Skocz do zawartości

Pytania do Fluttershy i odpowiedzi...


Aaaa

Recommended Posts

Witaj Fluttershy ! Myślę , że nie urażę twojej osobowości tym pytaniem/pytaniami no to ok

1.  Czy lubisz kiedy ludzie/kucyki mówią że jesteś wrażliwa i strachliwa ?

2.Lubisz jak wszyscy cię nie wysłuchują , jak na to reagujesz ? ( To pytanie mogło być trochę głupie ) 

Link do komentarza

Witaj Fluttershy, witaj Stachul!Oto moje pytanka:

 

1. W retrospekcjach twojej i Rainbow Dash, podczas genezy waszych znaczków, byłaś wyjątkowo wysoka i smukła jak na inne kucyki, to dlatego że byłaś starsza czy po prostu jesteś taka piękna z natury?

 

2.Lubisz łowić ryby(i oczywiście dawać im buziaka i wypuszczać zaraz po złowieniu)?

3.Zostaniesz moim kolegą  :twiblush2: ?

Link do komentarza

O cholera widzę że ostatnia odpowiedź była dawno a mam pytanie które mnie od dawna nurtuje: Czy jak ciągniesz swój ogon po ziemi i jesteś w kurniku to czy on bywa cały w kupie?

Ze względu na matury nie miałem czasu przejrzeć pytań. Widzę jednak, że niektórzy postanowili to wykorzystać, by obrzydzić życie innym i wykazać się pewnym brakiem poziomu... Jest to moja wina i dlatego tym razem nie będzie warna, jednak ostrzegam, że jeszcze jednak akcja tego typu i już nie będę taki przyjemny.
~Stachul

 

Edytowano przez Smok Stachul
Ostrzeżenie
Link do komentarza
Odpowiedzi do działu napisane za pozwoleniem Stachula(ma matury, więc nie miał czasu napisać.)
To pierwszy raz jak piszę takie odpowiedzi... bądźcie dla mnie wyrozumiali...(Stachul ma większe doświadczenie
 
ja- Witaj Fluttershy
FS- Umm... Witaj?... ale kto ty jesteś?
ja- Spokojnie... Stachul ma matury i poprosił mnie abyśmy wspólnie postarali się odpowiedzieć na tą "tonę" pytań które się uzbierały przez ostatnie kilka tygodni... Oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko.
FS- ... oczywiście że nie:fluttershy5:
ja-No to zaczynamy... popatrzmy na te pytania
FS- Ojeju! Ale tego dużo...
ja-Nie martw się, poradzimy sobie. Co my tu mamy?

 


2:)Jeżeli to ty śpiewasz to poezja:fluttershy4: dla mych uszu *zamyślony*
3:)Uwielbiam cię moja siostra idzie w twoje ślady *uśmiech na twarzy
 

 

*Celestor podchodzi nieśmiało*
 
Umh...Fluttershy...Twój smok nie gryzie prawda....
 
Ja chciałbym Ciebie tylko zapytać o....jak sprawić by gdy ktoś Cię o coś pyta, nie zablokować się i odpowiedzieć? Może Ty wiesz jak to zrobić?
 
umh...przepraszam...nie chciałem urazić Ciebie po prostu jesteś łagodna więc pomyślałem że mogę zapytać..
 
*Celestor kuli się ze strachu*
-No to już po mnie.....
ja- Dobre pytanie!
FS- Drogi Celestorze, ja mam ten sam problem... ja nigdy nie planuję odpowiedzi... to jakoś tak samo wychodzi... w sumie nie wiem.
 
aLPMMlr.png

 

 
ja-Może następne?

 

Hejka Fluttershy, Kanapka Stachul, jak wam mija dzień? :3
 
1. Często słuchasz ludzkiej muzyki? Jeśli tak, to jaki jest twój ulubiony zespół?
2. Odwiedziłaś kiedyś kraje sąsiadujące z Equestrią?
3. Wolisz Stachula z brodą i wąsami czy bez nich?
ja- Ludzkiej muzyki? Jakim cudem....
FS- Uwielbiam Chopina

 

kp8UmUY.png

 

 

1.FS- Najlepsze jest dobre ciastko i sok jabłkowy
Dp1dYaM.png
2.FS- Kocham owoce!! Najlepsze są pomarańcze...nie mówcie Applejack... :flutterblush:
3.ja-Stachula teraz nie ma. Postaram się uzyskać odpowiedź w innym czasie.

Gdzie zamieszkała byś gdyby twój dom był w opłakanym stanie lub spalił by się ? 
ja- Błagam... nie stresujcie Fluttershy...
FS- :fluttercry:
ja- I widzisz co zrobiłeś?... Następny!!

1 Jakie słodycze Ci jeszcze zrobić lub upiec?
2 Jak czujesz się zostawiasz zwierzątka same
3 Czy uważasz ,że Chrysalis jest ładna?
1. FS- Och.. dziękuję... ale... ja nie powinnam tak dużo jeść... :flutterblush:
2. FS-Zwykle proszę o pomoc swoje przyjaciółki... mam do nich zaufanie:fluttershy5:
3.ja-eee... :not_sure:

Droga Fluttershy
Moja droga mam do ciebie za pewne dla Ciebie banalne pytanie jeżeli zdecydowałaś się zostać w ponyville żeby opiekować się zwierzętami czy to znaczy że w cloudsdale
nie ma żadnych zwierząt? i tak btw szkoda że nie ma u Nas takich dziewczyn jak Ty taka to byłby skarb jeżeli wiesz o co mi chodzi 
FS- W Cloudsdale są zwierzątka... ale jest ich mało... tu na ziemii jest więcej.
ja-Następny.

Przepraszam, jeśli powtórzę występujące wcześniej pytanie...
A więc... Kochana Fluttershy, pozwól, że zadam Ci parę pytań.
1. Czy stosujesz jeszcze jakieś lekcje, by być bardziej asertywną?
2. Już dawno temu zauważyłam, że jesteśmy do siebie bardzo podobne. Pod względem charakteru i upodobań. Według Ciebie to jest dziwne, czy może jednak wyjątkowe, że jesteśmy podobne?
3. Czy lubisz wilki? Mam na myśli takie zwyczajne, a nie Drzewne Wilki.
 

 

1.FS-Nie... od czasu lekcji z Iron Willem pomagają mi tylko moje najdroższe przyjaciółki.
2. ja- Może pomińmy to pytanie... 
3. FS- Kocham wilki... kocham każde zwierzątko.
 

Witaj Fluttershy!
Pyt.1: Jak oceniasz rządy Księżniczki Trollestii Celestii?
Pyt 2: Z czego się utrzymujesz?
Pyt 3: Czy w Equestrii są podatki, a jeśli tak to jakie?
Pyt 4: Kochasz swoich fanów? 
1. ja- Nie mieszajmy się w politykę..
2. ja- Nieładnie tak pytać o czyiś dochód 
3. ja- Pieniądze to nie wszystko!
    FS- Przyjaźń jest najważniejsza:fluttershy5:
4. ja-Czwarte pytanie...
    FS- Ależ oczywiście że tak:fluttershy4:

Witaj Fluttershy ! Myślę , że nie urażę twojej osobowości tym pytaniem/pytaniami no to ok
1.  Czy lubisz kiedy ludzie/kucyki mówią że jesteś wrażliwa i strachliwa ?
2.Lubisz jak wszyscy cię nie wysłuchują , jak na to reagujesz ? ( To pytanie mogło być trochę głupie ) 
 

 

1. FS- Ja jestem wrażliwa i trochę strachliwa... ale nie przeszkadza mi to jak tak o mnie mówią.
ja- Nie zapominaj o tym jak wygoniłaś smoka
FS-Wtedy akurat zdobyłem trochę odwagi...
2. FS- nY88xrd.png

Witaj Fluttershy, witaj Stachul!Oto moje pytanka:
 
1. W retrospekcjach twojej i Rainbow Dash, podczas genezy waszych znaczków, byłaś wyjątkowo wysoka i smukła jak na inne kucyki, to dlatego że byłaś starsza czy po prostu jesteś taka piękna z natury?
 
2.Lubisz łowić ryby(i oczywiście dawać im buziaka i wypuszczać zaraz po złowieniu)?
3.Zostaniesz moim kolegą   ?
1. ja- Nie zawstydzaj Fluttershy
    FS- :flutterblush:
2. FS- Ja... nie potrafię łowić ryb...
3. ja- Już tyle ludzi o to prosiło...

Pytanie:
Czy czasem cierpisz na bezsenność? Jeśli tak to jak sobie z nią radzisz?
 

 

FS- Czytanie pomaga... jak nie moge zasnąć to czytam...aż zasnę..

O cholera widzę że ostatnia odpowiedź była dawno a mam pytanie które mnie od dawna nurtuje: Czy jak ciągniesz swój ogon po ziemi i jesteś w kurniku to czy on bywa cały w kupie? 
??????????????????????????????????

NenZh9f.png

??????????????????????????????????

  • +1 1
Link do komentarza

Fluttershy!

1 Wszyscy ludzie (brony) wokoło mnie uważają Cię za najsłodszą klaczkę we wszechświecie! jak się z tym czujesz?

2 Pierwsza reakcja na widok Wielkiej i Potężnej Królowej Chrysalis?

3 Co byś zrobiła jakby angel zakochał się w króliczce którą bardzo nie lubisz

Link do komentarza

Witajcie~

1.Jakie strony internetowe najczęściej odwiedzasz? (jeśli masz dostęp do komputera/laptopa)

2.Oglądałaś kiedyś "typowo Amerykański" film/serial?

3.Jakie kraje (ziemskie) najbardziej lubisz?

---- Miały być 3 pytania ---- ~Stachul

 

Tak długo tu nie wchodziła że aż zapomniałam ;-;

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cześć Flutterko <3
Lubisz makaron?
Na czym smażysz naleśniki?
Zaśpiewamy kiedyś razem? Tak bez świadków, żebyś się nie denerwowała :)
Jak widzisz siebie za 10 lat?
Chciałabyś mieć rodzeństwo?
Czy Angel zawsze był taki niemiły? Słodziak z niego, ale czasem ma fanaberie...
Czy jest jakieś zwierzątko, którego nie widziałaś, a chciałabyś zobaczyć?
Psytulis? c:

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1.Lubisz komary i muchy?

2.Przeszkadza Ci to, że nie umiesz latać?

3.Miałaś rodzeństwo?

4.Jest jakieś zwierzę, którego nie lubisz?

5.Co sądzisz o Discordzie?

6.Kogo najabardziej kubisz ze swoich przyjaciółek?

7.Czy Angel był Twoim pierwszym pupilem?

8.Zawsze byłaś taka nieasertywna?

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza

7.Czy Angel był Twoim pierwszym pupilem?

Był? So, he is EXTERMINATED!

 

Witam i pozdrawiam. Przyszedłem tutaj z kilkoma zapewne bezsensownymi pytaniami.

Z Rainbow Dash znacie się od czasów szkoły latania, jednak chodzą słuchy, że jesteś starsza od niej. Jak to jest? Mogłabyś wytłumaczyć zagubionemu człowiekowi?

Czy chciałabyś być smokiem? Nie musiałby zjadać kucyków, wcale nie musiał by być duży. Ot, taki smoczek jak Spike.

Tutaj raczej pytanie o ogół waszej społeczności. Jak kucyki grają na instrumentach?

Lubisz sztukę? Teatr, operę, malarstwo. Czy sama lubisz grać w przedstawieniach? Oczywiście, dla zwierząt. Albo w ogóle bez publiki.

I ostatnie, bezsensowne pytanie. Czy dopinasz sobie farbowaną grzywę Rainbow Dash?

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza

Witaj Fluttershy. :) Chciałabym zadać parę pytań  miłej, rozkosznej, uroczej, cudownej, doskonałej, fenomenalnej, godnej podziwu, imponującej, niesamowitej, niezwykłej, oszałamiającej istocie jaką jesteś. Mam nadzieje, że odpowiadanie na moje dziwne i czasami irytujące pytania będzie dla Ciebie przyjemnością. Tak więc moja droga:

 

1) Jaka była najgłupsza rzecz jaką zrobiłaś?
2) Jak nazwiesz swoje dzieci?
3) Co byś zrobiła, gdybyś wygrała w totka?

Czytaj regulamin... 3 pytania, to 3 pytania...~Stachul

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza

Witaj Fluttershy, witaj smoku stachul,

A oto moje pytania:

1. Co o tym sądzisz? http://www.youtube.com/watch?v=aTIWZ0BdFJQ

2. Czy chciała byś umieć czarować?

3. Jakie jest twoje ulubione miejsce?

                                                           

                                                                    Mexaw

Link do komentarza

Pozdrawiam Cię cieplutko Fluttershy :D Twoja osobowość mnie intryguje od jakiegoś niedługiego czasu... Zaobserwowałem u Ciebie takie cechy, które inny kucyk zlikwidowałby bez wahania, ale to nie znaczy, że tego od Ciebie oczekuję. Bądź co bądź lubię twój charakter i zajmowanie się zwierzętami. W dzieciństwie również interesowałem się zwierzętami, a szczególniej to prehistorycznymi gadami i ssakami. U siebie mam kilkadziesiąt książek o dinozaurach, także jeśli chciałabyś się ode mnie czegoś o nich dowiedzieć to możesz pytać śmiało, ale sądząc po twojej nieśmiałości, trudno będzie mi prowadzić rozmowę z Tobą, ale to nic, jest spoko... Żeby Ci nie rujnować czasu na pogawędki o prehistorii, będę się streszczał z pytaniami.

 

1. Mam kilka zastrzeżeń co do twojego pupila o imieniu Angel. Zachowuje się dość nie poprawnie i samolubnie, czasem nie słucha twoich poleceń mimo tego, że próbujesz go przekonać twoim spojrzeniem. Jak ty na chwałę Celestii wytrzymujesz jego towarzystwo?? Ty chyba jesteś z żelaza i za sobą lata praktyki... :D

2. Czasem bywasz asertywna i chcesz być w centrum uwagi co źle odbija się na otoczenie innych kucyków. Musisz troszkę poćwiczyć twoją drugą stronę charakteru. Czy ty kiedyś podejmowałaś się tego działania?

3. Czy zdołałabyś zapanować nad mięsożernymi dinozaurami takimi jak Spinozaurus, Tyrannozaurus Rex, Allozaurus czy Welocyraptor? Moim zdaniem nie, gdyż to były najstraszliwsze i najsilniejsze dinozaury swoich czasów.

4. Gdy Applejack traci kontrolę nad bydłem to jej pomagasz czy wtedy się boisz wiedząc, że nic nie wskórasz?

5. Pająki. W puszczy Amazońskiej, która znajduje się w moim świecie, w świecie ludzi to roi się tam od insektów i stawonogów lądowych. Są wśród nich pająki, ale to nie byle jakie pająki. Ptaszniki to największe osobniki pajęczaków, na ich widok niektórzy ludzie cierpią na arachnofobię, czyli lęk przed pająkami. Ich wyłupiaste oczy, kosmate ciałka wyposażone w 2 jadowite szczękoczułki i 4 pary nóg mogą wzbudzić odrazę. Gdyby zaroiło by się w Equestrii od prastarych pająków zwanymi Megarachnne, które mierzą ok. 60 cm. długości, polujące na pupile innych kucyków, w tym na pupile twych przyjaciółek to powstrzymałabyś taką plagę???

6. Czy potrafiłabyś się porozumiewać w zwierzętami wodnymi wiedząc, iż jesteś lądołazem???

 

Pytania bardzo na poziomie. Mam tylko jedno ale, prosimy nie zadawać więcej niż 3 pytań. ~ Future Pony       

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Wyłonczać czy wyłanczać?
Miałem problem w zapisaniu tego tak, by o wyglądało na dwa inne słowa xd
[Wyłączyć czy wyłączać?]

 

Drogi Lyrze... takie pytania należy kierować do SŁOWNIKA POPRAWNEJ POLSZCZYZNY!!! :grumpytwi:

Jeszcze jedno takie pytanie i potraktuję je jako spam i offtop.

 

~KochamChemie

Edytowano przez KochamChemie
źle, źle, ŹLE... nie wolno...
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...