Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka fandomowa


Delfinek Keola

Recommended Posts

A wrzucę do tematu klasyka normalnie, chyba pierwszy (a na pewno jeden z pierwszych) z utworów fandomowych w które się wciągnąłem.

Piosenka (jak sam tytuł zresztą wskazuje) o naszym chaosie, zremixowana przez The living tombstone (ale oni wszyscy mają szpetne OC'ki..) Chyba zalicza się do techno, nie znam się na tym za bardzo i mało mnie to interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna i spokojna na muzyka. Lubię, od czasu do czasu wejść w takie klimaty. Daję 9/10. Ten utwór bardzo mi się podoba ze względu na wokal i przesłanie jakie niesie. Warto się wsłuchać jak ktoś ogarnia angielski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Faktycznie, sama animacja robi duże wrażenie, podziwiam, że mu się chciało robić wszystkie te lalki i glitche od samego początku. :lyra2: Trochę ubogo instrumentalnie i z lekka zapchany kanał, ale oryginalny pomysł i wykonanie, i całkiem niezły remiks. Może tylko trochę za dużo tekstu w krótkim czasie jak dla mnie. :yHRvV: Tak z 6.5, może 7/10 Hehe:

Ten najpiękniejszy fandomowy utwór, z resztą najbardziej poruszający ze wszystkich jakie do tej pory słyszałem, włącznie z twórczością pozafandomową, zaleca się słuchać na maksymalnej głośności. :fluttershy5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wow, zgniotło mnie to po prostu. Odpalam to już któryś raz, animacja genialna, muzyka jeszcze bardziej ^^. Nie pozostaje nic innego jak dodanie do ulubionych, like i ocena 10/10 ^^.

Ciekawe połączenie przyznam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to combo poradziło by sobie lepiej bez Dj MHMa. Połączenie death metalu, czy grindu, nie wiem sam co to jest, z muzyką elektroniczną w takim wydaniu zwyczajnie do mnie nie przemawia. Jeszcze jestem w stanie znieść ten elektroniczny podkład, ale dubstepowej solówki nie. Może jeszcze IBringDaLulz wstrzelił się poza swoją sferę, ale niech tam. Połączenie Mando niebrzmiącego jak Mando z Whatevererem i jego zwierzaczkiem od growlu wyszło całkiem zacnie, no ale osobiście wychodzę z założenia, jak również je praktykuję, że muzykę powinna komponować 1 do trzech supportujących osób, bo się zrobi pier...

um, bałagan. I stopa od perkusji jest kiepsko zmasterowana. Toteż overall 5.5, 6/10

http-~~-//youtu.be/432_SEpetVM

Korg - Winter Wrap Up. Najbardziej energetyczny chiptune jaki w życiu słyszałem! :TaTds:

Czemu takie wideo? No cóż, nieszczęsny usunął swoje konto, i teraz taka spuścizna po nim pozostała. Ale nie mówcie, miło się ogląda. :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna jest ta piosenka. Można zarzucać jej dziwny sens. Można nie lubić teatralnej muzyki, ale każdy chyba przyzna że słowa są wspaniale dobrane. 10/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4xqxXQNob_8

Było już dzisiaj o skakaniu pienkie to teraz wersja Michaela Pallanta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...