Skocz do zawartości

Odcinek 6: Sleepless in Ponyville


Spoiler Cat

Recommended Posts

Odcinek przypadł mi do gustu ponieważ cały czas miałem wrażenie, że autorzy zapatrzyli się na serię SIlent Hill. Może to i głupie, ale jeśli ukończy się drugą część serii... dziesięć razy (a pierwszą i trzecią po cztery czy pięć) to nie ma się czemu dziwić  :crazytwi:  Zrobiłem nawet przeróbkę w trzech wersjach (trzy zakończeniach), ale Hasbro pomachało paluszkiem i musiałem to skasować  :twiangry:  (mam to na HDD, ale co z tego). Ciekawostka - złe zakończenie miało najwięcej odwiedzin. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Zdecydowanie najlepszy odcinek Scootaloo. Tym odcinkiem ukradła widownię (mówię o sobie), bo była po prostu przeurocza ze swoim zachowaniem, obawami i chęcią przypodobania się Rainbow Dash i śmiesznym sytuacjami z tego wynikającymi. Zazwyczaj jest mi dość obojętna, choć i tak też ma swój urok, ale za ten odcinek naprawdę można pokochać Scootaloo :) Rarity też zabłysnęła swoją kreacją :P Z trylogii snów Znaczkowej Ligi mój ulubiony odcinek. Pewnie ten odcinek lubię bardzo też z tego względu, że w telewizji widziałem go raz, więc nie miał szans mi się znudzić, nie rozumiem, czemu MiniMini nie puszcza 3. serii?! :wut: Jak go sobie odświeżyłem, oglądając w internecie, to przypomniałem sobie, jak świetny to odcinek. Akurat mi 3. seria bardzo przypadła do gustu, choć powody są pewnie takie, że pierwsze odcinki serialu, jakie widziałem i jakie oglądałem w początkowej fazie zainteresowania kreskówką, były właśnie z 3. serii i od tamtego czasu tej serii nie powtarzają w telewizji, dlatego pewnie też "tęsknię" za tymi odcinkami.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
  • 7 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...