Skocz do zawartości

Odcinek 13: Baby Cakes (Bobasy Cake)


Lukiner

Recommended Posts

Btw. wpadłem na rozwiązanie problemu niesamowitych możliwości u tak młodych źrebiąt (magia, latanie). Może to zjawisko podobne do odruchów, z którymi przychodzi się na świat, a które potem zanikają. Przecież do były baaaaaardzo młode kucyki. Tak młodego widzieliśmy tylko w odcinku z mare-do-well. Wiem, że to naciągane, ale pomyślcie: nowonarodzone dzieci, przez pierwszy miesiąc po urodzeniu potrafią pływać, tak samo obecny jest bardzo mocny odruch chwytania itd. Jednak wszystkie te odruchy szybko zanikają. Może z kucykami jest podobnie - z tym, że u nich dochodzi jeszcze sprawa magii, jako że żyją w magicznym świecie. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Twighlight w ich wieku radziła sobie podobnie... Co myślicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę.. wiedziałem, że fandom jest szybki, ale żeby do tego stopnia? Ten filmik został udostępniony na YT.. w zaledwie 2 minuty po odcinku :o.

-ciach-

Epic Pie Time - Zap Apples (odcinek 12)

Epic Cupcake Time - Rainbow Dash w okularach przeciwsłonecznych (odcinek 3)

Oba wyszły przed w/w odcinkami.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Opieka nad dziećmi, to jest prawdziwy horror. Plusy: -Pinkie Pie. Oczywiście jej randomowość byłą na dość wysokim poziomie w tym odcinku. -Te bachory zachowywały się tak, jak w prawdziwym życiu. Ciągle płaczą, biorą wszystko co im w łapy wpadnie i chcą to zjeść, ciągle płaczą, biegają wszędzie jak głupie, ciągle płaczą, mają bezsensowne zabawy jak np: ciągłe uderzanie klockiem o inny klocek (było to nawet w odcinku) i ciągle płaczą. Mówiąc ściśle, są jak prawdziwe dzieci. Dlatego nienawidzę dzieci. -Trzykrotne "Da-dum-tsss" HAHAAHHAHHAHA kocham ten dźwięk. -Ta cała scena, jak w jakimś horrorze. Ja pier(...)ole! Tak się z tego śmiałem, że musiałem filmik zatrzymać. ~Wytłumaczenie, dlaczego jedne to pegaz, a drugi to jednorożec. ~Jeden moment położył mnie na kolana. Pinkie widzi, że bobasy gdzieś znikły. Słyszy jakiś w szafie, otwiera a tam jeden z bachorów. Przez sekundę patrzy się na nią z wystraszoną twarzą, a potem mówi: "WOW!" HAHAHAHA Minusy: -Ta dzieciarnia miała za duży odlot pod koniec odcinka. Niby jednorożce jak są małe mają tam jakieś skoki magi, ale bez przesady. A co dopiero ten pegaz. Ocena:7/10 Odcinek dobry. Bachory były realistyczne, randomowość Pinkie przyzwoita, horrorowy moment powalający a "Da-dum-tsss" rozśmieszające. A co do tego, dlaczego jeden to pegaz, a drugi to jednorożec, bo niektórzy chyba mają z tym jakiś problem, to nic nie ustalimy póki nie wiemy, który allel jest dominujący, a który recesywny, jakie chromosomy mieli pan i pani Cake i ich krewni, oraz czy użyto linii czystych czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...