Skocz do zawartości

Odcinek 14: The Last Roundup (Ostatnia Gonitwa)


Lukiner

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Właściwie co będzie przeczuwałem od początku odcinka. Żeby nie było - OMG Derpy przemówiła (szkoda tylko, że jak "country bumpkin"), prawdę mówiąc nigdy nie spodziewałem się, że zostanie oficjalnie nazwana Derpy. Pinkie - super (gadała prawie jak Nightmare moon - "Cupcakes anyone?"). Rarcia -biedactwo. Poza tym zdziercy, żeby nie było, żadnej nagrody za drugie miejsce... ... ... Tym bardziej, że pewnie w "klasyfikacji generalnej" AJ była pierwsza :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DERPY, DERPY, DERPY, DERPY, DERPY! Ale seriously, AJ uciekła, bo zajęła drugie miejsce? I... nie dotrzymała przysięgi? o_0 Straszne... Więc tak... - Derpy! - Scenka z listonoszem xD (ciastko dostał ^^) - Płaczący Big Mac. - Wielkie poszukiwania. - Potrzeby fizjologiczne are now canon :P - Pinkie w całym odcinku xD Jej miny... i Tortury za jej pomocą... Cupcakes! xD - Flutter znowu pokazała, że w razie potrzeby jest szybka. - Pościg! - Wiśnie! Jedynie trochę mnie zawiodły te powody, dla których uciekła i unikała NAWET swoich przyjaciółek... Poza tym - genialne! Czekam na napisy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek Swietny 9,5/10

autorka Amy Keating Rogers

The Ticket Master, Applebuck Season, Bridle Gossip, Fall Weather Friends, A Dog and Pony Show, The Best Night Ever, The Cutie Pox and The Last Roundup.

sporo pinkie , ciagla akcja , same plusy

no i DERPY DERPY DERPY!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

- Derpy!

- Scenka z listonoszem xD (ciastko dostał ^^)

- Płaczący Big Mac.

- Wielkie poszukiwania.

- Potrzeby fizjologiczne are now canon :P

- Pinkie w całym odcinku xD Jej miny... i Tortury za jej pomocą... Cupcakes! xD

- Flutter znowu pokazała, że w razie potrzeby jest szybka.

- Pościg!

- Wiśnie!

A poza tym:

-ŻÓŁTE wiśnie (wtf O.o)

-CHIMICHERRY OR CHERRYCHANGA

-Dat RD faces

-Dat Ending... Poor Rarity. xd

Odcinek aż ociekający epickością, a rzeczywiście jedyny minus to ciut błahy powód... No, ale czy powód w lesson zero nie był podobny? xd

Tak czy siak 10/10 i drugie miejsce w moim prywatnym rankingu odcinków. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEST. EPISODE. EVER!

Odcinek dla mnie wymiótł całkowicie. Oficjalnie jest moim nieoficjalnie najbardziej ulubionym odcinkiem drugiego sezonu i znajduje się w mojej Top 3 najulubieńszych odcinków MLP:FiM jakie wyszły do tej pory. Przez cały odcinek śmiałem się dużo. I nie bez powodu: naprawdę dużo zacnych momentów i jeszcze na dodatek pełnych gagów. Odcinek super, super i jeszcze raz super!

Plusy i minusy:

+ Derpy! Derpy! Derpy! Na dodatek jeszcze miała swoją minutę na ekranie. I jeszcze miała swoje dialogi!

+ Derpy name are canon - nawet Rd tak wołała na nią

+ Pinkie Pie kolejnym sporym plusem odcinka. A czemu?

>> Jej miny. Wszystkie wymiatały ale chyba ta najbardziej mnie rozbawiła xD

>> Jej tortury na AJ

>> Jej zachowanie w czasie pościgu AJ

+ Scena z listonoszem

+ Płacząca RD

+ Płaczący Big Mac

+ From now Toilets in Equestria are canon!

+ Niby odcinek o AJ... ale Mane6 miało cały swój udział w odcinku

+ Scena z pościgiem

+ Zakończenie odcinka - kolejny raz niezłą polewkę miałem z tego xD

A minusy? Pomimo plusów mam jakieś:

- Powód AJ czemu nie wróciła - szczerze to troszkę dla mnie bes sęsowy ten powód był

- Brak piosenki (zaczynam mieć obawy co do ilośći piosenek w 2 sezonie)

Jednak pomimo tych minusów oceniam odcinek 10/10! Ten odcinek is :soawesome: . Tu mamy po raz kolejny do czynienia z kopalnią memów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK! Nawet nie wiecie, jak się ucieszyłam, kiedy wreszcie był jakiś odcinek o AJ (nawet, jeśli całe Mane6 miało w nim swój udział)! Bez większych przedłużeń powiem: oceniam odcinek na 10/10! Było w nim mnóstwo sytuacji, min i zachowań, które doprowadziły mnie do szczerego śmiechu. Ecape powiedział już wszystko :D Nie mogę się doczekać na napisy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - AJ nie złamała Pinkie Promise, ale skłamała, ponieważ przed przysięgą mówiła że powie wszystko kolejnego dnia na śniadanie (podczas Pinkie Promise powiedziała tylko, że na śniadanie) -> podczas tłumaczenia dla Pinkie, Pinkie powinna zrobić na wozie śniadanie "instant", ale by było :-D Dalej I Pinkie strasząca Fluttershy (Fluttershy nie była zadowolona, że Pinkie ją straszy). Na końcu Fluttershy i jej "Awwwwww!" monolog o dziurze w sercu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo. Startleshy, 'Speech! Speech!' - motyw z poczatku LotR, konsekwencje zlamania Pinkie Promise. Pinkie, mimo ze jestem tak daleko od bycia jej fanem jak to jest tylko mozliwe, w tym odcinku wymiotla konkurencje. No i Derpy, mimo ze jej glos mi sie nie podoba, ale moze tak mialo byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RandomPony_filly_guitar_00 Poza tym mieliśmy tam: RandomPony_colt_guitar_01 (RandomPony_colt_guitar_00 mieliśmy w familly apriciation day). Wątpię by zdobył na tyle duży fandom by kiedykolwiek zostać czymś czym została Derpy (swoją drogą jej rodzice mieli naprawdę chore poczucie humoru skoro dali jej imię od jej niezbyt normalnych oczu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dopiero wróciłem do domu i oczywiście wszystko co się dało powiedzieć na temat odcinka, zostało powiedziane... xP Ale i tak napiszę: BEST EPISODE EVER. RLY. Derpy była bohaterem xd A tuż za nią Pinkie (miny w tym odcinku zostaną nowymi, już legendarnymi memami :P), płaczący Big Mac... Nie no po prostu poziom zajebistości sięgnął zenitu :D Nawet brak Braeburna wybaczę, było świetnie ^ ^ :braeburn:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY DERPY

Najlepszy odcinek EVER

PLUSY

+ Głos Derpy

+ Oficjalna nazwa Derpy

+ Wszystkie sceny z Pinkie i jej miny

+ Płaczący Big Mac

+ Pościg, Yeah!

+ Miny Fluttershy i Twilight

+ Płacząca Rainbow na końcu!

+ Ogólnie cały odcinek

+ Bardzo wywołuje emocje w niektórych momentach

MINUSY

- Zaraz, jakie minusy?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny odcinek, jeden z lepszych w sezonie 2, stawiam go na równi z "Secret of my Excess" i "Sweet and Elite". Plusy: - Derpy, po prostu - reakcja Pinkie po złamaniu obietnicy danej przez AJ - scena w sortowni wiśni (nawiasem mówiąc, serce mi się rozklejało jak widziałem Fluttershy, gdy nie mogła nadążyć z sortowaniem :<) - impreza-niespodzianka w stodole na farmie rodziny Apple (i "lag" Pinkie :P) - świetna końcówka (kwestia Fluttershy, która mówiła, że jeśli AJ nie wróci do Ponyville, przyjaciółki nie załatają dziury w swoich sercach) - scena pościgu ("Rarity, catch me!") - scena w sadzie, kiedy Pinkie wciąż powtarzała te kilka słów :D - końcowa "kanapka" zrobiona na Applejack - fajny morał, który trafi do ludzi w każdym wieku (mi na przykład bardzo poprawił zły humor) :> Moja ocena to 10/10, świetny odcinek. Tylko jest mały problem. Hasbro naprawdę zrobiło super odcinek, ale jednocześnie bardzo podniosło sobie poprzeczkę, gdyż trudno będzie zrobić równie dobry odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ocenie jak mój poprzednik: Plusy: Derpy w końcu się odezwała nowe wcielenie pinkie groźba Rarity do RD(To było epickie) "Rarity łap mnie" tez bylo dobre pinkie w sadzie ale tez są minusy: opóźnienie wyemitowanie polskiej wersji dubbingu w celu poszukiwanie głosu dla derpy jak oni przetłumaczą te teksty pinke w sadzie o_0. Jednym słowem Angielska wersja jest dobra a po polsku to się przekonamy na 2 połowę 2012 roku. Odcinek dorównuje moim 3 ulubionym odcinkom ''Winter Warp Up'',"Sonic Rainboom" i "Lesson Zero"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny :D

+ DERPY Baaaaaaaaardzo duży plus tego odcinka

+ Każda z Mane 6 miała niemałą rólkę

+ Randomowość Pinkie

+ Dużo zabawnych min Rainbow Dash

+ Pinkie RAGE

- Przewidywalne zakończenie, dla mnie od razu było jasne, dlaczego AJ nie chciała wrócić.

- JAK MOŻNA TAK POTRAKTOWAĆ RARITY?

- Nie jest on skupiony na Rarity.

Ocena: 9.5/10 (No bo 10 mogę dać tylko centrycznym z Rarity :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...