Skocz do zawartości

Zapisy do perosa81


KougatKnave3

Recommended Posts

Wiesz... twoje podanie jest bardzo dobre, ale na nieszczęście musisz poczekać z sesją do końca miesiąca bo mam kursy zawodowe i rzadko mam internet. pierwszego dnia następnego miesiąca będę już całkowicie wolny od takich zajęć więc sesja startuje 1 listopada. Może tak być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie problem. Poczekam. 

Teraz przynajmniej wiem, ile czekam. Trochę się niecierpliwiłem przez tę parę dni. Ostatni Mg, do którego składałem podanie zignorował je niemal całkowicie, to dlatego.Ale teraz już wiem i jest OK. 

Więc do do 1 listopada! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Oto i moja karta postaci.

 

Świat: Equestria

Imię: Nightwing

Rasa: Pegaz.

 

Historia: PIERWSZY OKRES, czyli kilkanaście lat przez przemianą Luny w NNM - NW jest sierotą. Nie zapamiętał swoich rodziców. Nie pamiętał jak trafił do Canterlotu, był wtedy malutkim źrebakiem który ledwo co nauczył się samodzielnie chodzić i mówić. Przez kilka dni i nocy wałęsał się samotnie po ulicach, próbując znaleźć coś do jedzenia – bez skutecznie.  Był wycieńczony, i bardzo słaby, na skraju śmierci. Siedział głodny, zziębnięty i płakał do księżyca. I wtedy nastąpił przełom w jego którtkim smutnym życiu – źrebaka odnalazła sama księżniczka Luna. Zrobiło jej się bardzo żal małego źrebaka, w dodatku o takim niezwykłym umaszczeniu. Postanowiła zabrać go do pałacu i zaopiekować się nim jakiś czas, dopóki jego rodzice się nie odnajdą. Ale pomimo poszukiwań Straży Pałacowej nigdy ich nie znaleziono. NW z początku onieśmielony pałacem, zaczął odzyskiwać siły i przywiązywać się do Księżniczki. Ta starała się go traktować z dystansem, i była dla niego dobra. Ale przełom nastąpił gdy NW nazwał ją mamą. To spowodowało burzę w sercu Luny. Sama zaczęła go traktować niemal jak młodszego braciszka.

 Niewiedząc jak postąpić z małym NW zwróciła się o pomoc do Celestii. Ta doradziła jej żeby oddać Night winga do Akademii Wojskowej. W ten sposób miałby dobrą zagwarantowaną przyszłość, a i widywałby Lunę.  Choć źrebakowi się to nie podobało, dał się namówić. Gdy był mały często obserwował gwiazdy i księżyc. Mógł na nie patrzeć godzinami, podziwiając pracę Luny. Wtedy pomyślał że skoro ona dała mu drugą szansę i pomogła w życiu, to on zawsze będzie przy niej, zawsze ochroni, będzie kimś kto zrobi dla niej wszytsko. I wtedy pojawił się jego CM – sierp Księżyca z mieczem symbolizujący lojalność wobec Luny, i gotowość do każdego wyzwania. Jako jeden z niewielu kucyków wolał noc od dnia. Pewnego dnia dostał od księżniczki amulet w kształcie jej Cute Marka. Powiedziała że dzieki niemu zawsze będzie nad nim czuwać…

 Z biegiem lat uczył się, dał się poznać jego talent do walki, latania, oraz wykonywania zadań które Inni uznawali za niewykonalne.  Wzrastała też jego skryta miłość do Luny. Sama księżniczka nie miała o tym pojęcia, chociaż bardzo ceniła i lubiła NW.  Często w nocy spotykali się potajemnie, żeby porozmawiać, pośmiać się, pobawić jak to przyjaciele. Choć NW był odważny, nie powiedział nigdy że kocha Lunę bardziej niż zwykły poddany. Skrycie pisał wierze o swoich uczuciach do księżniczki.

Gdy ukończył akademię, Luna postanowiła dać mu wyjątkową posadę – Strażnka Nocy. Był pierwszym pegazem na tym stanowisku. W praktyce był kimś w rodzaju specjalnego komandosa, który zajmował się przeróżnymi sprawami dotyczącymi spraw wewnętrznych Equestrii. Choć jego metody były niekonwencjonalne, a czasem nawet brutalne – był bardzo skuteczny. Niesety gdy wykonywał kolejną ze swoich niebezpiecznych, samotnych misji, wpadł w zasadzkę i odniósł śmiertelne rany. Ostatkiem sił zdołał uciec, i wrócić do Canterlotu.  Przekazał informacje o zagrożeniu, a potem zmarł z powodu ran. Luna bardzo przeżyła jego śmierć, która później była jednym z kilku powodów przemiany Luny w NMM. Co więcej, gdy Luna przypadkowo odkryła jego zapiski o niej, popadła w długa i bolesną depresję. NW został pochowany poza Centrelotem, w tajnym miejscu spotkań jego i Luny zwanym Księżycową Polaną.  Po wygnaniu Luny, nie pozostał praktycznie nikt kto pamiętałby o tym pegazie. Prócz Celestii. Kiedy Luna wróciła z wygnania, nadal odwiedzała czasem jego grób. Nigdy bowiem nie zapomniała o swoim najwierniejszym strażniku, przyjacielu… oraz kimś naprawdę dla niej wyjątkowym.

Okres drugi, kilka miesięcy po pokonaniu Changelingów i ślubie Cadance, czyli ponad 1000 lat po swojej śmierci :  Czasem bywa że pewne tajemnicze potężne siły, postanawiaja ingerować w prawa których naruszać nie wolno.  W pewną księżycową noc rozpętała się dziwna magiczna burza zaś, ziemia na grobie Night Winga zaczęła się ruszać, a chwilę później z grobu wyszedł w pełni żywy pegaz – sam Night Wing we własnej osobie. Z jednym wyjątkiem – praktycznie nic nie pamiętał ze swojego poprzedniego życia.  Nie pamięta kim był, kim jest, w ogóle nic o sobie nie wie. Pamięta jednak swoje umiejętności, oraz to że kiedyś w jego życiu była pewna bardzo ważna klacz. Skołowany, zdezorientowany, niemiłosiernie ubrudzony i śmierdzący ruszył chwiejnym krokiem przed siebie. Aż doszedł do Ponyville.

NOTKA – NW został wskrzeszony przez tajemnicze bardzo potężnie siły. Dlaczego to zrobiły i w jakim celu ? Zostawiam to tobie.

 

Umiejętności:  NW jest znakomicie wysportowanym pegazem,  jest silny i zwinny zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Znakomity lotnik i wojownik, potrafi posługiwać się każdym rodzajem broni białej.  Potrafi się też cicho zakradać i poruszać się niezauważonym, zawłaszcza w nocy.

 

Uroczy Znaczek:  sierp księżyca i miecz

 

Wygląd:  Pegaz wzrostu Shining Armora, o czarnej sierści, błękitnych oczach i ciemnostalowej grzywie. Jego skrzydła są trochę większe niż u przeciętnego pegaza. Ma dobrze wyrzeźbioną muskulaturę.

 

Ekwipunek: Posiada jedynie srebrny medalion o wyglądzie CM Luny

Cel: Odzyskać wspomnienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Świat Erdaron
Kontynent położony na wielkim oceanie Perasola który jest podzielony na cztery części. Cesarstwo Eldarów, zjednoczone królestwo Krasnoludów i ludzi. Elven"Mar, królestwo Elfów w ogromnych lasach. Królestwo Pontaru, czyli zjednoczone plemiona barbarzyńskie i Dominium Orków, położonej na wyspie Saran, grożącej w krew w żyłach krainy z której pochodzą orkowie. Do kontynentu zbliża się dawno zapomniane zagrożenie, i tylko Prawdziwy Bohater będzie mógł stawić czoła temu zagrożeniu.

Karta Postaci:


Imię:Lenwë


Nazwisko:Táralóm


Rasa: Leśny Elf

 

Wiek: 19 lat

 

Płeć: Mężczyzna


Klasa: Zabójca


Charakter: Przeważnie spokojny i chłodno analizujący. Niekiedy miewa huśtawki nastrojów. Nigdy nie mści sięw gniewie bo zemsta najlepiej smakuje mu na zimno

 

Drzewko Umiejętności Postaci:

     Siła: 2
     Zręczność 4

     Magia 3

     Spryt 4

     Siła Woli 4

     Wytrzymałość 3

 

Wygląd: 180 wzrostu, smukła sylwetka, Czarne włosy do ramion, szmaragdowo-zielone oczy. Znamię na lewym policzku w kształcie litery X. Blada skóra. Na codzień nosi ciemnozieloną koszulę i brązowe spodnie. 


Miejsce startu: Wichrowa Polana w Elven"Mar

 

Historia: Lenwe urodził się w małej wiosce w królestwie Elven”Mar. Jego ojciec był zabójcą działającym na zlecenie Królowej. Matka i jej Brat byli natomiast prostymi wieśniakami. Lenwe miał starszego brata, Angrod Ten często podchodził do niego od tyłu i z okrzykiem “Siema młody”, strzelał mu plaskacza w tył głowy. Po pewnym czasie w Lenwe wyrobił się odruch warunkowy ale o tym później.


Do siódmego roku życia jego wychowaniem zajmowała się wyłącznie matka. Lenwe wspomina ten okres jako najlepszy w jego życiu. Uczęszczał do miejscowej szkoły gdzie uczył się dość dobrze. Nigdy jednak nie był pierwszy. Jeżeli w czymkolwiek osiągał podium zawsze był drugi. Bardzo denerwował się z tego powodu. Jednak mimo wszystko był dosyć otwarty co do innych uczniów wskutek czego miał kilku przyjaciół. Mijały lata. Lenwe bez problemu przechodził do kolejnych klas wciąż trzymając się tych przyjaciół których zdobył na początku.


W jego ósme urodziny ojciec zaczął go trenować w sztukach zabójcy co niezbyt podobało się matce. Uczył go też technik Samokontroli, wyciszania umysłu i planowania wszystkiego. Podobnie jak jego Brata wcześniej. Jednak i tu Lenwe pozostawał na drugim miejscu. Zaraz za swoim bratem.


Mijały kolejne lata podczas których Lenwe zdobywał nowe umiejętności i doskonalił swój umysł i ciało. W wieku 13 lat brat dał mu spokój z biciem w tył głowy jednak odruch warunkowy pozostał i za każdym razem gdy brat wołał do niego “Siema młody” Lenwe robił unik wprawiając okoliczne elfy w zdziwienie.


W wieku 15 lat Podczas akcji Ojciec Lenwe został śmiertelnie Ranny a Brat zniknał w niewyjaśnionych okolicznościach. Ojciec w swych ostatnich chwilach przekazał Lenwe swoje ukryte ostrze które ponoć kiedyś należało do dziadka Lenwe oraz srebrny pierścień z Ametystem. W chwili gdy już umierał wypowiedział zaklęcie zamykające jego duszę w krysztale pierścienia i od tej pory jego dusza i świadomość egzystowały w pierścieniu noszonym Przez Lenwe wspomagając go swą wiedzą.


Lenwe po śmierci ojca i zniknięciu brata przeżywał ciężki okres. Przyjaciele widząc to starali się go pocieszyć. Po długim czasie i ich wielokrotnych zabiegach, stan psychiczny Lenwe wrócił do normy. Poprzysiągł sobie że odszuka kiedyś brata oraz nie zginie tak jak jego ojciec.

Mijały kolejne lata podczas których Lenwe pomagał matce i wujowi na farmie oraz kożystając z rad ojca szkolił dalej umysł i ciało by nie stracić nabytych umiejętności. Za pieniądze otrzymane od Wuja za pomaganie w gospodarstwie kupił sobie leki miecz elficki i szkolił sięrównież w posługiwaniu nim. Aż nastała chwila obecna.


Ekwipunek: Szaty jak w opisie wyglądu, Karwasz z czarnym ukrytym ostrzem ( wymienione w Historii), Skórzane rękawice brązowe, Pierścień z Ametystem ( wymieniony w Historii), Lekki miecz Elficki ( wymieniony w Historii). 450 sztuk złota


Towarzysze: Duch ojca w pierścieniu

Edytowano przez Kage Torino
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Imię: Grey Isana (Shadow Scar)

Rasa: Jednorożec-wampir

Płeć: Klacz

Wiek: 125 lat

Wygląd (+CM): Mino swego wieku jest piękną klaczą o białym umaszczeniu. Jej grzywa jest koloru czarnego, a jej oczy czerwone. Nosi na sobie ciemny, długi płaszcz z kapturem rzucającym głęboki cień na twarz. Jej znaczkiem na boku jest otwarta księga, (gdy nie była nieumarłą), z wydobywającym się zielonym dymem, a w nim czaszka (po przemianie)

Charakter: Spokojna, opanowana i ciekawska, lecz gdy poczuje głód krwi lub dusz, który przeciwieństwie do innych wampirów jest mniejszy, staje się złośliwą i nie mającą sumienia bestią. Krew i dusze wypija głównie z małych stworzeń, aby się nie zdradzić swej natury.

(Okey teraz najtrudniejsza dla mnie do napisania część)

Historia:

(100 lat wcześniej)

Grey Isana spędziła dzieciństwo bez żadnych większych problemów. Urodziła się w Canterlocie w średnio zamożnej rodzinie szlacheckiej. Jej ojciec Pencil Sun był sławnym malarzem na dworze u księżniczek, natomiast jej matka Ace Wish uczyła magii na uniwersytecie Canterlonckim. W szkole była jedną z najlepszych uczennic, bowiem wykazywała najlepsze umiejętności magiczne. Wtedy też ukazał się jej Uroczy Znaczek. Koleżanek i kolegów nie miała za, wielu, ponieważ bardziej lubiła siedzieć nosem w książkach w publicznej bibliotece, w nich nauczyła się wielu zaklęć. W wieku dwudziestu pięciu postanowiła wyruszyć świat, aby się o nim dowiedzieć jak najwięcej. Pewnej nocy jak rozbiła mały obóz w lesie, usłyszała jakieś dziwne odgłosy dochodzące z krzaków. Postanowiła więc, ostrożnie sprawdzić źródło tych dźwięków, lecz gdy wsadziła głowę w krzaki ujrzała rannego kuca (przynajmniej tak myślała). Grey chcąc mu pomóc podeszła do niego i uchylając nad nim. Wtedy on ugryzł ją w szyję czyniąc ją wampirzycą, po czym straciła przytomność. Obudziła się po kilku minutach w jakieś nieznanej komnacie, myśląc, że zaraz może zginąć z kopyt potwora, wzięła leżący niedaleko ołowiany kołek i wbiła mu serce, tak zabijając go szybko. Po tym akcie postanowiła się rozejrzeć po budynku. Po kilku godzinach chodzenia po zamku, znalazła miejsce, gdzie mogła się uspokoić dokładnie mówiąc bibliotekę. Zajęła się czytaniem ksiąg, z których dowiedziała się, że potwór, który ją zaatakował był wampirem, wtedy ona zbladła, a jej kopyt opadła księga, którą trzymała. Była załamana, lecz tylko chwilę, bowiem uświadomiła sobie, że stała się nieśmiertelna i może spędzić wieczność na zgłębianie wiedzy. Szukając zamkowej bibliotece ksiąg magicznych znalazła księgę poświęconą nekromancji, zainteresowana zaczęła ją czytać. Z niej dowiedziała się jak wskrzeszać umarłych i zmusić ich do pełnienia woli maga. Na jej szczęście niedaleko od zamku był wielki cmentarz, na którym mogła ćwiczyć nowe zaklęcia. Po sześciu latach spędzonych na nauce magii nekromanckiej, postanowiła zregenerować własne siły udając się w stan letargu. W nieumarłym gronie znana jest, jako Shadow Scar.

(Aktualne czasy)

Po dziewięćdziesięciu latach spędzonych w stanie snu, obudziła się, przez kryształową kulę zobaczyła, co się zmieniło przez te kilkadziesiąt lat. Postanowiła w końcu wyjść z zamku, aby wyruszyć świat i zebrać więcej dusz, ale zanim wyruszyła zabrała z skarbca tajemny amulet pełniący funkcję więzienia dla dusz i latarni.

Cel: Zdobyć jak najwięcej dusz, aby móc zdobyć większą moc, ewentualnie znaleźć miłość.

Tag: [Grimdark][[sad/Dramat][Violence][Crossover][Przygoda][slice of Life][Clop]

Dodatkowe:

skala Kinseya: 1 dla Grey

skala Kinseya: 3 dla Scar

Shadow Scar objawiła się po przemianie Grey w wampira i jest jej mroczną naturą, która czasem przejmuję kontrolę nad ciałem.

Czy wyrażasz zgodę na uczestnictwo w Multisesji?: TAK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat własny

Świat: Połączenie Po zakończeniu Battlestar Galactica z Mass effect (Po pokonaniu żniwiarzy)

Imię: Nr Six

Rasa: Cylon

Pochodzenie: Eksperymentalny Baseship - Pierwotny wzór.

Wygląd: Klasyczny model - Czyli wysoka blondynka z niebieskimi kolorem oczu.

Historia: Tak jak każdy cylonka z tej serii powstała z pierwotnego wzoru lecz w przeciwięstwie do części kopii została stworzona w prototypowym baseshipie a owych statków było 8.Miały być one ratunkiem w przypadku gdyby zniszczono Centrum odrodzenia które niestety nastąpiło.Była wtedy w dowództwie tegoż okrętu.Wtedy też wszystkie baseshipy zostały przejęte przez nią i inne modele 6,8 i 2. Razem z nimi pomogła pokonać Resztę swych braci i doprowadzić pozostalych ludzi do ziemi a następnie odejść i zamrozić się.Zaś nimi w czasie snu zajmowali się Centurioni do czasu gdy mieli zosać przebudzeni przez nich.A to wydarzyło się w momencie gdy czas który był potrzebny do odrodzenia się ludzi minął i teraz może wrócić razem z innymi do swych rodziców by móc poprosić o wybaczenie i zrozumienie za to co kiedyś uczynili.Dlatego postanowili skoczyć razem z innymi okrętami na orbitę ziemi.

Ekwipunek:Ubranie

Cel: Odbudować to co stracone.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... przeczytałem obie i mam pewne pytania.

Wpierw Atlantis... nie chodzi mi o całokształt, jest spoko, tylko mnie zastanawia, skoro tak jakby Cyloni i Ekipa z Mass Effecta to te samo uniwersum... to Cyloni wcześniej nie spotkali Żniwiarzy? Znam się na Uniwersum Mass Effecta, gdyż wiele w niego grałem, oglądałem i czytałem. Żniwiarze najprawdopodobniej by ich ominęli, ale na pewno by spotkały by Cylonów. Reszta jest spoko. Więc AKCEPTUJE

 

Plaga... czytałem... zrobiłem sobie herbatkę i ciasteczka przyniosłem i wziąłem się za lekturę. Ja jakoś nie trawię Wampirów, i od razu wbiłbym sobie kołek, ale skoro twojej postaci to nie przeraża, że nie może się opalać, to spoko. Postać fajna i ładna :molestia: ... ekhem. AKCEPTUJE

 

Sesje pojawią się do wtorku... zależy jaki będę miał internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...