Skocz do zawartości

[Dyskusja] Angel - zły czy dobry?


Aaaa

Angel dobry czy zły ?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Angel dobry czy zły ?

    • Zły
      24
    • Dobry
      13
    • Neutralny
      22


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Według mnie ogólnie jest dobry. Co prawda trochę rozpieszczony przez FS, przez co czasami się rządzi. Jednak jest on uzupełnieniem Fluttershy. Pracuje nad tym by była ona trochę śmielsza i bardziej rozgarnięta. Po za tym w ciężkich chwilach Angel wspierał FS, np. w odcinku Hurricane Fluttershy, "pocieszał FS" czesząc jej grzywę i faktycznie miał smutną minę, w tym samym odcinku pomagał jej w treningu. W odcinki w którym Spike się zajmował zwierzakami i trafili do Kryształowego Imperium Angel chciał za wszelką ceną znów być przy FS. W tym samym odcinku też po tym jak Spike przyznaje się, że źle postępował Angel specjalnie wybiega by przynieść mu klejnot w nagrodę. Albo w odcinku Magical Mystery Cure, po tym jak FS odzyskuje pamięć, Angel przytula się do niej szczęśliwy. Dla mnie on jest dobry, tylko czasami ma humorki, tak jak Flutteshy ma czasem napady gniewu.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Angel ma typowo króliczy charakter. Raz jest przytulaśny i chętnie skacze w kopytka Flutter, innym razem pokazuje pazury i wybrzydza.
W ankiecie zaznaczyłam "neutralny". Zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, przez co mnie wkurza, ale złem wcielonym bym go nie nazwała.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
Gość ChrisEggII

Angel to przede wszystkim pupil, zwierz "niższego rzędu". Nie ma przedstawionej żadnej filozofii życiowej, ani wyższych potrzeb. Takie stworzenia kierują się prymitywnymi instynktami, więc ciężko mówić o takim osobniku, że jest dobry, bądź zły.

Link do komentarza
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Pojęcie dobra i zła jest subiektywne, więc dla jednych oczywistym jest że Angel jest zły, gdzie dla innych - w tym pewnie dla siebie - nie ma mu czego zarzucić. Ja osobiście sądzę, że on po prostu wychował sobie Fluttershy. Przypomina w tym trochę Opal, z tym wyjątkiem, że ona wciąż zachowuje się bardziej po kociemu, gdzie Angel już dawno wykroczył poza zakres zwykłego królika i nazwanie go zwierzątkiem Fluttershy, było by przesadą. On po prostu wie jak sobie uprzyjemnić życie, gdzie pegaz mu w tym jak najbardziej, ze wszystkich sił stara się pomóc.

Link do komentarza

Nie czytając wcześniejszych odpowiedzi (zbyt leniwe ze mnie stworzenie): Angel nie jest zły, nie jest dobry, jest po prostu sobą. Króliczkiem, który chadza własnymi ścieżkami, jest szczery, nie owija w bawełnę i czasem wykorzystuje słabość Fluttershy by dostać to na co ma ochotę. Wydaje się być indywidualistą nie przepadającym za resztą świata. 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...