Skocz do zawartości

Odcinek 6: Sleepless in Ponyville


Spoiler Cat

Recommended Posts

Odcinek powalająco dobry, RD i Scootaloo, w końcu jakiś przełom jest i nareszcie RD ją przyjęła. Widzieliśmy też w końcu Lunę, podczas wykonywania swoich obowiązków i nawet miała dosyć ciekawą rolę w tym odcinku. Moim zdanie odcinki są naprawdę, coraz lepsze i coś zaczyna się zmieniać, może doczekamy się znaczków u tej trójki? Ja bym dał 10/10 za ten odcinek ! @Rrrainbow Dash xD "No właśnie. Dziwie się, że nikt nie skomentował tego że nie ma piosenki xDDD" No była przecież nie ............. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, dostatecznie... odcinek całkiem niezły, ale żopy nie urywa. Najlepsze momenty? - Namiot Rarity w stylu H. Pottera - Muzyka gdy młoda przekonuje Rarity (pięknie pokazali to, że Rarity tylko udaje że daje sobą manipulować). Co jeszcze? Końcówka odcinka i siostrzany wyścig. Nie pamiętam co wtedy powiedziała ale to było zupełnie nie w jej stylu. I było rewelacyjne - Rainbow "biorąca pod swoje skrzydła Scootaloo" - w przenośni. Fajne to, do tej pory jako jedyna nie miała starszej siostry, a teraz ją ma (ona w ogóle miała jakąś rodzinę?) Chciałbym zobaczyć jakiś odcinek w którym RD wstawia się za Scootaloo. No chyba, że był ale wyleciał mi z głowy. -Nie było piosenki - tak, jestem jednym z tych dziwaków, którzy nie przepadają za oryginalnymi piosenkami z MLP (remixy inna sprawa) -Pomysł na Lunę i sny - EJ, Luna coś mnie ostatnio zaniedbujesz bo śnią mi się same poryte rzeczy :lyra3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy: Luna odwiedzające sny (kurde to co ona ze mną robi w tych snach że ja rano nic nie pamiętam) Scootalu i jej, słabości Świetnie pokazane siostrzane relacje,skupili się głównie na Rarity i Sweetie Bell ale to dobrze bo o rodzinie Apple było już dużo. Numery na skuterze I żart z podkową Minusy Brak Pinkie Od kiedy L:una mieszka w Canterlocie??? Zawsze musiała do niego przylatywać (np. na ślub) z skądinąd więc WTF ja się pytam Jak na razie 3 sezon, po mimo pewnych niedociągnięć jak np. Sombra któremu dali ze 2 minuty czasu antenowego, naprawdę trzyma poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, powiem wprost że odcinek ten nie jest równy.. z jednej strony to kopalnia świetnych scen, a z drugiej odcinek wydaje się być równocześnie przeciągnięty jak i pośpieszony (swoją drogą to dość niezwykłe połączenie i mogli to nieco lepiej ogarnąć). Niemniej zalety wprost miażdżą wady i mimo że odcinek rozkręca się powoli to w ostatecznym rozrachunku kopie zadek, a szczególnie wejście Luny będące zarówno niespodziewane jak i jak najbardziej na miejscy rozwijając tą postać w naprawdę dobrym kierunku. Ostatecznie jestem zadowolony z odcinka mimo że osobiście do fanów "camp story" nie należę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś na urozmaicenie. Jak Scootaloo zwisała z tej gałęzi nad rzeką to się śmiałem że jest kurczakiem, tak to by sobie odleciała. Ogólnie fajny odcinek. Zwłaszcza piosenka z owsem, Sweetie Bell taszcząca bagaże Rarci, luna w snach, miny i oddanie podkowy starej klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż po obejrzeniu.Odczucia dosyć pozytywne. A więc,plusy: - Świetnie że wreszcie zrobili odcinek Scoot-Dash,potwierdziło się że Rainbow jest jej opiekunką :pinkie2: - Piosenka Sweetie.Padłam :pinkie4: - Nawiązania do poprzenich odcinków,jak opowieść z Sonic Rainboom czy wielbienie Dash przez Scootaloo,co głównie okazywała w Mare Do Well. - Więcej Rarity i AJ - Odnoszę wrażenie że dubbing postaci zmienił się na lepsze,chociaż był genialny.Teraz jest raczej więcej gry aktorskiej - Ogólny klimat odcinka,pozytywnie wyróżniający się spośród innych. Luna.Nie,nie pomyliłam miejsc.Naprawdę nie lubię tej postaci,nie rozumiem co ona ma czego Celestia nie ma,i za co ta wielka chwała ze strony fanów.To jest temat na dłuższe zrzędzenie,widać,że większość momentów z nią jest zrobiona na siłę i bez celu..Dlatego za nią nie przepadam,choć przyznam,że w tym odcinku była jak najbardziej z celem,podobał mi się motyw ze snami kuców. ..Lepiej będzie jeśli umieszczę to do ni plusów ni minusów,bo zaraz się zacznie łapanie za słówka :bonbon2: Minusy: - Scootaloo była momentami irytująca z tym udawaniem,szczególnie ukrywaniem że się boi.Ale samą postać bardzo lubię,a więc nie jest to według mnie jakiś większy minus. - Tytuł.Tak,tak.Czepiam się drobnostek,ale one nie były w Ponyville :fluttershy3: Jak widać,moim osobistym zdaniem jeden z lepszych odcinków nie tylko tego sezonu,ale i całego serialu.Może sezon 3 nie będzie aż tak zły :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam w spoilerze zapowiada się ciekawie, tylko... czy ktoś ma link do odcinka? Nie mogę nigdzie znaleźć i ocenić.

//jeśli to offtop/spam, to przepraszam.

masz linka do odcinka :D

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZNy3nPZwxCs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jeden z ciekawszych odcinków, do niczego nie idzie się przyczepić. Reszta nieobecnych przyjaciółek miała już swoje dłuższe chwilę w tym sezonie.

AJ z siostrą, wzorowe nienaganne podejście.

Po mimo, iż nie przepadam za RD tak jak za innymi, potrafię wypatrzyć plusy ( tylko niepotrzebnie te monety na początku odcinka - dla zorientowanych kupiła za to napój, z którym wracała - no co pic jej się chciało XD ). Bardzo miłe urozmaicenie od chłopięcego podejścia do życia. Wsparcie Scootaloo!

Link :fabulous:

Ale jednak wiedziałem że ktoś tu Rarity przypnie minusa ;P. Ale ja wiem swoje i znam jej dokładne podejście do siostry i rodziny ( tylko do wyłapania we wcześniejszych sezonach) oraz jej skrywane chęci do wspólnych zabaw w kręgach znajomych. Zresztą Sweetie nie narzekała na to, a wspólne chwile przy ognisku ze swoją starszą siostrą, pokazały wspaniałe oblicze Rarci, którego nikt by nie zaakceptował spoglądając na jej charakter. Od pierwszego sezonu coraz bardziej ten kucyk zaczyna mi się podobać i tutaj swojego zdania nie zmienię. Ten namiot !( ciekawe jak go złożono - magia ).

Luna główny smaczek odcinka :P Bezgłowy kuc miał jej posturę i ogon :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe, że trzeci sezon jak na razie trzyma tak wysoki poziom? Na plus: LUNA! Luna umie wchodzić w sny! :lunaderp: CMC w komplecie :cmc:! Siostrzana miłość! Kochana Sweetie ciągnąca powóz (ach, co za poświęcenie dla siostry :raritylaugh:)! Dashie traktuje Scootaloo jak siostrę! Tyle dobrych rzeczy w tym odcinku, że aż chyba nie mogę znaleźć żadnych minusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna po raz pierwszy w roli mentora (do tego jej możliwość wchodzenia w sny), a Scootaloo w końcu udało się zostać "młodszą siostrą" Rainbow Dash. Dla mnie cały odcinek po prostu miodzio :cGfSS: Widać, że trzeci sezon trzyma poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy Luna mieszka w Canterlocie??? Przecież jeszcze w drugim sezonie mieszkała gdzie indziej

Niekoniecznie. Widzimy ją, jak zlatuje z nieba w Luna Eclipsed, ale to nie znaczy, że nie przyleciała z pałacu. A to, że jej nie widać w pałacu w pierwszych odcinkach drugiego sezonu... Mogła być w innej komnacie.

Bo niby gdzie mogłaby mieszkać, jak nie z siostrą? :rarity5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nadal pytam od kiedy Luna mieszka w Canterlocie??? Przecież jeszcze w drugim sezonie mieszkała gdzie indziej

Czepiasz się.

a jeśli już chcesz wiedzieć: Scootaloo myśli że Luna tylko w Zamku siedzi. a gdzie indziej ma być Księżniczka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze mówiąc, to całkiem niezły był. Szkoda tylko że brak Twi i Fluttershy, jednak tak czy inaczej podobał mi się bo można było zauważyć że RD nie jest do końca taką egoistką skoro uratowała Scootaloo. Naprawdę 3 sezon trzyma się bardzo dobre i z odcinka na odcinek staje się coraz ciekawszy i lepszy. A i fajny motyw że w końcu Luna występowała więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...