Skocz do zawartości

Mass Effect Universum Quiz


marvelus113

Recommended Posts

Tak sobie myślę, ciekawe ile osób zna się, gra lub coś innego na Mass Effect'cie. Dobra, pora to sprawdzić. Jeżeli ktoś będzie odpowiadał, to zachowam Quiz, jeżeli nie, to go usunę. Dobra, na początek coś prostego: Gdzie zaczyna się akcja pierwszej części Mass Effect'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba... Mógłbyś jakoś chronologicznie lecieć?

EDIT:

Lukpik ma megakomputer zamiast mózgu. Udzielił odpowiedzi w momencie zadania pytania. :crazytwi:

Co do pierwszego, mogę teraz zadawać pytania z części pierwszej, a potem mogę przeskoczyć dalej.

Co do drugiego, pewnie w czasie się cofnął czy coś...

Dobra, to zadaje na razie pytania z części pierwszej:

1. WIDMO to skrót jakiej organizacji?

2. Czym, oprócz wielkiej stacji kosmicznej jest Cytadela?

3. Baza jakiej rasy znajdowała się na Virmirze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zadaje na razie pytania z części pierwszej:

1. WIDMO to skrót jakiej organizacji?

2. Czym, oprócz wielkiej stacji kosmicznej jest Cytadela?

3. Baza jakiej rasy znajdowała się na Virmirze?

1) SPECial Tactics and REconessiance. To taki akronim robiony od tyłu.

2) Centrum sterowania siecią przekaźników masy.

3) Fabryka Krogan Sarena: http://masseffect.wikia.com/wiki/Virmire

Kiedy będą jakieś pytania o Indoctrination Ending z części 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem. Wywaliło mi neta, potem mnie bracia z kompa zrzucili, a potem miałem taką szybkość internetu że mi stronę włączało 5min. 1. Chodziło o Wydział i Działania Militarno-Obronne (Cytadeli) więc dobre były odpowiedzi. 2. Wielki przekaźnik masy, prowadzący z miejsca gdzie siedzą Żniwiarze. 3. I tu chodziło o Bazę Krogan (Pod względem klonowania ich) Dziś już pytań nie zadam, dopatrujcie się jutro więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś dodaje nowe pytania. Na razie, na prośbę posealora przez jeszcze jakiś czas będę dodawał pytania z części pierwszej lub wiedzy ogólnej, a potem losowo. 1. Po zdobyciu jakiego osiągnięcia można było kupić sprzęt WIDMA i gdzie? 2. Kim był David Andreson? (Wiem, mogę się bardziej wysilić) 3. Po jakiej misji można było wybrać specjalizację? (Podaj przynajmniej miejsce) 4. Na jakie trzy sposoby można było rozwiązać sprawę Wrexa na Virmirze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprzęt Widma można było kupić po zostaniu Widmem w zbrojowni SOC. 2. Może się mylę, ale chyba kapitanem Normandii. 3. Nie pamiętam. 4. Wiem, że można było go zabić, albo przekonać do współpracy. Zgaduję, że można też pozwolić mu pójść do bazy krogan i dołączyć do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odpowiedź była niepełna- trzeba było jeszcze mieć osiągnięcie "Bogacz". Ale jak by się spierać to odpowiedź poprawna. 2. niezwyciężony dał poprawną odpowiedź 3. Powyżej 4. Zabić, przekonać do współpracy lub, można było jego czy kogoś z jego rodziny zbroję na jakiejś planecie znaleźć. (Wiem, brzmi to dziwnie) Wtedy Wrex od razu, kiedy mu się powiedziało że trzeba zniszczyć bazę, przyłączał się do ciebie. Czyli w sumie zalicza się pod przekonanie go.


Oj, zapomniałem o pytaniu! :twiblush2: Czym był Torian?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...