Skocz do zawartości

Znaki Zodiaku.


Dead Radio Man

Recommended Posts

jeśli Chodzi o znaki Zodiaku zachodniego to jestem tak jak Patyk Lwem, ale czy ktoś zastanawiał się kim jest w zodiaku Chińskim ?

Dołączona grafika

Znaki chińskiego zodiaku

Szczur

Bawół (wół, krowa)

Tygrys

Królik (zając, kot) - mój znak i mojego brata jednak ja urodziłem się w roku ognia, a on ziemi (według Chińczyków każdemu rokowi patronuje 1 z 5 żywiolów:Metal ,Drewno,Ogień,Woda,Ziemia)

Smok - Znak mojej siostry, ten rok jak na razie jest dla niej szczęśliwy (obecnie mamy Rok Smoka)

Wąż

Koń

Koza (owca)

Małpa

Kogut - Znak mojego Taty

Pies

Świnia - znak mojej nieżyjącej już mamy

http://www.zodiak.info.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźnięta – opis znaku Zodiaku (ja tam po prostu ze strony skopiowałam :ming:) (23.05 – 21. 06) słowa kluczowe: Myślę i mówię, zbieram i przekazuję informacje. Jestem gadatliwy, ciekawski, towarzyski. Cechy charakteru Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą, gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne, ale moga być odbierane jako chłodne i zdystansowane. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania. Główne zalety Ciekawość Bliźniąt umożliwia im zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafią być obiektywne i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Mają cięte, nieco ironiczne poczucie humoru. Główne wady Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć. Kobieta Jest typem błyskotliwej intelektualistki, oczytanej i ciekawej świata, a jednocześnie nieco chłodnej. Mężczyzna To dowcipny, uroczy, błyskotliwy flirciarz. Niestały w uczuciach. Typ Piotrusia Pana, wieczny chłopiec. Przyjazne znaki: Waga, Wodnik, Baran, Lew A jeśli chodzi o Chiński to jestem Smok :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ten horoskop jest raczej prezentem moim dla wszystkich fanów naszej sadowniczki AJ w tym dla naszego forumowego drzewa pozdro Dla Ever3 http://pl.horoskop.com/horoskop-celtycki/ a jak ktoś jest ciekawy horoskopu Staroegipskiego to zapraszam http://www.wrozbyonline.pl/eksperci/k/85/p/1/o/1/Horoskop_Egipskie_Bostwa Poweim Tyle w celtyckim jestem Cyprysem (Jałowcem) co zaś do staroegipskiego musicie się dowiedzieć sami Sorki za spam, jeśli to jest spamem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...wedle chińskiego zodiaku jestem koza/owca(a guzik bo panna!) Koza to bardzo harmonijny, zrównoważony znak, który z natury ceni ciche, niekonfliktowe otoczenie, w którym dominuje łagodność relacji. Koza, nazywana też Owcą, ma delikatny charakter, który skłania ją do unikania kłótni, sprzeczek i awantur na każdym tle. Większość Owiec ucieka od otwartych walk, wybierając pokojowe rozwiązania i szeroko zakrojone kompromisy. W życiu osoby z roku Kozy są cierpliwe i wytrwałe, ciche, nieśmiałe, ale obdarzone wielkim sercem, nakazującym im współczucie dla cierpienia czy biedy. Kozy nie chcą ranić innych w żaden sposób, gdy sprawią komuś przykrość, same popadają w smutny nastrój, gdyż zawsze dzieje się to przypadkiem. Łagodność i spolegliwość Owiec jest imponująca, dlatego sprawdzają się jako oddani przyjaciele i łagodni partnerzy. W towarzystwie Kozy nie brylują, są raczej tłem, ale ich natura sprawia, iż niemal nie mają wrogów, oceniane są zwykle jako osoby sympatyczne, przyjacielskie i pomocne. Typowe Kozy nie są przebojowe, lubią pracować, gdy dokładnie wiedzą, co robić i gdy ktoś powie im, jak działać. Koza szanuje pracodawcę i współpracowników, wykazuje się dużą dyplomacją w stosunkach starając się, by nikogo nie urazić ani nie sprowokować. To z reguły bardzo nieśmiałe, nieskore do walki osoby, które bywają mało asertywne, ale umieją poprosić o pomoc. Dobra, miła i łagodna Owca niemal zawsze otrzymuje wsparcie, o które prosi, gdyż niewiele osób ma powody, by jej odmówić. Mimo nieśmiałości i uciekania od konfrontacji Kozy zwykle tworzą szczęśliwe związki, które również pod względem materialnym nie kuleją. Kozom dopisuje życiowe szczęście w pracy, związkach i przyjaźni i zdawać by się mogło, że to rekompensata od losu za to, że są tak łagodne, delikatne oraz uległe. Typowe Owce nie są egoistyczne ani roszczeniowe, chętnie pomagają innym – w niesieniu pomocy dużą motywacją jest dla nich współczucie dla czyjegoś nieszczęścia, są uczuciowe, empatyczne oraz łatwo przychodzi im otoczenie innych szczerą opieką. Niemniej zdarza się, że ktoś widząc troskliwość Owcy, chce wykorzystać jej dobre serce – naiwna Owca zazwyczaj nie rozpozna podstępu i wpadnie w sidła wyrachowanej jednostki. Taka postawa jest kłopotliwa, gdy Owca ma w swoim otoczeniu wiele takich osób – przykrości sprawiają Owcy autentyczny zawód, choć gdy ktoś ponownie poprosi je o pomoc, nie odmówią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bliźnięta. Nie wiem co to oznacza, tym bardziej nie wiem jaki mam znak u chińczyków.

Cóż Warmen jak chcesz to możesz mnie podać do Świętego Oficjum, ale ja odkryłem kim jesteś w chińskim horoskopie jesteś najważniejszym zwierzęciem tego horoskopu zaczynasz go Bronies i Pegasis nasz kochany inkwizytor jest szczurem

, może więc pomysł na nowy avek np Śmierć Szczurów ze świata Dysku :twilight4:


Królowa Śniegu. Rozpoczynam rok. Tak, jestem koziorożcem ;3

tak jak moja siostra młodsza, a w Chińskim jesteś kogucikiem :fluttershy5:

DEWIZA ŻYCIOWA KOGUTA

Jestem Strażnikiem Czasu, wysłannikiem Światła i heroldem Słońca, stanowię więc całą gamę barw i odcieni. Potrafię przewidywać wschody i zachody Słońca. Obserwując bacznie jego ruch dobowy, stałem się znawcą czasu, ekspertem odpowiedzialnym za właściwą chronologię wydarzeń. Nieustannie poszukuję harmonii i doskonałości, dlatego zawsze przezornie planuję i stale czuwam nad właściwym przebiegiem prac, bowiem każde wydarzenie, rzecz i zjawisko winny mieć swoje miejsce i znaczenie.

Jestem Kogutem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skorpionem, zarówno z charakteru jak i z temperamentu. Jak większość skorpionów nie mogę znaleźć odpowiedniej drugiej połówki.. cóż, mówi się trudno. I jak każdy spod tego znaku jestem liderem, organizatorem, buntownikiem i lekkim anarchistom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, czas sprawdzić co rzekły do nas horoskopie. Bliźnięta:

Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą, gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne, ale moga być odbierane jako chłodne i zdystansowane. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania. Cóż, prawda xD Ciekawość Bliźniąt umożliwia im zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafią być obiektywne i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Mają cięte, nieco ironiczne poczucie humoru. To również, jak zdążyłem zaobserwować ^^ Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć. Przyjazne znaki: Waga, Wodnik, Baran, Lew To też, tylko nie zaprzątam sobie głowy przyjaznymi znakami i rozumieniem wth is racjonalizowanie uczuć, reszta się zgadza. To trochę smutne, dużo o mnie wiedzą :O

A teraz ten cały Mhroczny i Bardzo Szczurzasty Szczuhrhrhrhrhr:

Jestem tym, który walczy o władzę i bogactwa. Choć wiem, że w łańcuchu wspólnego istnienia stanowię tylko ogniwo, postępuję jak skrajny indywidualista. Pozywam się na niedosiężne dla innych szczyty i nie ujawniając nikomu swych planów, osiągam swój cel pewnie i bezwzględnie. Nie cieszę się jednak zwycięstwem zbyt długo. Życie jest dla mnie nieprzerwaną i ekscytującą podróżą w nieznane, a wszelkie poszukiwania kończę snuciem planów nowej wyprawy. Przynoszę postęp, rozwijam badania, wnikliwie obserwuję. Hmm... Tak. Cykl dwunastu mistycznych zwierząt otwiera Szczur. Jest to typ zdecydowanego indywidualisty, chadzającego wyłącznie własnymi drogami, zawsze czujnego i gotowego do działania. Na pewno nie da się na niego wpłynąć łagodną perswazją ani zmusić do zmiany stanowiska czy postępowania. Zawsze zaciekle broni swych praw do samostanowienia i niezależności, potrafi przy tym zadziwić przemyślną argumentacją, przebiegłością i przewrotnym rozumowaniem. Cechy te opanował w stopniu niemal doskonałym. Szczur może się wydać istotą nader uprzejmą i sympatyczną. Wykorzystuje swój tajemniczy urok i roztacza wokół siebie nieuchwytną mgiełkę mistycyzmu. Dodatkowo pomaga mu w stwarzaniu pozorów jego aksamitne futerko i sympatyczna mordka. Zawsze jednak postawi na swoim - zręcznym pochlebstwem, postawą potulnego niewiniątka lub otwartą groźbą zwiedzie każdego przeciwnika. Do gróźb Szczur ucieka się jednak bardzo rzadko. Nieświadomie dąży do zdobycia władzy i pozycji lidera. Nie prowadzi jednak otwartej wojny, decyduje się raczej na zręczny kamuflaż, nad władzę bowiem przedkłada własne bezpieczeństwo. Im większe jest twoje zauroczenie wdziękiem Szczura, im mocniejsze zaangażowanie, tym pewniej i bezpieczniej czuje się obiekt twoich zachwytów. Szczur zachowuje się wówczas wreszcie swobodnie, jawnie manifestuje swe uczucia i myśli, nie tracąc przy tym niczego ze swej zniewalającej tajemniczości. Swoją taktyką chce uchronić się przed prześladowcami i wrogami. Boi się poza tym zdemaskowania swojej osobowości, kryjącej skądinąd wiele niepokoju i agresji. Jako mieszkaniec podziemia nie uznaje przesadnych wynurzeń i omawiania własnych spraw z innymi. Jest zaciekłym orędownikiem prawa do prywatności. Kopiuję internety jak leci, ale to mi się wszystko zgadza :avanę: Szczur uważa się za istotę przez nikogo nie rozumianą, dlatego pokrzywdzoną przez los i nieszczęśliwą. Gdy jednak ktoś spróbuje zapuścić się na jego terytorium i naruszyć jego prywatność, zareaguje stanowczym protestem. Może się wtedy posunąć nawet do agresji, zmiażdżyć intruza zjadliwą krytyką lub mściwą pogardą. Choć w głębi duszy pragnie, aby znalazł się ktoś, kto rozświetliłby tajemnice jego duszy, swoim zachowaniem potrafi zniechęcić najżyczliwszego przyjaciela. Jednocześnie skarży się i użala nad swym osamotnieniem i pozostaje sam ze swymi problemami. Ukrywaną agresję kieruje w końcu przeciw sobie, a ta stopniowo zamienia się w dręczące go poczucie winy i bezradności. Szczur nie znosi życia w monotonii i przeciętności. Fascynuje go ryzyko i zagrożenie. Przez życie kroczy tak, jak gdyby stąpał po terenie zaminowanym lub na skraju przepaści. Napięcie uskrzydla go i stymuluje w nim rozwój duchowy. Szczur nie zdecyduje się na ryzyko utraty dóbr materialnych, gdy jednak w grę wchodzą mocne wrażenia natury duchowej, gotów jest na wszystko. Przekracza wówczas bez wahania granice, które sam sobie wcześniej wytyczył i gwałci podstawowe zasady moralno-etyczne. Jest wtedy szczęśliwy i wierzy, że żyje pełnią życia. Niejednokrotnie sam prowokuje los, doprowadza do sytuacji konfliktowych i niebezpiecznych po to, by nie umrzeć z nudów. Jego zachowanie cechuje dynamika i nerwowość, umysł nie znosi zastoju; życie na pełnych obrotach, to żywioł w którym Szczur kwitnie. Tak. Znów. W kontaktach ze Szczurem odnosi się wrażenie, że jest on osobą bezpośrednią i rozbrajająco szczerą. Może to na tyle uśpić czujność rozmówcy, że ten "wyśpiewa" wszystko do ostatniego szczegółu. Tymczasem otwartość Szczura stanowi jedynie przynętę, rzucaną na łatwowierną ofiarę i mającą sprowokować ją do wyznań. W stosunku do osób, którymi się nie interesuje, zachowuje wyniosły dystans i przybiera pozę zmanierowanego światowca. Jest to tylko jednak kolejna maska, pod którą ukrywa się natura nerwowa i wrażliwa na bodźce zewnętrzne. Szczura niezmiernie łatwo jest czymś zaintrygować i przykuć jego uwagę byle drobiazgiem. Licznych przyjaciół i swoją popularność zawdzięcza także umiejętności zachowania tajemnicy. Szczur zdobywa z reguły duże doświadczenie życiowe, jednak nigdy nie jest pewien, czy właściwie wykorzystuje posiadaną wiedzę, czy zapewni sobie dzięki niej korzyści i bezpieczeństwo. Jeśli jednak nadarza mu się okazja szybkiego załatwienia jakiejś trudnej sprawy, wykorzystuje ją bez skrupułów. Zwłaszcza jeśli długo na nią czekał. Ha ha! Nie mam wielu przyjaciół! Poza tym się zgadza, lulz. Szczur potrafi panować nad sobą, nawet gdy jest skrajnie zdenerwowany. Zdarza mu się to jednak rzadko. Częściej świadomie rozgrywa swoje sprawy wcielając się w różne role, jest na przemian zniecierpliwiony i ostry, czepia się bez powodu drobiazgów, to znów gawędzi w najlepsze i sprawia wrażenie dobrego kumpla. Są to jednak następne maski. Szczur bowiem nigdy nie traci czasu na pustą pogawędkę lub tłumaczenie się komuś ze swych zamiarów, jeśli nie liczy przy tym na wymierne korzyści. Szczur kieruje się często intuicją, co może czasem sprawiać mylne wrażenie braku logiki w jego postępowaniu. Potrafi jednak czekać. Znosi wówczas wiele, ale wie, że warto, umie przewidywać. Stopniowo zapracowuje sobie na autorytet, buduje cierpliwie solidny fundament pod przyszłe sukcesy i korzyści materialne. Potrafi wziąć na siebie bardzo trudne zadania i znaleźć odpowiednich wykonawców. Jest także bardzo oszczędny, żeby nie rzec skąpy. Szczodrość rezerwuje dla wybranych, a więc dla tych, których lubi. Jeśli otrzymasz drogi prezent od Szczura, możesz być pewien, że okazał ci tym samym swój najwyższy szacunek. Skąpstwo jednak i tak nie odstręcza od niego licznych przyjaciół. W sposobie zachowania się Szczura jest coś, co zdaje się zapraszać do zawarcia bliższej znajomości. Okazuje ludziom żywe zainteresowanie ich życiem prywatnym, rodziną, problemami, środowiskiem, z którego pochodzą. W jego towarzystwie przeżyć można swoisty katharsis, zapomnieć o dręczących problemach i uwierzyć, że wszystko jest na dobrej drodze. Szczur nierzadko jest w stanie podsunąć naprawdę skuteczne i oryginalne sposoby rozwiązania zadawnionych konfliktów, a dzięki talentowi detektywa - wskazać przyczynę wielu problemów. Nigdy. Więcej. Horoskopów.

Podsumowując, nie wiem co o tym myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W normalnym - 20 VI Bliźnięta. (Jedynie kolor się nie zgadza - wolę czerwień niż żółć)

W chińskim - Koń :rainderp:

W celtyckim - Figa

W Majów - Akwamaryn

W indiańskim - Jeleń (Końcówka XD )

W kwiatowym ( :v ) - Stokrotka

W anielskim

I gratisowo pochwalę się, że "mah" planeta to Merkury :ming:

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...