Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka fandomowa


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Ciekawe przyznam, miód dla uszu. Z tego co widzę muzyka elektroniczna też potrafi być piękna ^^. Ale jeśli chodzi o ocenę to dam Ci za ten utwór 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziwszy, że to nie oryginał, byłem nastawiony raczej sceptycznie. Jeśli chodzi o elektronikę ani oryginał ani ten remix nie są do końca moimi klimatami, ale jakby wziąć kilka elementów z jednego, kilka z drugiego odjąć i zmiksować, to... :bonbon2: Nie było źle, myślę, że podobało mi się nie mniej niż oryginał. Może za dużo rapu. 6.6/10

Co by tutaj...

Wyjątkowo nie w żadnym z dobrze znanych nam języków. :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.

Świetna sygna, zakochałem się.

To nie brzmi dobrze.

Ciężkie, smutne i ochydne.

O ile w ogóle dubstep może dobrze brzmieć to połączenie z śpiewem(?) Aviatorsów wyszło tragicznie.

A już dzisiaj na pewno nie mam humoru na taką muzykę. 3/10


Ok coś, co miałem wrzucić już dawno temu ale gdzieś się zagubiło.

Muzyka dobrze oddaje mój dzisiejszy nastrój.

Wspaniałe i czyste wykonanie jak dla mnie.

Coś mi to przypomnia ale nie mogę sobie przypomnieć orginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/10

Bardzo fajna i radosna piosenka. Troszkę hałaśliwa ale zawiera bardzo fajny prosty wokal. Wykonanie utwory jest bardzo dobre, wręcz profesjonalne! Zresztą dla dbPony to nic nowego. 9/10


Utwór na który trafiłem ostatnio przypadkiem. Ale lubie ta gitarkowe utworki.

The Best Darn Mare (I've Ever Seen!) - Original Song

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/10

Meh? :bonbon2:

Fany utwór. Słowa może trochę za mało o kucykach. Feather już śpiewała w wielu piosenkach, ale żeby być profesjonalistką musi jeszcze dużo poćwiczyć. Ma fajny głos i talent, a przede wszystkim chęć. Neighsayer sobie poradził z jej głosem i skomponował ciekawy kawałek. Spokojny i nostalgiczny, buduje klimat. Nudny ale dobry utwór 8/10.


Ok, tego wykonawcy chyba mało było, bo i dość nieznany. Brakuje co prawda wokalu, ale mamy tu trochę chiptuna który by się gryzł.

Thyrai - Lazy Day

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh? :bonbon2:

Sry, nie miałem jakoś wtedy weny i ochoty na tworzenie dłuższej oceny.

Co do piosenki to bardzo podoba mi się wokal, muzyka też jest świetna. Nie jest zbyt mocna, ale też nie za spokojna. Razem przypomina mi to troooszeczkę Depeche Mode, może się mylę. Ogólnie wypada genialnie 10/10.

Ja dam cos od tego samego twórcy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam cos od tego samego twórcy:

Spokojne i nostalgiczne. Powiedział bym że dużo bardziej mi podchodzi niż poprzednia tego autora. Wokal nie razi zachwytem, ale tekst piosenki jest ciekawy. Utwór nie zawiera w sobie jakieś łapiącej melodii, ale za to opracowanie dźwiękowe stoi na najwyższym poziomie. Przypomina mi trochę utwory Phila Colinsa. Mocne, zapracowane 9/10.


Kurde miałem wrzucić kilka Dance kawałków, bo jakoś ostatnio je głównie słucham. Oto jeden z nich, z początku wydaje się przeciętny ale za to szybko wpadł mi w ucho.

Sim Gretina - Where Rich Ponies Go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię utwory od Sim Gretina. Ten jest dobry, łatwo wpada w ucho. Początkowo wokal trochę razi, ale łatwo się przyzwyczaić i potem jest już lepiej. Podkład jest miły dla ucha, dobrze się tego słucha. Dam 9/10

Ja dam utwór, który usłyszałem przed chwilą na FGE i bardzo mi się spodobał:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam utwór, który usłyszałem przed chwilą na FGE i bardzo mi się spodobał:

Avast jest dobry bo to jest Avast.

A to wykonanie jest nie złe, chociaż inne overtury by Octavia są lepiej dopracowane. 7/10

Szkoda że Renard (Kitsune^2) przeszedł na ciemną stronę Dubstepu, a skucykować się nie dał. Kucykową płytę wpuścił tylko dla publiczności, ale to i tak była jakaś hała po kwasie.


Ok coś co wyszło jeszcze w styczniu ale jest aktuane... aha no trochę jakoś kiepska.

https://www.youtube.com/watch?v=N-iYNos-ctA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Całkiem w porządku utwór, fakt jakość niezbyt wysokich lotów, jednak posłuchać się dało. Takie spokojne, można się odprężyć itp. Na plus, a i ciekawy wokal ma koleś. Niech będzie.. te 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek niespecjalnie mi się podobał, koleś śpiewa na moim poziomie xD Ja osobiście nie wrzucił bym tego z moim głosem na YT, ale to ja.. Zmieniłem zdanie kiedy usłyszałem refren. Stylistycznie nie różni się od reszty, ale sama idea mi się podobała. Trochę nieścisłości w rytmice tekstu. 7/10

+dla niego za nieużywanie autotune'a.

Staram się coś fajnego i mało znanego:

http://youtu.be/GAJL2lcAj3g

Z tego byłby niezły introduction do koncertu na dużym meecie...

:TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się coś fajnego i mało znanego:

http://youtu.be/GAJL2lcAj3g

Z tego byłby niezły introduction do koncertu na dużym meecie...

:TaTds:

Ciekawy utwór. Z początku utwór mi się wydał przeciętny. Jednak po ponownym przesłuchaniu stwierdziłem że da się go słuchać i jest dość klimatyczny. Jeżeli chodzi o tym muzyki to teraz coraz częściej takiej słucham, jednak ten utwór średnio mi przypadł 6/10.

EDIT: Ok 7/10 bo naprawdę wpada w ucho.

Tak na jakąś większą imprezę idealnie by się nadawał, bo niema w nim nic szczególnego i świetnie by wypełniał tło.


A ja już jak zwykle o Twilight :flutterblush: Tekst bez znajomości historii nie powiążemy jej z kucykami. Mimo wszystko bardziej lubię takie explicit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a szepty na początku wzbudzają dziwny niepokój. ;p

:confused: nie zauważyłem tego, widocznie myślałem że to z innego filmiku na YouTube bo zazwyczaj ładuje kilka.

Łapcie najnowszy utwór PrinceWhatever'a

Z początku zapowiada się ciekawie... a potem muzyka jest przeciętna a wokal zwyczajnie kiepski. 4/10 to mimo wszystko wysoko.

Nie za bardzo lubię PrinceWhateverer bo jego piosenki są robione na jedno kopyto i zazwyczaj bardzo niedopracowane.


Ok było już dużo twilight ze skrzydełkami, teraz trzeba to zamienić :trollface:

http://youtu.be/AWe1kfWbA2E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...