Skocz do zawartości

Pytania do Fluttershy i odpowiedzi...


Aaaa

Recommended Posts

Witajcie! Jak zapewne widzicie przeniosłem pytania do Fluttershy do archiwum, by założyć ten nowy temat. Możecie tutaj od nowa zadawać pytania naszej kochanej złotej postaci a ja (wraz z nią) postaram się odpowiedzieć na nie!

Pytania mogą być dowolne, jednak pamiętajmy o kilku zasadach... głównie chodzi o kulturę słowa i nie zadawanie pytań nawiązujących do rzeczy takich jak do gore czy r34. Każdy może zadać do 3 pytań jednocześnie! Potem ja będę wprowadzał swój post z odpowiedziami na każde z zadanych pytań. Pamiętajcie, że im dziwniejsze pytanie, tym odpowiedź będzie krótsza i mniej lub bardziej ciekawa xD

Odpowiedzi będę udzielał, gdy nazbiera się dostatecznie dużo pytań. Nie krępujcie się więc i piszcie swoje pytania!

Dołączona grafika

-Słucham Was przyjaciele... co chcielibyście wiedzieć?

-Pamiętajcie, że ja też tu jestem... więc lepiej nie próbujcie mi tu wywołać u niej łez, bo...

-Och, nie sądzę, by ktoś próbował! W końcu są to moi przyjaciele! :fluttershy4:

-Skoro tak mówisz... to czas na pytania.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Hey, jak miło znowu zadać Ci pytania ^^ :fluttershy2: Zaczynajmy: 1. Co robisz gdy widzisz przemoc nad zwierzątkami? 2. Masz ulubiony gatunek muzyki? 3. Czy według Ciebie nieśmiałość to zła cecha? Dziękuję za odpowiedzi z góry :fshug::D

Link do komentarza

1.Czemu jesteś jedynym kucykiem, który ma takie oczy? (są słodkie)

2.Ile Ty tak w ogóle masz lat?

3.Czemu tak kochasz Angela, skoro on czasem traktuje Cię okropnie?


Prosiłem o zadawanie TYLKO trzech pytań. A skoro trzech - to nie trzech, kreski i znów trzech, bo mimo wszystko, to wciąż jest sześć pytań... ~Stachul

Link do komentarza

Podoba ci sie ktoś? :megusta:

-Ale o co chodzi? W sensie, czy podoba mi się ktoś tak, że go lubię, czy jakoś inaczej... bo ja nie do końca rozumiem pytanie...

-Chyba chodzi o to, czy podoba Ci się ktoś tak, że go LUBISZ.

-Ach! To ja lubię wszystkich moich przyjaciół! Ale nie słyszałam nigdy o tym, by się mówiło, że się ktoś komuś podoba, gdy się go lubi...

-Yyy... nieważne... przejdźmy dalej.

Witaj Fluttershy <3

1.Ulubiony wykonawca/zespół muzyczny?

2.Chciała byś mieć źrebięta?

3.Dasz huga?

4.Masz kogoś wyjątkowego?Tak zwanego "somepony"?

5.Lubisz cydr?

1. -Nie mam ulubionego zespołu, bo każda muzyka jaką kiedykolwiek słyszałam, jest piękna :fluttershy5:

-Trochę wymijająca odpowiedź...

-Ale tak jest... przepraszam :flutterblush:

-Yyy... dalej.

2. -To jest... nietypowe pytanie... I trochę zbyt osobiste :flutterblush:

-Tia... ale ja chętnie też bym usłyszał odpowiedź na to pytanie.

-No dobrze... oczywiście kiedyś chciałabym mieć... ale do tego potrzebna jest ten "specjalny kucyk"...

-Ok, może jedna przejdziemy dalej...

3. -:fshug:

-To było oczywiste... next!

4. -Niestety jak wspominała, nie znalazłam jeszcze nikogo takiego... a moja lekka nieśmiałość mi w tym nie pomaga...

-Ale za to Cię kochamy! Ok... dalej.

5. -Tak :fluttershy5:

-No w końcu piłaś cydr od Applejack... Dobrze chodźmy dalej.

Co byś zrobiła,gdyby ktoś chciał z Ciebie zrobić kotlety?

-Ale... jak to kotlety?! W sensie... że ja mam być kotletem? Dlaczego ktoś by miał chcieć zrobić ze mnie kotleta? Tak mnie nie lubicie? :fluttersad:

-Nie, nie nie! Bardzo Cię lubimy! Uznajmy, że nie było tego pytania... i idźmy dalej.

1. Jak poznałaś Angela?

2. Jest jakieś zwierzątko, którego nie masz?

3. Co sądzisz o parasprite'ach?

1. -Hmm... Angela znam odkąd pamiętam. Zajmowałam się jego rodzicami, więc jest ze mną od swoich urodzin :fluttershy5:

-Nie zmienia to faktu, że nie jest chyba najmilszym królikiem świata...

-Oj on naprawdę nie jest taki zły... Jest bardzo dobrym towarzyszem i przyjacielem.

-Ok... niech będzie... skoro tak mówisz. Jedźmy dalej.

2. -Na tym świecie jest wiele zwierząt, których nie można znaleźć w Ponyville. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że nie mam wielu zwierząt, chociaż mam nadzieję je kiedyś poznać i zobaczyć :fluttershy5:

-Ale mimo to masz wiele ciekawych i pięknych zwierząt! Dobrze ostatnie pytanie od tej osoby...

3. -Och to urocze stworzonka! Szkoda, że nie mogłam zatrzymać żadnego :fluttersad: To nie ich wina, że były głodne i niszczyły plony...

-Akurat to była ich natura... ale dobrze, że nie masz żadnego... Dalej więc!

Jaki był najtrudniejszy przypadek chorego zwierzątka w Twojej karierze?

-Och nie do końca pamiętam... ale chyba najtrudniejszym przypadkiem było, gdy mój niedźwiedź miał nadwyrężony kark i musiałam się z nim siłować, by mu go nastawić... To było ciężkie... mogłam mu coś bowiem zrobić...

-Ale jednak dałaś sobie radę! Dobra następne pytania proszę!

Hey, jak miło znowu zadać Ci pytania ^^ :fluttershy2: Zaczynajmy:

1. Co robisz gdy widzisz przemoc nad zwierzątkami?

2. Masz ulubiony gatunek muzyki?

3. Czy według Ciebie nieśmiałość to zła cecha?

Dziękuję za odpowiedzi z góry :fshug::D

1. -NIKOMU NIE POZWOLĘ SKRZYWDZIĆ MOICH ZWIERZĄTEK! :flutterage:

-Spokojnie... nie musisz się tak unosić...

-Przepraszam, ale gdy widzę, że ktoś krzywdzi zwierzątka... to coś się we mnie uruchamia... :flutterblush:

-Ym... rozumiemy Fluttershy i nadal Cię kochamy!

-:yay:

-To dalej...

2. -Och muzyka klasyczna zawsze mnie uspokaja. Jest taka delikatna i piękna. :fluttershy5:

-Nie dziwi mnie to... następne pytanie.

Dobra, właśnie skończyłam książkę "W pierścieniu Ognia"...

Więc co by nasza droga Fluttershy zrobiła...

1. Gdyby trafiła na Głodowe Igrzyska

2. Gdyby znalazła się w środku rebelii i powstań :rainderp:

1-Głodowe Igrzyska? To takie igrzyska, gdzie się głoduje?

-I pewnie wygrywa ten, kto najdłużej wytrzyma bez jedzenia...

-Och to straszne! Nie wiem co bym zrobiła, gdybym trafiła na takie igrzyska...

-Ale to był... ym... nieważne.

2. -Byłoby pewnie dużo krzyków i wrzasków! Moje zwierzątka! Byłyby na pewno bardzo przestraszone... zapewne zajęłabym się nimi i schowała gdzieś, gdzie bylibyśmy bezpieczni...

-No ja myślę, że wzięłabyś udział w walkach! Tak!

-Proszę, nawet się tak nie śmiej... Nie jestem tak odważna... :flutterblush:

-Ale to był żart... em... może następne pytania?

-No dobrze...

1.Czemu jesteś jedynym kucykiem, który ma takie oczy? (są słodkie)

2.Ile Ty tak w ogóle masz lat?

3.Czemu tak kochasz Angela, skoro on czasem traktuje Cię okropnie?

1. -Taka się urodziłam. Ale cieszę się, że się podobają, też je bardzo lubię. Chociaż moje koleżanki też mają piękne oczy...

-Oj już nie bądź taka skromna!

2. -Nie wiem ile lat bym miała u Was... ale mam rok więcej niż Pinkie Pie :fluttershy5:

-... :wat: Może... przejdźmy dalej...

3. -On mnie nie traktuje wcale okropnie... jest moim przyjacielem i mi pomaga... Poza tym jest ze mną od zawsze... Kocham go!

-No w sumie... odpowiedź prawie logiczna... Pora na ostatnią serię pytań na dziś!

Jak udaje Ci się zająć tyloma zwierzakami na raz ??

Prowadzisz jakieś zbiórki pieniędzy, jedzenia itp dla zwierzaków z okolic Ponyville, a jeśli tak to czy kuce chętnie wspierają Cie czy może musisz używać "tego spojrzenia" :P

1. -Nie jest to łatwa praca, ale bardzo to lubię. Myślę, że dzięki temu, że mam motywację i siłę do pracy! Te czynniki pomagają mi w opiece. Poza tym kocham zwierzęta, więc muszę być w stanie zajmować się tyloma naraz :fluttershy5:

-Śpiący jestem... dalej.

2. -Oczywiście, że prowadzę. Wszystkie kuce chętnie mi w tym pomagają i przynoszą jedzenie dla milusińskich. Jestem im za to bardzo wdzięczna! :fluttershy5:

-A co ze spojrzeniem?

-Oj nie! Nigdy bym nie użyła "spojrzenia" na żadnym z moich przyjaciół! To by było... niemiłe... :flutterblush:

-Dobrze moi drodzy! Na dziś koniec odpowiedzi... następne się pojawią, gdy będzie dostatecznie dużo pytań. Tymczasem żegnajcie! Trzeba iść zająć się wieloma innymi i równie ważnymi rzeczami!

-Pa przyjaciele! Do usłyszenia potem! :fluttershy5:

Link do komentarza

1.Dasz huga?

2.Co sądzisz o ludziach (tych dobrych)?

3.Co sądzisz o ludziach, którzy przedstawiają Ciebie i Rainbow jako parę? (nie musisz odpowiadać jak nie chcesz)

1. -A muszę? D:

-Ale... to pytanie chyba było do mnie :fluttershy5:

-Ahaaaaaaaaa... A to ok. Mój błąd, wybacz.

-Proszę! :fshug:

2. Jeżeli ktoś jest dobry to musi być też miłym dla zwierząt i im pomagać...

-Teoria całkiem trafna... ale polemizowałbym z nią...

-Myślę więc, że dobrzy ludzie są świetnymi osobami, które warto poznać :fluttershy5:

-Jak ja :ming: A teraz dalej...

3. -Ale... jak to... czy naprawdę są tacy ludzie? :fluttersad: Przecież... ja nic...

-Hola hola! Spokojnie Fluttershy! To musi być jakaś pomyłka... przecież jesteście z Rainbow tylko przyjaciółkami... Nikt więc Was chyba nie przedstawia jako pary... :avanę:

-Może masz rację... ale myśl o tym, że ktoś by mógł... powoduje, że chce mi się płakać... :fluttrersad:

-Yyy... to może następna seria pytań? Tak, to dobry pomysł!

1.Lubisz kotlety?

2.Masz przyjaciół wśród kotletów?

3.Kotlet Joe chce się z Tobą zaprzyjaźnić,co ty na to?

Dołączona grafika

1. -Kotlety są ze zwierząt prawda...?

-Em... no ten... no wiesz... no...

-Tak?

-No... ale są też sojowe! A one nie są z mięsa!

-Ale jednak jecie kotlety ze zwierząt?

-No wiesz... u nas działa to troszkę inaczej...

-... jesteście podli! Tak traktować biedne zwierzątka! Barbarzyńcy!

-Ale nie ja... em... nie odpowiedziałaś na pytanie...

-Jeżeli są ze zwierząt, to nie lubię :flutterage:

-Dalej... póki mam jeszcze czym mówić...

2. A to kotlety tez mają przyjaciół? Bo już się pogubiłam... wasz świat jest dziwny...

-Ano jest... ale widać, że nie masz, skoro nie wiesz o co chodzi... idziemy więc dalej!

3. -Kotlet Joe jest z mięsa... mięso jest ze zwierząt... Joe jest zwierzątkiem! :fluttershy5:

-:wat:

-Bardzo chętnie się z nim zaprzyjaźnię! :fluttershy4:

-Wygląda na to, że ma przyjaciół wśród kotletów... To może następne pytania.

Czy w twoim sercu pozostała "trauma" po lekcjach Iron Will'a.....czy wręcz przeciwnie,uważasz że masz z tego jakieś "korzyści"??

-To spotkanie nie było przyjemnym... wciąż miewam chwile, gdy widzę siebie jako potwora... :fluttersad:

-Ależ my nie widzimy ciebie jako potwora! Jesteś najmilszą klaczą świata! I najsłodszą!

-Och tylko tak mówisz... ale dziękuję :fluttershy5:

-To jedziemy dalej!

Czy od urodzenia kochałaś zwierzęta? Co zapoczątkowało to hm... nie wiem jak to określić... przywiązanie?

-Zwierzątka poznałam dopiero podczas wyścigu Rainbow... Wtedy gdy spadłam z chmury i uratowały mnie motylki... Wtedy też dowiedziałam się jakie wspaniałe istoty chodzą po tym świecie i przywiązałam się do nich! To był najpiękniejszy dzień mego życia! :fluttershy5:

-Ding Dong! Odpowiedź jest! Teraz next!

Wolisz kalambury, czy kalamury?

-Hm... trudne pytanie...

-Myślę, że wolę... kalambury? :fluttershy4:

-Em... ok? To może idźmy dalej...

Dziękuję za poprzednie odpowiedzi Fluttershy :rarityhug:

1. Lubisz spacerować?

2. Masz ulubione zwierzątka?

Ależ proszę :fluttershy5: to była dobra zabawa!

-Fluttershy... pytania...

1. -Spacery są wspaniałe! Mogę wtedy poodwiedzać moich przyjaciół! I to wszystkich! Lubię sobie chodzić nad staw i podziwiać te piękne stworzenia, które tam mieszkają!

-Brzmi... fajnie... A teraz dalej.

2. -Och nie mogłabym mieć ulubionych! :flutterblush: Każde zwierze jest wspaniałe na swój sposób i zwyczajnie nie umiem wybrać ulubionych!

-W sumie mając ich tyle? Nie dziwię się... Next!

Jesteś taka słodziutka. :pinkie2: Dobra, mam do Ciebie kilka pytań:

1. Kto Ci zrobił taką śliczną fryzurkę? ^.^

2. W jakich sytuacjach używasz ,,spojrzenia"?

3. Czy lubisz chodzić z Rarcią do spa?

P.S

Przytul mnie, bo mi smutno. :(

1. -Och sama ją układam rano... cieszę się, że się podoba! :fluttershy5:

-Trzeba przyznać, że jest urocza.

-Hm... a może Tobie tez ułozyć jakąś fryzurę?

-Co? Mnie? Ale... moje włosy są w porządku!

-Oj... no nie wiem... chciałam tylko pomóc...

-No... Dobra... Jak chcesz... Ale moja szopą może zajmiemy się po pytaniach?

-Szopą? A! O włosy chodzi! :fluttershy5: No dobrze... zobaczmy co tam jest jeszcze...

2. -Wolałabym nie mówić o "spojrzeniu"... Nie jest to mój ulubiony temat... :flutterblush:

-Dla mnie brzmi logicznie... to pytanie pozostaje niestety bez odpowiedzi... Jedziemy dalej.

3. -Wizyty w SPA są bardzo przyjemne :fluttershy5: Bardzo lubię Rarity i nasze wspólne wyjścia.

-Te... klacze wieczory... nigdy ich nie pojmę... Dobra, dalej! Tylko pierw...

-Proszę! :fshug:

Czy byłaś kiedyś niemiła dla swoich zwierzątek?

-Niemiła? :flutterblush: No cóż... um...

-Nie bój się Fluttershy... jesteś wśród przyjaciół, nam możesz zaufać...

-No dobrze... Za każdym razem, gdy używam "spojrzenia" wydaje mi się, że jestem niemiła dla zwierząt... dlatego nie lubię o nim rozmawiać :fluttersad:

-Oj, ale nic im formalnie nie robisz! Dobra mniejsza o to...

-Trzeba się zająć Twoją fryzurą, prawda? :fluttershy4:

-CO? CZYM? ALE JA... Aaaaaa! PUŚĆ! AŁA! POMO... *Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... Co to będzie? Co to będzie?*

Link do komentarza

-Witaj Fluttershy. Ja jestem Shadow a to moja młodsza siostra Felicja.

-Cześć

S: Razem z moją siostrą mamy do ciebie parę pytań.

F: A nie zmuszamy cię byś na nie odpowiadała. Odpowiadaj na te które chcesz

S: Dobrze... oto moje pytania:

1. Jak bardzo boisz się ciemności?

2. Czy sądzisz że kucyk nie powinien być oceniany po wyglądzie i talencie lecz po charakterze?

3. Czy lubisz pająki? Ja nie lubię, mam z nimi złe wspomnienia.

4. Sądzisz że powinienem zostawić przeszłość za sobą?

F: Teraz ja. Teraz ja.

S: Dobrze siostrzyczko *głaszcze siostrę po głowie* Ty zadawaj swoje pytania a ja muszę gdzieś pójść. Dobrze że znowu jesteś żywa. Zaraz wrócę.

F: Ok. Oto moje pytania:

1. Co sądzisz o mnie i moim starszym bracie? Tylko szczerze, nie obrażę się za krytykę

2. Lubisz się bawić?

3. Czy masz wielką wyobraźnie?

Oj... muszę już iść. Shadow chyba znowu siedzi w smutku. Muszę go pocieszyć. Papa

Link do komentarza
Gość Exterminatore

No to ja zadam trzy krótkie pytania(i nie takie niemiłe jak kolega wyżej - zasadniczo). 1.Jak to jest być uważaną za najładniejszą i najmilszą klacz? 2.Chciałabyś mieć siostrę lub brata? 3.Jakie miałaś samopoczucie po tym,jak Discord zmienił cię w niezbyt miłą dla otoczenia klacz(a konkretniej po odczarowaniu przez Twilight)? Pozdrawiam i życzę dalszej radości z opiekowania się zwierzakami :twihug:

Link do komentarza

Cześć Fluttershy, mam pytanie. Powiedzmy, że jest taka sytuacja: jesteś sama w lesie Everfree, kiedy nagle wyskakuje na Ciebie potworne zwierze. Próbuje Cię zaatakować. Nie możesz się z nim dogadać ani użyć "spojrzenia". Masz przy sobie miecz, możesz: a)mocno uszkodzić (żeby nie powiedzieć "zabić") zwierzę b)spróbować uciec, przy czym masz 60% szans na niepowodzenie c)poddać się

Live or die. Make your choice.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...