Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Reggae/Ska


Delfinek Keola

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

O jak miło zespól z mojej okolicy, można chyba nawet powiedzieć zza płotu czy jakoś tak się mówi :rainderp: Co do piosenki - fajna dynamiczna przyjemna dla ucha, można się uśmiechnąć przy słuchaniu więc 10/10 To jeszcze jeden zespól z Polski:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dobrze trafiłeś, kolejny dość znany zespół ale i tak ich bardzo lubię ^^. Jak dla mnie jeden z lepszych zespołów z tego gatunku jeśli chodzi o nasz kraj. Mają lepsze utwory, ten akurat średnio lubię jednak i tak dam te 8,3/10 ^^. Tym razem Bóg reggae, Bob Marley:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Kocham ten utwór, jeden z moich ulubionych od NDK. Cholernie motywuje i ma bardzo dużo przekazu, a i poprawia humor. Fanem reggae nie jestem, ale bardzo szanuję ten gatunek muzyki, jak i samych rasta :D. Dobra nie rozpisuję się już, daję 100/10 ^^. Leniwiec tym razem:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne w słuchaniu, ale to w sumie można powiedzieć o niemal każdym utworze z kręgu ska+punk i reggae, zaś ten kawałek dla mnie niczym takim charakterystycznym się nie wyróżniał... 6.0/10

Z reggae znam nawet całkiem sporo zespołów, zaś z kombinacji ska-punk-reggae chyba tylko dwa, no i właśnie teraz chciałbym jeden z nich tu zaprezentować: plagiat199 i utwór "Moja dziewczyna" ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NizIoMKPVSg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

A co ja bedem dużo gadał... Cudne, bardzo przyjemny utworek. Stare reggae jak najbardziej genialne, chociaż nowym też nie pogardzę ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę coś od Ras Luta. Nie wiem co powiedzieć naprawdę świetny kawałek i muzycznie i tekstowo, chociaż czasem niektóre słowa na początku mi było trudno zrozumieć ale i tak 10/10. To ja zarzucę jeszcze jednym kawałkiem od Vavamuffinów:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Dobrze trafiłeś, po raz kolejny. Ten zespół ma dobre utwory, a tutaj tekst serio daje do myślenia. Daję 9,5/10.

Skoro Polska to Polska :D. Łapcie i cieszcie się :pinkiederpy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

9/10 Jak to się wyraził mój znajomy - aż się chce SKAkać :P Poza tym skądś kojarzyłem ten utwór, tylko nigdzie go nie mogłem wyczaić ;>

Polskie zespoły są naprawdę dobre. Nie pamiętam, kto tam na początku dał Leniwca, ale za niego też szacun!

A tutaj Cała Góra Barwinków:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie jest to takie reggae do końca, ale i tak nawet śmiechowy numer.

Tak czy siak, jeden minus jest.. Te wejście do piosenki mi się nie podoba. Za to obniżona ocena jest. 7/10- taka jest ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajny pozytywny kawałek, akurat jestem ostatnio zdenerwowany i ogólnie trochę wycieńczony i najwyraźniej takiej muzyki mi było potrzeba - od razu uśmiech na twarz i wraca mi chęć do ruszenia się sprzed komputera, jednak jakoś nie mogę dać maksymalnej ilości punktów bo czegoś mi brakuje więc 9,5/10

A co mi tam znowu Vavmuffinów dam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Vavamuffin :yay: Gratuluję zacnego gustu :D. Jak już mówiłem.. Bardzo ale to bardzo ich lubię, ciekawe teksty i dość mądre, spokojna muzyczka do pobujania akurat itp. A co mogę dać? 10/10 to raczej zrozumiałe, szczególnie gdy ten utwór jest jednym z lepszych.

Łapcie :D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggae słucham głównie dla tekstu i głównie to oceniam w tych utworach a tu oprócz tego jest fajna muzyka wokale też świetne 10/10 (dzisiaj dobry humor to mogę dać tyle :P) Jeden z moich ulubionych kawałków od NDK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Łooo, świetny numer. Bardzo prawdziwy tekst, to jest bardzo ważne w muzyce, ogólnie ten album jest bardzo dobry ^^. Daję Ci 8,9/10.

Trudne wyzwanie mam.. Ale sprawdźmy ten utwór:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Nie przepadam zbytnio za Kamilem, no jednak ta piosenka jest dobra. Całkiem mądry tekst a i wokal Mesajaha zacny. Teledysk w sumie też.. Masz 7/10.

Nic z tego nie rozumiem, ale muzyka jest skoczna i pocieszna to się liczy :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Pustki tutaj ostatnio, dlatego odkopuję ten temat bo warto. Discors, powiem Ci że wysoko zawiesiłeś poprzeczkę. Osobiście bardzo cenię sobie muzykę danego zespołu. Prawdą jest że grają już dość długo, tylko że to nie przeszkadza, wychodzi im to bardzo dobrze. Moim zdaniem kawałek jeden z lepszych. Tekst daje do myślenia, w pewnym stopniu jakby nie patrzeć jest prawdziwy. Początek naprawdę wysokich lotów, taki spokojny jest itp. W ogóle można się pobujać przy danej piosence. Hmm.. niech będzie 9,2/10. 

Łapcie: 

https://www.youtube.com/watch?v=AWv1S1pzWZ0  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Reggae pełna klasa! Do tego te fajne dźwięku już na początku! ^^ ale podobnie jak poprzednie... nudzi się szybko! >,< 6.6/10

 

Polska i reggae było, to teraz Stany, Kalifornia i ska/punk na pełnym gazie, yay! W bardzo przyzwoitym utworze ubarwionym prześliczną animacją! Polecam! Choćby dla samego filmiku, chociaż kawałek sam w sobie uroczy też na swój pokrętny sposób! ^^ Reel Big Fish - I Know You Too Well To Like You Anymore! :3

 

Ostrzegam, że odrobinę saucy, nie mówiąc już o bluzgach, ale są w ingliszu, so... so nopony really cares, right? xd

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Piter Wan Kenobi

Co z Wami? Przez 2/3 miesiące nikt nie dał swojej propozycji? ;_______; Zatem wkraczam ja :crazytwi:

Zacznę od tego, że pierwszy raz  mam przyjemność ich usłyszeć. Były niby bluzgi to fakt, teledysk momentami również bywał dziwny/śmieszny, zaś sama muzyka bardzo wysokich lotów, już same wejście pokazuje że jest moc! Szczerze mówiąc noga mi chodziła w rytm muzyki. Bardzo pozytywnie, dlatego ocena nie może być inna jak 9,4/10.

Również bracia ze Stanów, grali nawet na tegorocznym Przystanku Woodstock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...