Skocz do zawartości

Znaki Zodiaku.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Ja mam lwa. Moi rodzice też maja lwa, wszyscy sie urodziliśmy w tym samym miesiącu.XD Według tego co jest w linku Flash_Storm to lwy są egoistyczne i próżne. Jakoś taka nie jestem i nie mam zamiaru być. Ale za to mam super kamienie-rubin i diament. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie kolejnego strzelca na forum czyli mnie xd. Dokładnie jestem z 15 grudnia. U mnie to jest z tym tak różnie. Kocham wolność, lubię sobie pomyśleć, pofilozofować. Ale też mam zmienne nastroje, w dużej części jestem cichy, a często też się zdarzy że nie mam o czym mówić to wtedy już siedzę cicho albo pieprzę od rzeczy przez co wnerwiam innych i wyrabiam sobie opinię debila u innych (potem ludzie lubią robić ze mnie kpiny). Do tego jestem w organizacji "OSW Strzelec" (jeszcze jestem rekrutem, ale co tam). Choć nie wiem co ma jedno do drugiego ale fajnie się z tym czuje. A jak jest z chińskimi znakami to nie sprawdzałem (jestem dość leniwy). Ps. Jakby ktoś nie wiedział to Strzelec to taka organizacja paramilitarna. Współpracujemy z wojskiem. Kontynuujemy założonego przez Piłsudzkiego Strzelca. Byli to ludzie którzy w okresie I WŚ wyzwalali Polskę spod zaborców, a potem stanowili kadrę wojska 2RP. Istni bohaterzy którym należy się szacunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem, czy na podstawie daty urodzenia można określić charakter człowieka - z jednej strony wydaje się to absurdalne i mocno naciągane, bo przecież każdy jest inny, ale z drugiej strony osoby urodzone w tym samym czasie podobnie dorastają - np. urodzeni w styczniu jako pierwszą porę roku w swym życiu widzą zimę... No, nic czas na moje horoskopy :cheese: Zgodnie z najczęściej praktykowanym zodiakalnym kalendarzem jestem Baranem

(21.03 – 19. 04) Słowa kluczowe: jestem i działam, idę naprzód, aktywność, agresja, przywództwo, początek, naiwność - Nie zgadzam się z większością, nie uważam się za osobę dążącą do przywództwa czy parającą się agresją, znam też znacznie aktywniejszych ode mnie ludzi. Cechy charakteru Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, więc i osoby urodzone ze Słońcem w tym znaku muszą być wszędzie i zawsze pierwsze (nope...) Barany są bezpośrednie, szczere, wręcz obcesowe, nie bawią się w niuanse – i tego samego oczekują od innych (tu się akurat zgodzę, przeszkadza mi sztywna etykieta i często najpierw mówię, potem myślę). Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz (prawda). Są nieskomplikowane, kierują się pierwszym impulsem, przez co mają w sobie coś z dzieci (Duuużo prawdy

:cheese: ). Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać (nieprawda), nie potrafią dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu (półprawda). Główne zalety Mają siłę przebicia, są spontaniczne, bezpośrednie, pełne polotu, dynamiczne. Barany działają bez wahania i nie obawia się kompromitacji. Otwarte na nowości. Nie przeżywają długo niepowodzeń i nie zniechęcają się nimi, tylko szybko dochodzą do siebie i dalej idą naprzód. - Otwarty na nowości jestem jak najbardziej, niepowodzeniami też nie zwykłem się długo przejmować. Spontaniczność, bezpośredniość - tak, ale brak siły przebicia. Główne wady Barany bywają agresywne, nieostrożne, niecierpliwe. Pozbawione taktu i delikatności w wypowiadaniu swoich opinii. Ich bezpośredniość może ranić co wrażliwsze osoby. - Eeee... Nie, nie sądzę... Mężczyzna Jest typem wojownika, pioniera, przywódcy. Lubi rządzić i narzucać swoje zdanie. - Lol nope :ming: Przyjazne znaki Lew, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik

Chiński horoskop stwierdził, że mam w sobie coś z Psa

Pies jest uczciwy i nie boi się występować w obronie słusznej sprawy. Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic (No, można powiedzieć, że prawda). Ma wielu przyjaciół, na których może liczyć w potrzebie (nieprawda

:ming: ). Pies jest niezastąpiony tam, gdzie potrzeba dobrego organizatora lub kierownika. Pies lubi dobrą zabawę i spotkania w gronie przyjaciół (dużo prawdy). O swoich uczuciach mówi niechętnie (czysta prawda). W miłości jest taktowny i delikatny. Często najpierw się z kimś szczerze zaprzyjaźnia, a dopiero potem mocno zakochuje (niech będzie, że prawda :lol: ). Jego elementem jest ziemia (no wiadomo, jestem przecież drzewem... :bloomberg: ), a kolorem żółty (czyli mogę walczyć z Tarrethem...).

O tym, jakim drzewem jestem według kalendarza celtów chyba nie muszę mówić? :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint Seiya oglądałem to jak byłem mały, co prawda jedyne co z tego pamiętam to że mieli zajebiste zbroje, ale i tak się liczy

Gratuluje, wygrałeś 2 wiadra niczego! :twilight2:

A anime polecam odświeżyć. W razie zechcesz odświeżyć mogę ci podesłać na PW link do nieocenzurowanej wersji z polskimi napisami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie wierzę, że znaki zodiaku mają coś do naszych osobowości, czy przyszłych losów, aczkolwiek czasem dla śmiechu czytam w gazetach wypociny różnych pismaków-wróżbitów. Zodiakalnym to ja jestem strzelcem i nawet nie wiem, jakie winny być z tego tytułu moje cechy. I don't really care, to be honest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod powyższym postem^^

Dla mnie znaki zodiaku istnieją głównie dla kolorowych gazetek by za przeproszeniem durni ludzie (czekaj..oni na prawdę to robią?!) czytali sobie "horoskopy" przygotowane przez kobitkę dzień przed wydaniem, która całość sobie na poczekaniu wyssała z palca. (Jakby co wiem jak to najczęściej powstaje,a tak to własnie powstaje, bo znam taką kobitkę) I co najśmieszniejsze (najstraszniejsze?) są osoby które na prawdę w to wierzą (?!?!). Jak ktoś ma wątpliwości i dalej chce w to wierzyć, polecam zrobić tak: weź kilka różnych kolorowych gazetek z danego miesiąca (oczywiście ich nie kupuj bo szkoda, ale czasami są takowe w różnych poczekalniach) i porównaj... Gwarantuje,że wszystko będzie od siebie odbiegało. A jeszcze inaczej powiem też, że to bałwochwalstwo.

A z 'horoskopów' polecam TEN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z 'horoskopów' polecam TEN

Cóż nie wierzysz w horoskopy, a polecasz inny? Jaka zatem gwarancja, że ten okaże się prawdziwy, a nie "wyssany z palca"? To jest tylko opinia poszczególnych ludzi, więc jak zatem udowodnisz, osobie która nie wierzy w Boga, lub wyznaje inną wiarę, do tego horoskopu? Taka właśnie osoba, z miejsca wyśmieje zapewne go i powie to co Ty mówisz o tych horoskopach z kolorowych gazetek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

26.01-wodnik

 

 

Cechy charakteru

Wodniki nie lubią utartych schematów i ustalonych reguł. Zamiast tkwić w tym, co sprawdzone, wybiegają myślą w przyszłość. Przeważnie sa tolerancyjne i niewiele rzeczy jest w stanie je zdziwić. Choć otwarte na nowości, potrafią byc bardzo uparte i trudno je przekonać do zmiany poglądów. Przyjacielskie i lubiane, ale zwykle zachowują pewien dystans, wynikający z potrzeby zachowania niezależności.

Główne zalety

Wodniki cenią wolność i indywidualność. Są niezależne i samowystarczalne. Myślą przyszłościowo, wyprzedzają swoją epokę. Mają zdolnośc obiektywnej oceny sytuacji, gdyż potrafią się zdystansować od emocji.

Główne wady

Oryginalność i nowatorstwo Wodników może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane jako chłód emocjonalny.

  Przyjazne znaki:

Bliźnięta, Waga, Strzelec, Baran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...