Skocz do zawartości

Znaki Zodiaku.


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

No nie wierzę, jestem pierwszą Rybką w tym temacie!  :twilight2: A konkretnie: 29 luty. Czyli w teorii mam obecnie 6 lat i 1/4 roku... Wieczna młodość!

Jezdę drugi... 10 marca. I jestem bardzo do opisu podobny... :v

 

http://www.astrolabium.pl/astrologia/zodiak/znaki-zodiaku/262-ryby

Edytowano przez Amani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Fuck Yeah! Jeden z pierwszych lwów!  10. 08 :Dwedług horoskopów lwy są władcze i pewne siebie, coś się u mnie zgadza :D

 Moją planeta opiekuńczą jest słońce - Celestia <3 (to nic, że słońce to gwiazda a nie planeta)

Edytowano przez Celly.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Urocze, to wszystko, ale...

"Ziemia jest obecnie w innym miejscu w stosunku do Słońca i w związku z tym astrologia powstała 3000 lat temu powinna skorygować wyniki swoich badań, a przede wszystkim przyjrzeć się temu, jak znaku zodiaku są przyporządkowane poszczególnym miesiącom.

Znaki zodiaku zmieniły się, ponieważ zmiana nachylenia osi Ziemi wytworzyła jednomiesięczne przesunięcie w konstelacji gwiazd - twierdzi Kunkle. Oznacza to, że panna może okazać się lwem, wodnik - koziorożcem, a byk - baranem, itd..."

 

Zawsze rzucam tym cytatem w twarz osobom, które horoskopom ufają bardziej niż rozsądkowi hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi strzelec, ale to, czy się zgadza, to inna sprawa. :v

Idę naprzód i przekraczam granice. Moje motto to optymizm, entuzjazm, przygoda, szczerość.

Szczerość - z tym średnio, jedli nie gorzej. Muszę się przyznać, że czasem nieco mijam się z prawdą.

Optymizm - tu się zgodzę. Jestem strasznie optymistyczny.

Entuzjazm - tu jest różnie. Podchodzę entuzjastycznie głównie do rzeczy, które lubię robić, a od reszty staram się uciec.

Przygoda - wat? Tu raczej się nie zgodzę, choć muszę przyznać, że czasem mnie do tego ciągnie.

Cechy charakteru też w miarę się zgadzają i zalety także, ale co do wad, to bym dyskutował (może i pokazuję swoją wiedzę kiedy mogę, ale na pozera nie wyglądam zwłaszcza, że mam negatywne zdanie o sobie :v). Dalej jest informacja, że Strzelce to dość często kawalarze albo filozofowie. Nawet ja zauważyłem u siebie skłonności do filozofowania, więc coś w tym może być.

Zaś wg. chińskiego zodiaku jestem królikiem, co też się zgadza. Nie wierzę w to, że data urodzenia może mieć wpływ na to jakim człowiekiem jestem, ale chyba zacznę, bo to rzeczywiście się potwierdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBQ, a to nie jest tak, że znaki są przyporządkowane na podstawie podziału ekliptyki Ziemi na równe 12 części? I te części nazwano na podstawie znaków, jakie słońce podczas ich okresu mijało, ale same w sobie nie mają większego znaczenia dla astronomii? ^^ W sensie, teraz możemy nazwać barana wodnikiem, ale horoskop się mu nie zmieni xd
 
A do samych horoskopów podchodzę dość sceptycznie, ale to tylko dlatego, że statystycznie ok. 1/12 globu dzieli ze mną ten sam los, a niektóre horoskopy starają się być bardzo szczegółowe... jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, aby jakieś ponad pół miliarda ludzi miało do czynienia z podobnymi zrządzeniami losu jak ja xD ale jeśli mam być szczery, względem zdrowego rozsądku wcale nie jestem mniej sceptyczny ^^

 
~~
Linds, rzekłeś kiedyś, że dawno swego czasu chciałeś mieć znak bliźniąt, ciekawe, że ten znaczek w twojej syngnaturze nieco symbol bliźniąt przypomina x) chociaż z drugiej strony ani nie jest on identyczny mimo wszystko, ani nie wiem właściwie, co to niebieski ludek tam?  :v
~~
A jeśli kogoś by interesował mój znak to... niech paczy w ten temat, w poprzednie posta, lub po prostu zajrzy na datę urodzin w profilu~ ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


BBQ, a to nie jest tak, że znaki są przyporządkowane na podstawie podziału ekliptyki Ziemi na równe 12 części? I te części nazwano na podstawie znaków, jakie słońce podczas ich okresu mijało, ale same w sobie nie mają większego znaczenia dla astronomii? ^^ W sensie, teraz możemy nazwać barana wodnikiem, ale horoskop się mu nie zmieni xd

 

A to ciekawe... zanotowałąm sobie w głowie, aby poszukać info na ten temat, choć i tak położenie słońca względem ziemi nie powinno wpływać na charakter itp itd. Ktoś mógłby się uczepić że ludzie urodzeni zimą mają większe szanse na schizofrenię, ale to nie tak działa ludzie. :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejny Skorpion pozdrawia.

Moje piękne urodziny wypadają. 1.11 tak ! Wszystkich Świętych. :-P

Z tego co czytałam to. Macie tu kawałki tekstu

... Pod znakiem Skorpiona posiadają wielką pasję życia. Ich żywiołem jest walka o lepszy świat. Nie obchodzą ich pozory , zawsze dążą do prawdy, nie pozwalają sobą manipulować...

Nie sposób odgadnąć o czym myśli jest wprost nieprzewidywalny... Nie znosi kłamstw a urazy i gniew długo chowa w sercu... Wyróżnia się silną wolą pasją mocą oddziaływania na otoczenie. Nigdy nie myli przyjaźni z przypadkowa i przelotnią znajomością. Bardzo ufny podejrzliwy...

Właściwie zachęcony potrafi być niezwykle skutecznym pracownikiem...

Sumie do przodu jak czołg*.

Że względu na ro że Skorpion bywają twarde i bezlitosne walczą i wyznaczony cel...

Lubią okazywać zazdrość preferują stale związki jednak bywają moście. Lubią turystykę i dalekie wędrówki.

Dużą część tego do mnie pasuje. <jak co to pisać na PW>

Urodzeni pod znakiem Skorpion:

Ewelina Klienta 24.11.1979

Tu jest najlepsze

Bill Gates 28.10.1955. Hehe

Zbigniew Herbet 29.10.1924

Bryan Adams 5.11.'62

Demi Moore 11.11.,62

Edyta Górniak 14.11.'72

Martin Scorsese 17.11.'62

Jodie Foster 19.11.'62

Goldie Mawn. 21.11.'45

Edytowano przez Rita Croft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
6.12.2012 at 14:42 Ookami88 napisał:

9 IV - Baran Z tego, co przeczytałem, to niewiele się zgadza jeśli chodzi o moją osobę, a co zostało napisane o moim znaku zodiaku...

 

11.12.2012 at 21:49 RedSky napisał:

Baran. W chińskim Smok. Jednak ciekawe powiązaniem ma moja data urodzenia ze smokiem. Jestem z 04.04. 2000 roku. Czwórka jest smoczą liczbą, 2000 był rokiem smoka. Tak więc mówcie mi per Dovahkiin.

 

12.01.2013 at 01:11 Linds napisał:

Jam jest Baran, łac. Aries, tak jak spora część mojej rodziny.

 

8.02.2014 at 19:56 Churchille napisał:

12.IV-Baran.

 

12.02.2014 at 17:01 Cassidy napisał:

Baran ^^ - 23 marca. 

Byłam baranem, jestem baranem i baranem pozostanę. 

Ta...Wszystko się zgadza :squee: 

 

8.10.2014 at 21:39 Brony Gamer napisał:

Baran 1 Kwietnia nie ma to jak Prima Aprilis za urodziny a5Gw5.png

toż to się już małe stadko baraniej trzódki uzbierało :) Witam pobratymców ja też Baran jestem :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...