego, więc to będzie post w bardzo fanatycznym stylu :) No więc tak: minusów nie ma żadnych, absolutnie żadnych :) Plusy? +Luna +Luna +Luna puszczająca oczko :) +Świetna historia +Świetny morał o przezwyciężaniu swoich lęków :) +w ogóle po prostu kapitalny odcinek :D +Dashie i Scoot pod jej skrzydłem to było jedno wielkie DAWWWW ^^ Czekam tylko, kiedy Luna odwiedzi mnie we śnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się bardzo podobało w tym odcinku? No jasne, że Luna i ta muzyka w tle gdy ona przyleciała i rozmawiała ze Scootaloo, epickie to było i bardzo lubię głos Luny, o czym się dzisiaj dowiedziałam. Co jeszcze było fajne? Rainbow dash na tle księżyca, gdy opowiadała tę historie o bezgłowych kucach, oczywiście będąc już przy niej trzeba wspomnieć o jej epickim chrapaniu i bardzo widowiskowym sposobie rozłożenia obozu. Cóż dowiadujemy się o kolejnych talentach RD, jak opowiadanie strasznych historii, przerażając tym samym odbiorców, bo nie wszyscy przecież to potrafią. Momenty, gdy starsze siostry, mówią młodszym klaczką, żeby się nie bały, przytulają je itd. też są plusem. No ale już zachowanie Rarity wobec Sweetie bell w ciągu dnia było bardzo nie miłe i to był minusik, nie wielki jednak ale zawsze minusik. Ogólnie: Rainbow dash wypadła EPICKO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Scootalo's scooter scooting

+ "Mwhahahahaha" Dash

+ Hug

+ Luna aka dobra rada

+ Nieświadomy trolling RD w jaskini (chapanie)

+ Tęczowe wodospady

+ (Prawie)samodzielny lot Scoot

- Brak piosenki (tak chciałbym co tydzień nową :D)

- Mało postaci wystąpiło

- Niezbyt zaskakująca fabuła

Uber- Brak GAAAAK

A ta jaskinia skojarzyła mi się z odcinkiem gdy dwóch fanów Trixie wyciągnęło z niej niedźwiedzia :

http://img856.imageshack.us/img856/3170/caved.jpg

Trochę zfailowali drzewa

"Yes, it's all true"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Luna,kontrolująca sny mnie rozwaliła :D Albo podchody Scootaloo :rd3: Edit:No to wygląda na to,iż Scootaloo ma w końcu swoją wymarzoną siostrę :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...