Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka fandomowa


Delfinek Keola

Recommended Posts

Co tu dużo mówić to jedna z pierwszych piosenek jaka sprawiła, że tutaj jestem. Nutka świetna, wpada w ucho i nie wychodzi. Ta nutką zaraziłem moich kumpli, którzy kucyków nie oglądają i nieraz nawet słyszę jak nucą refren. Myśle, że 11/10 bedzie tutaj najlepsze oceną. to właśnie piosenka zespołu The Offspring była pierwszym pmv jakie obejrzałem.:squee:

teraz moja kolej. :cheese:

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten kawałek :D Jest taki melodyczny. Swego czasu miałem na to fazę i słuchałem non stop xd Chyba zgram to sobie na telefon żeby znowu przerabiać tę piosenkę do granic możliwości ^^ 9/10

 

Teraz trochę muzyki klasycznej ;) Jeden z moich ulubionych utworów. 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Zeus napisał:

 to właśnie piosenka zespołu The Offspring była pierwszym pmv jakie obejrzałem.:squee:

Jeśli chodzi o PMV z RD, to ja dzięki niemu poznałem The Offspring w ogóle :)

Wracając: it's amazing!!!:soawesome::soawesome::soawesome:

Serio, to jest po prostu piękne, świetnie się tego słucha, jest takie wesołe, i jeszcze te skrzypce... Coś pięknego. Daję 11/10. Leci do ulubionych :D

A ode mnie będzie takie cuś:

Spoiler

 

 

W tej piosence po prostu wszędzie słychać Dire Straits :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jeśli chodzi o PMV z RD, to ja dzięki niemu poznałem The Offspring w ogóle :)

Tak chodzi o to PMV

 Teraz do piosenki:

W tym przypadku piosenka do mnie nie przemówiła, nie są to moje klimaty więc niezbyt przypadła mi do gusty

na + dałbym tutaj głos wokalisty bo jest naprawdę fajny, ale nutka w tle to zupełnie nie moje klimaty. W mojej ocenie 4/10

 

Łapajcie i oceniajcie 

 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

A wznowię tę zabawę bo ją lubię :v 

No ciekawe.. nie słyszałem tej piosenki. Ogólnie nie przepadam za kucykowym rapem.. Ale to brzmi bardzo dobrze.. tak.. rapowo.

Fajny bit i spoko tekst. Daję 8/10. 

 

Ja dodam trochę trapu od CiderParty

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie muzyke od CiderParty:B6jwX:, niektóre piosenki są kozackie, to też jest niczego sobie.

Dobry rytm, a sama piosenka fajnie pobudza do działania.:ironwill:

daję 7/10:awesomeface:

 

Od siebie dam Kadenza. Ma naprawde kozackie nutki, polecam każdemu żeby sobie przesłuchał

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Ładny pejzaż... i kucyk też, wizualnie prezentuje się nawet... ale hej, o muzyce miała być mowa, czyż nie? ^^ Wesoły beat na melodię, która... cóż, tak szczerze nie prezentuje się nader ciekawie, jeśli chodzi o elektronikę, to mogę być wybredny, ale ta nuta nie wyróżnia się na tle mnogości podobnych kawałków, jakie spotkałem... 6.0/10

 

Hmm... to teraz może klasyczny fandomowy klasyk w klasycznej wersji? ^^ Akurat niedawno miała miejsce Nightmare Night~!!

Słodka Celestio, to już... to już sześć lat!! D: niewiele ponad tyle, ile minęło od kiedy po raz pierwszy go usłyszałem, lutego 2012 roku :')

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sześć lat? Wow faktycznie sporo. Ja nie pamiętam który to był miesiąc dokładnie, ale pamiętam jak kolega mi to wysłał na chacie z zapytaj.onet niedługo potem jak to weszło do neta. Nuta ponadczasowa i jest jedną z kilku które zasługują na 10/10.

 

Teraz jeden z tych nowszych remiksów. 2015.. to też było prawie trzy lata temu xd CMC już prawie trzy lata mają znaczki.. 

Czuję się staro :pinkieo:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Świetny remix super piosenki.

Pierwszy raz widzę ten remix ale spodobał mi się daję ocenę 9/10

 

A teraz piosenka którą chyba każdy kto jest w,fandomie słyszał piosenka z 2012 roku 21 stycznia.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam 9/10 Kiedyś przed oglądaniem mlp znałem tą piosenkę,ale nie ważne to było dawno po prostu super piosenka.

 

Nie wiem czy ktoś zna tą piosenkę czy nie,ale mi się ostatnio spodobała więc ją tu zostawię.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Seksowny syntezator na wejście, porządna electronica, ale hej... motyw skądinąd znajomy - Fabryka Tęczy!! Aha, teraz nawet widzę to i słowach piosenki, jak i w samym tytule, naprawdę ciekawa interpretacja, miło jest usłyszeć to, co znane, ale w świeżym wydaniu... 8.7/10

 

No to skoro była już Trixie, to Trixie nigdy za wiele... Makkon!! Zapraszam do walca!!

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...