Skocz do zawartości

Ogólna Dyskusja


Siewca YI

Recommended Posts

A więc, to było kilka tygodni temu. Postanowiłam wspiąć się na jedno-klockową wieżyczkę (gdzieś tak 20 klocków wysokości, może mniej) i obejrzeć sobie potworki (potem chciałam zejść i je pozabijać, patrzyłam kogo najłatwiej zabić). I wtedy... zrespiły się Endermany. Ja głupia jak zwykle przez przypadek spojrzałam się na niego -.- No i co? Oczywiście zrzucił mnie z wieżyczki. A na dole niespodzianka- Creeper. Tak się przestraszyłam że wyłączyłam grę. I jeszcze jedna historyjka: Niedawno na serwerze budowałam zagrodę dla zwierząt. Nie wiem do końca co się stało, chyba padał deszcz (lub zwyczajnie była noc). Coś mnie zaatakowało... odwracam się- Dwa kostki i dwa creepery. Jeden creeper wybuchł i zabił jednego kostka, a drugiego drugi kostek zabił strzałą (wyleciała płyta muzyczna!). Kostek mnie zabił i musiałam się wracać na sam szczyt górki żeby odzyskać przedmioty xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc: + Gra w to flutteryay XD + Można się pobawić z innymi + Pobudować + Zwiedzać + Pobawić się świątecznym modem (w piątek wigilia minecraftowa) + Pogadać z innymi ludźmi + Można napić się soczku (miksturki robionej przez kubę) + Mieć Pieska + Mieć farmę + Mieć hodowlę + Można wejść do piekła + Pozwiedzać jaskinie + Zbudować tor przeszkód + Ulepszanie = Porozwalać potwory (jak kto woli) = Niszczenie się przedmiotów - Dużo potworów - Możliwe występowanie błędów - Wiele niszczycieli i noobów na multiplayer (nie dotyczy naszego serwa) I: Trzeba samemu spróbować. PS: Aby wejść na naszego serwa skonsultuj się z Flutteryay która powie ci jak zainstalować minecrafta z modem świątecznym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczku, rozumiesz ty może pojęcie sandbox? Róbta co chceta :3 W Simsach tego nie ma, to symulacja(?) życia. Do plusów dodaj masę modów (chociażby 'niebo', na dodatkowe zwierzątka, różnorakie maszyny czy zmienienie świata na typowo post apokaliptyczny), map 'z fabułą' do przejścia (aka platformówkowo logiczne coś. u kumpla widziałem Hogwart), texture packów, 3 tryby gry, wszystko właściwie jest generowane losowo. Z minusów to kwadratowość, że jest robiona w javie, i nie ma jakiegoś nienarzuconego trybu fabularnego, bo jak zauważyłem sporo osób narzeka że nudny jest. Ot brak wyobraźni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabułą bym tego nie nazwał. Nawet jaką taką (xD). Sandbox zazwyczaj nie ma fabuły, więc polecam mapki (mniej lub bardziej) fabularne. A kiedyś jakąś wgrałem na mój prowizoryczny serwerek i we dwójkę z kumplem przechodziliśmy. Może i ty zrób coś podobnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie, bo ta pixelowość i kanciastość już po zdjęciach razi mnie w oczy. A szczególnie nie mogłam wytrzymać, jak Yay na siłę chciała mi wyjaśnić, o co w tym chodzi. Nie kręci mnie taka gra tylko dlatego, że można pogadać z ludźmi - wolę rozmawiać na żywo, a czaty itd, itp mnie nie "pociągają" xd. Raczej sobie odpuszczę. Poza tym nie znam połowy słów, które się tam używa xd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem swego czasu sporo w MC z bratem (pozdrawiam użytkownika ,,El Martinez" :P ). Na jednym z światów nawet nieźle prezentuje się nasza posiadłość. Zapodam na dniach screeny do odpowiedniego działu. Nie grałem jednak w tą grę od czasu pojawienia się wersji 1.9. Być może MineCraft powróci jeszcze do mych łask. ;) Nie wykluczam, że przyłączę się do zabawy na serwerze Siewcy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja gram na serwery-minecraft.pl :) Mi się podoba obecny Minecraft. Na pierwszy rzut oka widać, że Notch postanowił stworzyć z tego klasyczne RPG. Ogólnie nie gram dużo na singlu, a jeżeli już zdarzy mi się wejść to zbuduje sobie coś na Creativie. Z diamentami nie mam dużych problemów (na serwerze). Zwykle jak ich potrzebuje to idę do kogoś, kto ma X-Raya. Tak, wiem, to niezbyt uczciwe. Oczywiście, też czasami latam jak głupi po tunelach szukając moich klejnocików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Minecraft jest super. Gram od wersji 1.3_2 ale kupiłem dopiero na 1.6.6 bo wcześniej nie miałem jak polecam grę, jak ktoś chce pograć to polecam demo, dl.pcgamer.com/minecraft_pcgdemo.exe

download z oryginalnej strony pcGamer( to chyba widać?)

Przyłóż się bardziej do pisania postów, które mają SENS. Nie dam Ci kolejnych punktów, będę cierpliwy, ale mam Cię na oku

~Tisosek

to to nie ma sensu? przyloże sie, a przynajmniej postaram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siewca, pociesze Cię, jeżeli będę miał czas i jeżeli nie będę miał problemów z hamachi, ani z lagami to też z chęcią dołączę. Także swojego czasu grałem w MC, ale później jak miałem za dużo na głowie to przestałem ogólnie grać w gry, a teraz samemu to mi się nie chce. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiecie co... Ogólna dyskusja jest w moim temacie chodź ten też ja założyłem, ale brzmi pytanie ode mnie kto BĘDZIE grał, a nie wejdzie na 5 minut i wyjdzie. Hostuje i tak w dniach kiedy pasuje większości użytkownikom, którzy w dni robocze mają szkołę lub pracę, czyli Sb - Nd + Święta. Mam bukkita czyli serwer będzie mógł stać. Co do dedykowanego serwera wymagającego pieniążki musiałbym mieć wpłaty na PayBal i mógłbym dyskutować na dedyku. Bo sam nie będę płacił nie wiedząc ilu ludziom zależy na dedykowanych serwerach. Dodatkowo komunikator. Ostatnimi czasy TS zaczął mi crashować i reinstale, patche nic nie dają więc wy możecie sobie uzgadniać rozmowy, a ja zostaje na skype (możliwe iż to naprawię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ja sporo ostatnio czytałem o MC, gram od niedawna.Dowiedziałem się od kuzyna i w tydzień wiedziałem o wiele więcej niż on. Jednak Notch... można powiedzieć nie tworzy już minecraft'a zostawił go ekipie i skupia się na innych grach. Oni tworzą z niego RPG. Kiedyś ściągłem sobie alphe i oczarowała mnie. Może są w niej bugi itp. Ale cała rozgrywka wydaje się spontaniczna. A czy zagram na serwie, sam nie wiem....ale bardzo prawdopodobnie. 99% ;):fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...