Skocz do zawartości

Pytania do Fluttershy i odpowiedzi...


Aaaa

Recommended Posts

Ummm...Witajcie Fluttershy i Future Pony...Jestem....ummmm....MannequinGesture i...Chciałam Ci, Fluttershy, zadać...parę pytań:

1. Czy kiedykolwiek małaś zwierzątko, którego tak bardzo kochałaś jak Angela, ale miał chorobę lub ranę, której nie udało Ci się uleczyć, wobec czego zmarł? (To wciąż będzie pierwsze pytanie) Lub czy było jakiekolwek zwierzątko, którego nie udało Ci się uratować? Jak się wtedy czułaś? Czy ten ból minął, czy może wciąż czujesz stratę w głębi serca?

2. Widziałam wszystkie poprzednie pytania i zwróciłam uwagę na te okropne pytania (znaczy...nie chcę urazić autorów, ale...Trochę zraniliście Fluttershy tą okrutną prawdą. Pewnie Wam wybaczyła..., bo byliście ciekawi...och przepraszam :fluttersad: ) dotyczące kotletów i ogólnie mięsa zwierzątek. Przepraszam jeśli Cię tym pytaniem urażę...ale...czy gdyby ktoś tak wzubadzający chaos jak Discord lub tak przerażający i obleśny ja Chrysalis ( przerpaszam, Pani Krystyno :fluttersad:) mógłby porwać wszystkie zwierzaki w Equestrii oraz przerobić je na kotlety na przykład. Nie możesz zwrócić się do nikogo, bo ten 'ktoś' dopilnował, żebyś nie miała do pomocy przyjaciół i Elementów (nie wiem, użył ciasteczek usypiających na dosłownie wszystkich na jakimś festiwalu, na którym tylko Ciebie nie było). Potwór, który porwał zwierzaki oczekuje od Ciebie sprytu i kreatywności, inaczej zwierzaki trafią na ruszt. Co byś zrobiła?

3. (Jeśli mogę zwrócić się do Twojej'człowieczej' wersji, to...dziękuję. Jeśli nie, zignoruj je i przczytaj czwarte) Czy miałaś kiedykolwiek (np we śnie) jakiś kontakt ze swoją kucykową wersją? Może miałaś wrażenie ,że w pobliżu miejsca, w którym organizowałaś zbiórki, czyli pod pomnikiem, iż czujesz jakąś moc, coś innego, coś niecodziennego? Jeślli tak, to czy mogłabyś opisać dokładnie to uczucie?

---------------------------------------- (4 jeśli trzecie nie odpowiada)

4. Czy lubisz którąś z księżniczek jakoś szczególniej niż inne? (Twilight się nie liczy) Jeśli tak, to podaj parę powodów, dla których jedną z nich bardziej cenisz.

Ummmm...z góry naprawdę dziękuję. (To pytanie nie dotyczy numeracji) Przytulisz mnie na pożegnanie? :hug: Na pewno będę często Cię odwiedzać...ummm...jeśli Ty i Future nie macie nic przeciwko. :fluttershy4:

Edytowano przez MannequinGesture
Link do komentarza

Witam was obojga:)

1Czy jest jeszcze jakieś stworzenie którego nie lubisz lub sie boisz poza smokiem kokotrisem i patykowilkiem?

2czy dbasz o rośliny tak samo jak o zwierzeta i czy nie szkoda ci np zrywać kwiatów?

3co byś zrobiła gdybyś zobaczyła że ktoś nieznajomy krzywdzi zwierzeta? Powiedziałbyś mu coś czy przez swoją nieśmiałość pozostałabyś bierna?

  • +1 1
Link do komentarza
  • 1 month later...

umm witaj flutershy mam do ciebie kilka pytań wiec zaczynajmy(boi sie i trzesie)

 

1.co trzeba zrobic z krolikiem jak nie chce jesc i sie boi właścicielki  za ktorol latal jak szalony

2.jak zobaczylas discorda czy w myslach mowilas jakie urocze zwierze

i to moze wszystko milego dnia pozdrowienia ode mnie i od wszystkich zwierzat swiata :fluttershy5:

Link do komentarza

Fluttershy!

1 Wszyscy ludzie (brony) wokoło mnie uważają Cię za najsłodszą klaczkę we wszechświecie! jak się z tym czujesz?

2 Pierwsza reakcja na widok Wielkiej i Potężnej Królowej Chrysalis?

3 Co byś zrobiła jakby angel zakochał się w króliczce którą bardzo nie lubisz

1) To bardzo miłe...umm...ale i peszące.

2) Przestraszyłam się jej.

3) Chcę by Angel, był szczęśliwy. Jeśli by ją kochał, to raczej nie miałabym innego wyjścia, musiałabym to zaakceptować.

 

 

Witajcie~

1.Jakie strony internetowe najczęściej odwiedzasz? (jeśli masz dostęp do komputera/laptopa)

2.Oglądałaś kiedyś "typowo Amerykański" film/serial?

3.Jakie kraje (ziemskie) najbardziej lubisz?

---- Miały być 3 pytania ---- ~Stachul

 

Tak długo tu nie wchodziła że aż zapomniałam ;-;

1) Oj ja nie mam komputera, ale jeśli już mam do niego dostęp, to wchodzę na portale dla weterynarzy.

2) Nie oglądałam, Chemik mówił że raczej mi się nie spodobają.

3) Nie mam ulubionego ziemskiego kraju.

Spokojnie, nic się nie stało...ymm...każdemu mogło się tak zdarzyć.

Konichiwa!

 

FLuttershy? Upieczesz jakieś ciasto?

Mogłabym się u Ciebie zatrzymać na kilka Dni?

 

I To wszystko :>

Ummm, cześć.

Mogę spróbować, ale nie obiecuję że będzie dobre.

Powinno się znaleźć jakieś wolne łóżko.

Jeśli tak to...umm...cześć.

 

Dlaczego tak się boisz smoków? (pomijam to jak się przełamałaś na górze) Przecież to są tak samo kochające zwierzątka jak wszystkie inne. One też potrzebują miłości jakiegoś dobrego kucyka. 

Ponieważ są...ymm...no...wielkieprzerażająceigroźne...umm...właśnie dlatego.

 

Okej

- Masz jakieś... nie wiem... talizmany szczęścia?

- Jakie jest twoje ulubione miejsce w Ponyville?

- Jaki jest najlepszy prezent, jaki dostałaś?

- Kiedyś dostałam maskę od Zecory, czy to się liczy?

- Lubię swój dom...ymm...cukrowy kącik...park...ymm...trudno wybrać jedno miejsce.

- Chyba najlepszy prezentem był...umm...Angel.

Cześć Flutterko <3

Lubisz makaron?

Na czym smażysz naleśniki?

Zaśpiewamy kiedyś razem? Tak bez świadków, żebyś się nie denerwowała :)

Jak widzisz siebie za 10 lat?

Chciałabyś mieć rodzeństwo?

Czy Angel zawsze był taki niemiły? Słodziak z niego, ale czasem ma fanaberie...

Czy jest jakieś zwierzątko, którego nie widziałaś, a chciałabyś zobaczyć?

Psytulis? c:

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

Umm...cześć.

 

- Tak

- Na oleju rzepakowym.

- Umm...no dobrze.

- Właściwie to...ymm...starszą niż 10 lat wcześniej.

- Chyba tak, ale...umm...nie wiem czy bym sobie poradziła.

- jest jaki...umm...jest, i kocham go. Wcześniej był trochę grzeczniejszy, ale to było...ymm...parę lat temu.

- No nie wiem...umm...chyba żyrafę, nigdy nie widziałam żyrafy.

- Umm...a co mi tam :fshug:

 

Fluttershy jesteś moim ulubionym kucykiem! A teraz pytanie:

Która z dziewczynek (Twilight, Apple Jack, Rarity, Rainbow Dash, Pinkie) jest twoją najlepszą, najlepsiejszą przyjaciółką?  :squee:

Cześć, bardzo mi...umm...miło. Wszystkie moje przyjaciółki lubię jednakowo...ymm...żadnej nie faworyzuje.

 

cześć fluttershy! ma  do ciebie 1 pytanie :

 

- co myślisz o ludziach którzy biorą ciebie i króla Sombrę (którego jestem fanką) jako parę?

 

niektórzy rysują ciebie i króla sombrę razem.

Cześć...umm...słucham? Jeśli ktoś bierze mnie i Króla Sombre za parę, to jest to...umm...może i...słodkie...ale nieprawdziwe.

 

Witaj Fluttershy.. em.. no nie wiem od czego zacząć... może o już wiem  

jak zostać twoim avatarem albo pomocnikiem?  

Czy chciała byś siostrzyczkę?  :flutterblush:

Cześć...umm...nie wiem, nie ja wybieram.

Umm...a co do siostry...odpowiedziałam już na to pytanie wcześniej, ale sprecyzuję: raczej nie.

Członek Twej Zacnej Armii Wita cię Fluttershy 

Pytanie:Jeżeli lubisz się opiekować się prawie wszystkim co żyje,co byś zrobiła jak byś spotkała człowieka w equestrii?

Cześć...ymm...ale ja nie mam żadnej armii...prawda...prawda?

1.Lubisz komary i muchy?

2.Przeszkadza Ci to, że nie umiesz latać?

3.Miałaś rodzeństwo?

4.Jest jakieś zwierzę, którego nie lubisz?

5.Co sądzisz o Discordzie?

6.Kogo najabardziej kubisz ze swoich przyjaciółek?

7.Czy Angel był Twoim pierwszym pupilem?

8.Zawsze byłaś taka nieasertywna?

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

1) Nie

2) Umiem latać...umm... ale nie lubię latać wysoko.

3) Nie miałam i nie mam.

4)Umm...chyba komarów.

5)Jest moim przyjacielem...umm...lubię go i...umm... zmienił się na lepsze.

6) Nie mam ulubionej, wszystkie lubię tak samo.

7) Tak, Angel to mój pierwszy pupil.

8) Tak, teraz i tak już jest lepiej, niż kiedyś.

 

Był? So, he is EXTERMINATED!

 

Witam i pozdrawiam. Przyszedłem tutaj z kilkoma zapewne bezsensownymi pytaniami.

Z Rainbow Dash znacie się od czasów szkoły latania, jednak chodzą słuchy, że jesteś starsza od niej. Jak to jest? Mogłabyś wytłumaczyć zagubionemu człowiekowi?

Czy chciałabyś być smokiem? Nie musiałby zjadać kucyków, wcale nie musiał by być duży. Ot, taki smoczek jak Spike.

Tutaj raczej pytanie o ogół waszej społeczności. Jak kucyki grają na instrumentach?

Lubisz sztukę? Teatr, operę, malarstwo. Czy sama lubisz grać w przedstawieniach? Oczywiście, dla zwierząt. Albo w ogóle bez publiki.

I ostatnie, bezsensowne pytanie. Czy dopinasz sobie farbowaną grzywę Rainbow Dash?

Następnym razem prosimy zadać maksymalnie 3 pytania ~ Future Pony

Umm...Hej, też cię pozdrawiam. Jestem troszkę starsza od Rainbow Dash...umm... nie zdałam w szkole latania i trafiłam do jej klasy.

Nie chciałabym być smokiem...umm...lubię swoje kopytka i grzywę.

To akurat pytanie raczej do...ymm...kogoś kto faktycznie na instrumentach gra.

Czy Lubię sztukę? lubię czasem...ymm...pooglądać obrazy, ale nie tworzę sama niczego. No może...umm...jestem dyrygentką ptasiej orkiestry, ale nie wiem czy to się liczy.

Umm...ja...nie noszę...sztucznej grzywy, nigdy.

Witaj Fluttershy. :) Chciałabym zadać parę pytań  miłej, rozkosznej, uroczej, cudownej, doskonałej, fenomenalnej, godnej podziwu, imponującej, niesamowitej, niezwykłej, oszałamiającej istocie jaką jesteś. Mam nadzieje, że odpowiadanie na moje dziwne i czasami irytujące pytania będzie dla Ciebie przyjemnością. Tak więc moja droga:

 

1) Jaka była najgłupsza rzecz jaką zrobiłaś?

2) Jak nazwiesz swoje dzieci?

3) Co byś zrobiła, gdybyś wygrała w totka?

Czytaj regulamin... 3 pytania, to 3 pytania...~Stachul

Umm...cześć...bardzo dziękuję za te słowa, zaraz odpowiem na twoje pytania.

 

1) Umm...chyba...zapisanie się na kurs asertywności.

2) Swoje...umm...ja...ja...chyba...nie będę...raczejmiećdzieci.

3) umm...gdybym wygrała w totka to...pewnie zbudowałabym duży szpital dla zwierząt.

 

 

Witaj Fluttershy, witaj smoku stachul,

A oto moje pytania:

1. Co o tym sądzisz? http://www.youtube.com/watch?v=aTIWZ0BdFJQ

2. Czy chciała byś umieć czarować?

3. Jakie jest twoje ulubione miejsce?

                                                           

                                                                    Mexaw

Cześć

1) Umm...jest to dość dziwne...ymm...ale nawet fajne.

2) Chyba tak...ymm...to mogło by być fajne przeżycie.

3) Moim ulubionym miejscem jest...umm...Ponyville.

 

Droga fluttershy. Byś chciała mieć siostre która pomagała by ci w opiekowaniu zwierzętami?  :pbtt:

Umm...odpowiadałam już na to pytanie.

 

Pozdrawiam Cię cieplutko Fluttershy :D Twoja osobowość mnie intryguje od jakiegoś niedługiego czasu... Zaobserwowałem u Ciebie takie cechy, które inny kucyk zlikwidowałby bez wahania, ale to nie znaczy, że tego od Ciebie oczekuję. Bądź co bądź lubię twój charakter i zajmowanie się zwierzętami. W dzieciństwie również interesowałem się zwierzętami, a szczególniej to prehistorycznymi gadami i ssakami. U siebie mam kilkadziesiąt książek o dinozaurach, także jeśli chciałabyś się ode mnie czegoś o nich dowiedzieć to możesz pytać śmiało, ale sądząc po twojej nieśmiałości, trudno będzie mi prowadzić rozmowę z Tobą, ale to nic, jest spoko... Żeby Ci nie rujnować czasu na pogawędki o prehistorii, będę się streszczał z pytaniami.

 

1. Mam kilka zastrzeżeń co do twojego pupila o imieniu Angel. Zachowuje się dość nie poprawnie i samolubnie, czasem nie słucha twoich poleceń mimo tego, że próbujesz go przekonać twoim spojrzeniem. Jak ty na chwałę Celestii wytrzymujesz jego towarzystwo?? Ty chyba jesteś z żelaza i za sobą lata praktyki... :D

2. Czasem bywasz asertywna i chcesz być w centrum uwagi co źle odbija się na otoczenie innych kucyków. Musisz troszkę poćwiczyć twoją drugą stronę charakteru. Czy ty kiedyś podejmowałaś się tego działania?

3. Czy zdołałabyś zapanować nad mięsożernymi dinozaurami takimi jak Spinozaurus, Tyrannozaurus Rex, Allozaurus czy Welocyraptor? Moim zdaniem nie, gdyż to były najstraszliwsze i najsilniejsze dinozaury swoich czasów.

4. Gdy Applejack traci kontrolę nad bydłem to jej pomagasz czy wtedy się boisz wiedząc, że nic nie wskórasz?

5. Pająki. W puszczy Amazońskiej, która znajduje się w moim świecie, w świecie ludzi to roi się tam od insektów i stawonogów lądowych. Są wśród nich pająki, ale to nie byle jakie pająki. Ptaszniki to największe osobniki pajęczaków, na ich widok niektórzy ludzie cierpią na arachnofobię, czyli lęk przed pająkami. Ich wyłupiaste oczy, kosmate ciałka wyposażone w 2 jadowite szczękoczułki i 4 pary nóg mogą wzbudzić odrazę. Gdyby zaroiło by się w Equestrii od prastarych pająków zwanymi Megarachnne, które mierzą ok. 60 cm. długości, polujące na pupile innych kucyków, w tym na pupile twych przyjaciółek to powstrzymałabyś taką plagę???

6. Czy potrafiłabyś się porozumiewać w zwierzętami wodnymi wiedząc, iż jesteś lądołazem???

 

Pytania bardzo na poziomie. Mam tylko jedno ale, prosimy nie zadawać więcej niż 6 pytań. ~ Future Pony       

Cześć...umm...miło mi jest ciebie poznać. Dziękuję za te ciepłe słowa...ymm...staram się być po prostu dobra dla wszystkich.

Widzę że masz...umm...dość interesujące hobby, może kiedyś poopowiadasz mi o nim, ale teraz odpowiem na twoje pytania.

1) Zdarza mu się...umm...czasami...często...być niegrzecznym, lecz potrafi też być bardzo...umm...kochanym króliczkiem. Nikt nie jest idealny.

2) Staram się być bardziej...ymm...asertywna, niestety często z mizernym skutkiem. Oczywiście staram się nad tym pracować...troszkę mało skutecznie.

3) Jeśli tak twierdzisz...to...umm...musiały być okropne.

4) Bardzo rzadko się zdarza, by Applejack nie mogła sobie poradzić z krowami. Właściwie to...umm..nie potrzebuje mojej pomocy.

5) Gdybym mogła jakoś pomóc to...umm...pewnie bym pomogła.Tak swoją drogą słyszałam że te...ymm...pająki to wcale nie pająki...umm...tylko wieloraki...chyba.

6) Nie ze wszystkimi, z rybami raczej nie.

Droga Fluttershy :fluttershy4:

 

Co cię irytuje a czasem nawet złości? :flutterage::flutterblush:

Denerwuje mnie gdy ktoś znęca się nad słabszymi. Wtedy...umm...wręcz kipię złością...czego po mnie nie widać.

Ummm...Witajcie Fluttershy i Future Pony...Jestem....ummmm....MannequinGesture i...Chciałam Ci, Fluttershy, zadać...parę pytań:

1. Czy kiedykolwiek małaś zwierzątko, którego tak bardzo kochałaś jak Angela, ale miał chorobę lub ranę, której nie udało Ci się uleczyć, wobec czego zmarł? (To wciąż będzie pierwsze pytanie) Lub czy było jakiekolwek zwierzątko, którego nie udało Ci się uratować? Jak się wtedy czułaś? Czy ten ból minął, czy może wciąż czujesz stratę w głębi serca?

2. Widziałam wszystkie poprzednie pytania i zwróciłam uwagę na te okropne pytania (znaczy...nie chcę urazić autorów, ale...Trochę zraniliście Fluttershy tą okrutną prawdą. Pewnie Wam wybaczyła..., bo byliście ciekawi...och przepraszam :fluttersad: ) dotyczące kotletów i ogólnie mięsa zwierzątek. Przepraszam jeśli Cię tym pytaniem urażę...ale...czy gdyby ktoś tak wzubadzający chaos jak Discord lub tak przerażający i obleśny ja Chrysalis ( przerpaszam, Pani Krystyno :fluttersad:) mógłby porwać wszystkie zwierzaki w Equestrii oraz przerobić je na kotlety na przykład. Nie możesz zwrócić się do nikogo, bo ten 'ktoś' dopilnował, żebyś nie miała do pomocy przyjaciół i Elementów (nie wiem, użył ciasteczek usypiających na dosłownie wszystkich na jakimś festiwalu, na którym tylko Ciebie nie było). Potwór, który porwał zwierzaki oczekuje od Ciebie sprytu i kreatywności, inaczej zwierzaki trafią na ruszt. Co byś zrobiła?

3. (Jeśli mogę zwrócić się do Twojej'człowieczej' wersji, to...dziękuję. Jeśli nie, zignoruj je i przczytaj czwarte) Czy miałaś kiedykolwiek (np we śnie) jakiś kontakt ze swoją kucykową wersją? Może miałaś wrażenie ,że w pobliżu miejsca, w którym organizowałaś zbiórki, czyli pod pomnikiem, iż czujesz jakąś moc, coś innego, coś niecodziennego? Jeślli tak, to czy mogłabyś opisać dokładnie to uczucie?

---------------------------------------- (4 jeśli trzecie nie odpowiada)

4. Czy lubisz którąś z księżniczek jakoś szczególniej niż inne? (Twilight się nie liczy) Jeśli tak, to podaj parę powodów, dla których jedną z nich bardziej cenisz.

Ummmm...z góry naprawdę dziękuję. (To pytanie nie dotyczy numeracji) Przytulisz mnie na pożegnanie? :hug: Na pewno będę często Cię odwiedzać...ummm...jeśli Ty i Future nie macie nic przeciwko. :fluttershy4:

Witaj...umm...bardzo nam miło MannequinGesture, widzę że też jesteś...ymm...nieśmiała.

1) Pozwól że...ymm...odpowiem krótko. Nigdy nie zdarzyła mi się żadna z tych...umm...bardzo smutnych sytuacji.

2) Umm...pewnie to co trzeba...,am jednak nadzieję że...umm...nigdy się to nie wydarzy...bo...ymm...właściwie nie wiem co miałabym zrobić.

3) Twilight opowiadała mi o...innej wersji mnie, ale nie mam z nią żadnego kontaktu...umm...niestety...przykro mi.

4) Nie mam swojej ulubionej księżniczki...umm...wszystkie są cudowne

 

Bardzo się cieszymy z tego, że będziesz do nas zaglądać. oczywiście że cię :fshug:.

 

Witam was obojga:)

1Czy jest jeszcze jakieś stworzenie którego nie lubisz lub sie boisz poza smokiem kokotrisem i patykowilkiem?

2czy dbasz o rośliny tak samo jak o zwierzeta i czy nie szkoda ci np zrywać kwiatów?

3co byś zrobiła gdybyś zobaczyła że ktoś nieznajomy krzywdzi zwierzeta? Powiedziałbyś mu coś czy przez swoją nieśmiałość pozostałabyś bierna?

Umm...cześć.

1) Są jeszcze Hydry i...ymm...sporo tego.

2) Rośliny nie mają uczuć jak...ymm...zwierzęta. Nie czuję się źle gdy zrywam kwiatki. Czuję się tylko źle gdy...ymm...ktoś depcze kwiaty, tak nie ładnie.

3) To na prawdę...umm...trudne pytanie, nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji.

umm witaj flutershy mam do ciebie kilka pytań wiec zaczynajmy(boi sie i trzesie)

 

1.co trzeba zrobic z krolikiem jak nie chce jesc i sie boi właścicielki  za ktorol latal jak szalony

2.jak zobaczylas discorda czy w myslach mowilas jakie urocze zwierze

i to moze wszystko milego dnia pozdrowienia ode mnie i od wszystkich zwierzat swiata :fluttershy5:

Umm...cześć. Dobrze,postaram się...odpowiedzieć.

 

1.) Musisz mu dać troszkę czasu, możliwe że musi się do ciebie przyzwyczaić i zaakceptować. Minie trochę czasu i zacznie ci ufać.

2) Umm...właściwie...to się go wystraszyłam.

 

Ohh bardzo dziękuję i pozdrawiam :fshug:

 

 

Ja, Future i Chemik robimy sobie...umm...mały urlop nad morzem. Prosimy o wysyłanie wszystkich pytań pocztą :yay: !

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

witaj flutershy na początku chcę Ci podziękować za twoją radę mój królik już się przyzwyczaił więc rozpocznijmy pytania

 

1.Czy discord już jest miły i czy twój dom to nie totalny chaos po wprowadzeniu się discorda?

2.Jaki jest twój ulubiony kolor

i 3.Czy rainbow dash wspierała Cię na obozie lotniczym?

 

I jeszcze raz dziękuję za radę i przesyłam OGROMNE BUZIAKI :wub:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej Fluttershy! Mam do ciebie kilka pytań, i mam nadzieję, że się nie obrazisz że zakłócam ci spokój... A jaki spokój, kucyki biją do ciebie drzwiami i oknami! W każdym razie, przejdę może od razu do rzeczy, bo jestem straasznie rozgadana, i jeszcze bym znowu zaczęła pleść jakieś dziwne historie. A więc, eghem... *Wyciąga za pleców kartkę, nakłada na nos okularki i zaczyna czytać*

 

1. Moje pierwsze pytanie brzmi; jak udało ci się zdobyć przyjaźń Discorda? Był okrutnie niesforny i wszędzie siał chaos, więc jakim prawem udało ci się go do siebie przekonać? Niby wystarczy trochę cierpliwości chęci, ale jak ty ty zrobiłaś?

2. Discord mieszka u ciebie, prawda? Więc moje drugie pytanie to: jak wiele problemów ci sprawia, ile rozrabia, coś w ten deseń. Przemienia lampę w swój wizerunek, je książki, znęca się nad Angelem, czy może udało ci się go jednak zresocjalizować?

3. Ostatnie pytanie, przepisowo, żeby cię nie zamęczać: jak spisuje się Angel? Z tego co wiem, to jest TROCHĘ niegrzeczny, może czasami nieco agresywny. Jak sobie z nim radzisz, i dlaczego wybrałaś go na swojego "głównego" towarzysza?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, i BAAAAAARDZO serdecznie cię pozdrawiam! <3:fshug:  

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Droga Fluttershy

Mam do ciebie mega ważne pytanie:

 

Kiedy byłaś w komiksie Spike'a byłaś przedstawiona jako Seatle Rager (chyba tak się to pisze) mogłabyś mi powiedzieć jak się czułaś podczas przemiany?

 

I kolejne pytanie czy Spike może opowiadał ci jak Twoja postać zyskała moc w komiksie (zadziera ręce jak geniusz zła)

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Hej Fluttershy!

Mam do Ciebie kilka pytań. 

1. Opieka nad jakim zwierzątkiem była dla Ciebie najtrudniejsza?

2. Czy Angel gra w karty?

3.Czy słyszałaś może piosenkę "Kindness" AcoustiMandoBrony'ego? jeśli tak co o niej sądzisz?

i hug dla mojej ulubionej postaci  :fshug:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Witajcie! Wiem, że długo czekaliście, ale w końcu przyszła ta pora. 

Ja i Fluttershy odpowiemy na wasze pytania. Gotowi? 

No to zaczynamy! 

witaj flutershy na początku chcę Ci podziękować za twoją radę mój królik już się przyzwyczaił więc rozpocznijmy pytania
 
1.Czy discord już jest miły i czy twój dom to nie totalny chaos po wprowadzeniu się discorda?
2.Jaki jest twój ulubiony kolor
i 3.Czy rainbow dash wspierała Cię na obozie lotniczym?
 
I jeszcze raz dziękuję za radę i przesyłam OGROMNE BUZIAKI

1. -Discord?! Oooo... właśnie Fluttershy, musisz mieć tam niezły bałagan. 

    -Ależ nie! Discord jest w porządku. 

    -Nie masz takiego bałaganu jaki Ci zrobił na początku? 

    -Nie... jest dobrze.

    -Czyli można go uznać za zresocjalizowanego?

    -Czasami coś nabroi... ale ogólnie zachowuje się dobrze. 

2. -Lubię wszystkie kolory... trudno się zdecydować na jeden.

3. -Ależ oczywiście! Przecież to ona broniła mnie przed tymi co mi dokuczali... nawet rzuciła im z tej racji wyzwanie. 

 

Witaj :3 Ja tez mam kilka pytań
1 Czytasz jakieś książki ? Jeśli tak to jakie ?
2. Czy masz jeszcze jakieś talenty poza komunikacją ze zwierzętami ?
3 Lubisz sport ?
4 Dasz huga ? Proszęę

1. Czytam czasopisma! Moda i uroda... jej!

fluttershy_reading_vector_by_scrimpeh-d4

 

 

2. -Przyjaciółki mówią, że potrafię ładnie śpiewać! 

    -Oj tak, potrafi! Ostatnio pokazała na co ją stać. 

    -Dziękuję... 

 

3. - Czasami trzeba cisnąć pompki! Prawda Fluttershy?

    - Tak! 

fluttershy_push_ups_vector_by_exe2001-d4

 

4. Ależ oczywiście! :hug3:

 

Witaj Fluttershy, mam do ciebie jedno pytanko;
 Jak ci się mieszka z tyloma zwierzakami w domu?

 

1. Jest bardzo przyjemnie. Są to grzeczne i pomocne zwierzątka. Zajmowanie się nimi zajmuje dużo czasu... ale jest dobrze :fluttershy5:

 

 

 

Hej Fluttershy! Mam do ciebie kilka pytań, i mam nadzieję, że się nie obrazisz że zakłócam ci spokój... A jaki spokój, kucyki biją do ciebie drzwiami i oknami! W każdym razie, przejdę może od razu do rzeczy, bo jestem straasznie rozgadana, i jeszcze bym znowu zaczęła pleść jakieś dziwne historie. A więc, eghem... *Wyciąga za pleców kartkę, nakłada na nos okularki i zaczyna czytać*
 
1. Moje pierwsze pytanie brzmi; jak udało ci się zdobyć przyjaźń Discorda? Był okrutnie niesforny i wszędzie siał chaos, więc jakim prawem udało ci się go do siebie przekonać? Niby wystarczy trochę cierpliwości chęci, ale jak ty ty zrobiłaś?
2. Discord mieszka u ciebie, prawda? Więc moje drugie pytanie to: jak wiele problemów ci sprawia, ile rozrabia, coś w ten deseń. Przemienia lampę w swój wizerunek, je książki, znęca się nad Angelem, czy może udało ci się go jednak zresocjalizować?
3. Ostatnie pytanie, przepisowo, żeby cię nie zamęczać: jak spisuje się Angel? Z tego co wiem, to jest TROCHĘ niegrzeczny, może czasami nieco agresywny. Jak sobie z nim radzisz, i dlaczego wybrałaś go na swojego "głównego" towarzysza?
 
Z góry dzięki za odpowiedzi, i BAAAAAARDZO serdecznie cię pozdrawiam! <3   

1. Nie wiem... tak jakoś wyszło. Obiecał, że będzie dobry a zamroził farmę Applejack. Jakoś smutno mu się po tym zrobiło... szczególnie jak odrzuciłam 

łyżwy... i poszłam Sobie. Było ciężko, ale się udało. Narobił trochę bałaganu, ale w głębi serca jest dobry.

3.Angel spisuje się świetnie, bez niego zapominałabym o wielu rzeczach... pomaga mi głównie w samoorganizacji. 

 

Jedno pytanko:
 
Co sądzisz o szczurkach? Masz jakieś w swoim domu? (w sumie to dwa pytania )
 

1.-Widziałem chyba myszy w domu Fluttershy, ale czy ma szczurki? Chyba każdy rodzaj zwierzaka można tam znaleźć. Prawda Fluttershy?

   

 

 

 

Hejka. Pytania Płonącego Serca (Płomienne pytania  )
1. Co uważasz o zwierzętach mięsożernych jak na przykład psy?
2. Jest jakieś zwierze którego nie lubisz?
3. Czemu tak bardzo boisz się smoków?
4. Piąteczka? 

 

1. -Szanuję i lubię każde zwierzątko :fluttershy: Nawet Mantikorę, którą inne kucyki uważają za strasznego potwora. 

2. -SMOKI! Duże smoki są straszne... boję się ich :fluttershy3:

3. -Bardzo się ich boję! Są duże... i duże oraz wielkie i zieją ogniem! Eeeeeeeep! 

 

Droga Fluttershy
Mam do ciebie mega ważne pytanie:
 
Kiedy byłaś w komiksie Spike'a byłaś przedstawiona jako Seatle Rager (chyba tak się to pisze) mogłabyś mi powiedzieć jak się czułaś podczas przemiany?
 
I kolejne pytanie czy Spike może opowiadał ci jak Twoja postać zyskała moc w komiksie (zadziera ręce jak geniusz zła)

1. Hormony! NAPŁYW ADRENALINY! FLUTTERHULK ROZWALAĆ! NISZCZYĆ! 

flutterhulk_rage_by_liamwhite1-d6yt5lr.p

2. Słyszałam... trochę się dziwiłam z tym... zamienianiem w silną "bestię" :fluttershy6:

Poza tym, trudno mi tracić panowanie nad sobą.

 

 

Witaj Fluttershy!
Jak miło mi cię poznać! Jesteś moim ulubionym kucykiem!
1. Jak bardzo lubisz Pinkie Pie?
2. Na pewno kochasz swoje zwierzątka, ale jak ci się udaje dbać o nie wszystkie?
3. W kim jesteś zakochana? (Jeśli jesteś)

1. Lubię bardzo! To moja najlepsza przyjaciółka! 

3. Na razie nie mam "tego jedynego", ale kto wie... może ktoś się znajdzie? 

 

 

 

Hej Fluttershy!
Mam do Ciebie kilka pytań. 
1. Opieka nad jakim zwierzątkiem była dla Ciebie najtrudniejsza?
2. Czy Angel gra w karty?
3.Czy słyszałaś może piosenkę "Kindness" AcoustiMandoBrony'ego? jeśli tak co o niej sądzisz?
i hug dla mojej ulubionej postaci 

1. Filomina, biedaczysko gubiło pióra i źle wyglądało... Ale potem okazało się, że to feniks!

2. Nie mam pojęcia

3. -Ta piosenka jest cudowna. 

    -Wiesz Fluttershy, że jest o tobie? Nie bezpośrednio... ale... 

    -Naprawdę?!  :fluttershy4:  Jak miło. Ale to dużo osób tego słucha.... ?  

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

*Do Fluttershy podchodzi zielony piesek o złotych włosach i oczach. Po za tym ma złotą koronę, obrożę i królewską pelerynę. No i szwy w niektórych miejscach.*

- Witaj kucyku. Jestem król Oxy *podaje łapę*. Miło mi cię poznać. Jest jakieś zwierzątko którego nie lubisz? Co jest twoim największym pragnieniem? Nie sądzisz że samotność jest zła? Co o mnie myślisz?

Link do komentarza
  • 1 month later...

Kochasz Soarina?

Jeśli miałabyś do wybory opiekować się myszą i szczurem, dlaczego wybrałabyś rekina?

Czy Papa Smerf robi dobrą herbatkę?

Kto wygra mundial?

Piwo ciemne czy jasne?

Czy mordowanie mniejszych zwierzątek  w celu wykarmienia tych większych jest moralnie uzasadnione?

Ile to jest pierwiastek z 7744?

W jaki sposób dbasz grzywę?

Umiesz jakieś języki obce?

Ile waży czaszka kucyka?

Lubisz rolować?

Chciałabyś być Holendrem?

Co trzymasz w piwnicy?

Nie ściemniaj, znamy prawdę!

No dobra, nie znamy, mamy tylko przypuszczenia. Narysujesz mi baranka?

Rainbow Dash jest bardziej szybka czy bardziej tęczowa?

Ulubiona księżniczka?

Dlaczego pomimo tego, że przyjaciół traktujesz gorzej niż zwierzęta, dalej jesteś uważana za tą miłą?

Najbardziej fedorable rzecz in the świat?

Jaki jest Twój ulubiony fanfik (oczywiście nie licząc moich)?

Koks z Meksyku czy z Kolumbii?

Znasz goździkową?

Ulubiony fenol? Dlaczego akurat ten?

Ulubiony wierszokleta w renesansowej Polsce?

Czy Equestria była kiedyś od morza do morza?

Ile razy klub z Equestrii zdobył ligę mistrzów?

Ładunek o wartości 10nC jest rozłożony równomiernie na nieprzewodzącym cylindrze o średnicy 20mm i długości 1m . Ile wynosi gęstość ładunku?

Grozisz mi?

Chcesz się bić?

Jesteś pewna co do księżniczki?

Co robisz w przyszły piątek?

Hagisa?

Jak to możliwe, że tak duże miasto jak Manchester ma tylko jeden klub piłkarski?

Dasz szekla?

Czy to prawda, że Equestria jest taka piękna, bo jest tam zakaz noszenia pejsów?

Za co siedziałaś w więzieniu?

KRZYKNIJ YAY!

Nie widziałem u Was linii przesyłowych. Prąd nosicie wiaderkami?

Naprawić Ci pralkę?

Co robisz, kiedy Discord nie trafia do kuwety?

Jak radzisz sobie z jego zakrapianymi imprezami?

Czy Słowacki wielkim poetą był?

Czy Gerrard w końcu coś wygra z Liverpoolem?

Jak żyć?

Gdzie idą mlecze po śmierci?

Mniej więcej wszystko chce Was zabić. Dlaczego Was to jeszcze dziwi i dlaczego nie jesteście na to nigdy gotowi?

Spotykasz broniaka. Przygarniasz go?

Nawet jeśli ma pod pachą kupę obrazków przedstawiających Ciebie z cyckami?

Ulubiona liczba?

Skąd strach przed smokami?

  • +1 2
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Witajcie! Chyba pora odpowiedzieć na serię pytań. Zaczynamy! 

-Czy pytania będą łatwe?

-Tak? 

 

 

-Otóż nie! Fluttershy, przygotuj się na najgorsze. 

-Troszkę się boję... ale możemy spróbować.

 

ZACZYNAMY! 

 

 

 

Hejka! Fluttershay to mój ulubiony pony!!!   Gdy się bawię z moją psiapsiółką (Rainbow Dash) to jestem Fluttershay Jest słodka ,ale mam kilka pytani:
1 Gdzie się urodziłaś? Na ziemi czy w chmurach?
2 Oprócz Angela jakie masz ulubione zwierzę?
3 Czy kochasz się w kimś?
 

 

Dobra, widzę tutaj ciekawy zestaw... pierwsze jest natury filozoficznej. Niby pegazy mają miasto w chmurach i większość urodziła się właśnie tam, ale niektóre urodziły się "na twardym gruncie".  Dobra, za dużo myślenia. NASTĘPNY! 

 

Pytanie o ulubionego zwierzaka przewija się przez cały temat. Odpowiedź jest chyba ta sama? 

-Tak! Każdego lubię tak samo :flutteshy5:

 

Uuuu... kolejne pytanie porusza sprawy sercowe, niedobrze... Fluttershy się nie odważy odpowiedzieć na to pytanie... 

 

 

 


Witaj Fluttershy. Jest kilka spraw, o które już dawno chciałam Cię zapytać. 
 
1. Skoro potrafisz być stanowcza to dlaczego nie jest taka na co dzień? 
2. Lubisz wszystkie zwierzęta, tak? Komary i kleszcze też? 
3. Nadal boisz się smoków? 
 

 

O, to dobre pytanie i nie wiem, czy jestem w stanie odpowiedzieć na nie dokładnie, ale mam pewną teorię.

Iron Will wypalił w umyśle Fluttershy pewnego rodzaju psychiczne piętno. Było kiepsko, Fluttershy była nie miła(lekkie sformułowanie) dla otoczenia. 

Przyjaciółki Fluttershy naprawiły to... ale "stanowczość" jest uruchamiana tylko w niektórych przypadkach? Mam rację Flutershy? 

 

-Ummm... Tak, to coś w tym stylu. :fluttershy3:

 

Komary i kleszcze... hmmm... chyba mam pewien dowód na to, że Fluttershy rzeczywiście nie pozwala krzywdzić ŻADNEGO stworzonka. 

 

To chyba oczywiste

 

 

scared_fluttershy_by_proenix-d4xa9uw.png

 

 

 


*Do Fluttershy podchodzi zielony piesek o złotych włosach i oczach. Po za tym ma złotą koronę, obrożę i królewską pelerynę. No i szwy w niektórych miejscach.*
- Witaj kucyku. Jestem król Oxy *podaje łapę*. Miło mi cię poznać. Jest jakieś zwierzątko którego nie lubisz? Co jest twoim największym pragnieniem? Nie sądzisz że samotność jest zła? Co o mnie myślisz?
 

 

O, jaki miły zielony piesek. Ma też ciekawe pytania. Co do zwierzątek to już było... największe pragnienie? Fluttershy? Opowiesz nam coś o tym? 

 

No dobra... ostatnie z trzech pytań... 

- Samotność nie jest taka straszna... przynajmniej mieszkanie samemu... chociaż nie wiem co bym zrobiła bez swoich zwierzątek... ojeju! To musi być straszne! Nie chcę być samotna! 

- Spokojnie, masz przecież Discorda.

 

 


Droga Fluttershy mam dla ciebie takie pytanie, gdybyś miała się pożegnać ze wszystkimi, to co byś zrobiła.
 

 

Pora na pytania Soliego... lecimy od początku. 

Kochasz Soarina?

>kolejne miłosne pytanie(udaję, że go nie było)
Jeśli miałabyś do wybory opiekować się myszą i szczurem, dlaczego wybrałabyś rekina?

REKINY SĄ SUPER!

 

06398a4672.jpg 


Czy Papa Smerf robi dobrą herbatkę?

-Kto?
Kto wygra mundial?

Chciałbyś poznać moich faworytów? SKOK NA KASĘ?
Piwo ciemne czy jasne?

Jasne

Czy mordowanie mniejszych zwierzątek  w celu wykarmienia tych większych jest moralnie uzasadnione?

Mordowanie... zwierzątek... MORALNIE... JAKIE?! 

 

Ile to jest pierwiastek z 7744?

44 + 44?

W jaki sposób dbasz grzywę?

Chodzę do spa z Rarity.

Rarity_begging_Fluttershy_to_accept_S1E2

Umiesz jakieś języki obce?

Potrafię kilka słów po francusku

Ile waży czaszka kucyka?

Coś około 3kg... Po co Ci ta wiedza? 

Lubisz rolować?

Że co proszę?

Chciałabyś być Holendrem?

Jestem dumną Equestrianką!

Co trzymasz w piwnicy?

Ja nie mam piwnicy. 

Nie ściemniaj, znamy prawdę!

Przysięgam! Nie kłamię! 

No dobra, nie znamy, mamy tylko przypuszczenia. Narysujesz mi baranka?

Och... baranka? Ja nie potrafię rysować, ale proszę...

6e90e57fa9.png

Rainbow Dash jest bardziej szybka czy bardziej tęczowa?

Ona jest najbardziej tęczowa ze wszystkich pegazów jak i najszybsza spośród wszystkich kucyków w całek Equestrii!

Ulubiona księżniczka?

Celestia nic mi nie zrobiła nawet jak zabiłam jej Feniksa... ale... nie wiem czy jest moją ulubioną... Luna mówi głośno... Cadance jest neutralna. nie każ mi wybierać.

Dlaczego pomimo tego, że przyjaciół traktujesz gorzej niż zwierzęta, dalej jesteś uważana za tą miłą?

To nie prawda! To, że o zwierzęta dbam ze szczególną troską, to nie znaczy, że zaniedbuję przyjaciółki.  

Najbardziej fedorable rzecz in the świat?

caturday6.jpg

Jaki jest Twój ulubiony fanfik (oczywiście nie licząc moich)?

Czarny Pegaz! 

Koks z Meksyku czy z Kolumbii?

Tylko Kolumbijski... 

Znasz goździkową?

Czy ona przypomina, że na ból głowy... najlepsza jest polopiryna?

Ulubiony fenol? Dlaczego akurat ten?

Fenol jest najlepszym fenolem!

Ulubiony wierszokleta w renesansowej Polsce?

Jan Kochanowski!

Czy Equestria była kiedyś od morza do morza?

Equestria jest od morza do morza. 

Ile razy klub z Equestrii zdobył ligę mistrzów?

Więcej niż Legia Warszawa, to chyba pewne :trollface:

Ładunek o wartości 10nC jest rozłożony równomiernie na nieprzewodzącym cylindrze o średnicy 20mm i długości 1m . Ile wynosi gęstość ładunku?

Wynosi σ?

Grozisz mi?

Nie.

Chcesz się bić?

Nie... nie chcę... na prawdę... nie! Proszę nie chcę się bić! 

Jesteś pewna co do księżniczki?

Tak

Co robisz w przyszły piątek?

Soli! Chodź na piwo! Bo widzę, że Ci się nudzi. 

Hagisa?

Poproszę.

Jak to możliwe, że tak duże miasto jak Manchester ma tylko jeden klub piłkarski?

Taki protip Soli... liga mistrzów i tak należy do

chciałbyś wiedzieć, co nie?

Dasz szekla?

:letipsnose:

Nie dam!

Czy to prawda, że Equestria jest taka piękna, bo jest tam zakaz noszenia pejsów?

Wyobraź sobie świat... wyobraź sobie świat bez... bzów.

Za co siedziałaś w więzieniu?

Ona jest niewinna!

KRZYKNIJ YAY!

YAAAY!

Nie widziałem u Was linii przesyłowych. Prąd nosicie wiaderkami?

Naprawić Ci pralkę?

Nie działa bez zarzutów, ale dziękuję za troskę :fluttershy5:

Co robisz, kiedy Discord nie trafia do kuwety?

Ma na to niekonwencjonalne metody... nie musi trafiać... 

Jak radzisz sobie z jego zakrapianymi imprezami?

Najlepsze na kaca jest mleko... duża ilość mleka... i woda.. dużo wody.

Czy Słowacki wielkim poetą był?

Słowacki wielkim poetą był!

Czy Gerrard w końcu coś wygra z Liverpoolem?

Tak! 

Jak żyć?

Gdzie idą mlecze po śmierci?

Mlecze to bardzo pyszna roślinka... ona ma duszę? 

Mniej więcej wszystko chce Was zabić. Dlaczego Was to jeszcze dziwi i dlaczego nie jesteście na to nigdy gotowi?

... ONI SĄ WSZĘDZIE! ... Co robić... TWILIGHT! GDZIE JESTEŚ?! 

Spotykasz broniaka. Przygarniasz go?

Kogo? Kto lub co to jest?

Nawet jeśli ma pod pachą kupę obrazków przedstawiających Ciebie z cyckami?

Z czym?! Jak możesz... 

Ulubiona liczba?

Pi! 

Skąd strach przed smokami?

SĄ STRASZNE, WIELKIE I ZIEJĄ OGNIEM!

 

 

 

 

 

 

 

Irwin!!!

 

Wolny rynek czy kapitalizm państwowy?

Ummm...
Używasz pestycydów, i jeśli tak, to czy w roli dezodorantów?

Co do...
Najlepszy środek na porost kory?

Biorę taką dziwną mieszaninę od Zecory... a potem samo jakoś rośnie.
Islamic Black Goth Vegan Rock, czy Christan acoustic synthpop metal?

Irwin... co ty znowu... 
Umiesz jakieś sztuczki?

Oj tak!


Na ile oceniasz swoją wartość?

Ej! Fluttershy jest bezcenna! 
A umiesz zrobić sztuczkę pt. "zrób układ automatyki START\STOP z samopodtrzymywaniem i sygnalizacją o dominującym STARCIE?

Chyba nie potrafię... 

Fenole czy metanole?

ALKOHOLE* ! IRWIN! 

Co można jeść w lesie, żeby złapać fazę?

Nie polecam tych zielonych grzybów... ponoć są halucynogenne.
Słyszałem, że kucyki na MLPPOLSKA to tak naprawdę ludzie. To prawda?

...on wie za dużo... 
Za ile szekli sprzedasz tajemnice państwowe?

A ile mi oferujesz?


Jesteś elementem jąkania się, tak? Bo nigdy nie mogłem zapamiętać...

ELEMENTEM DOBROCI! 
Można złapać fazę, ale czy od tego nie powinno być elektryka?

Na szczęście mamy elektryka... Irwin chodź no tutaj... 
Założyłabyś fedorę?

3f6b3ae440.jpg


Co sądzisz o Scotaloo?

Jest to pegaz który jeszcze nie potrafi latać.
Często jadasz w fast foodach?

Nie i nie zamierzam w ogóle jeść w fastfoodach, trzeba dbać o linię.
Masz zamiar jeszcze śpiewać i dlaczego nie?

Twilight i Rarity sądzą, że mam talent... poza tym lubię śpiewać! 
Co sądzisz o Big Macu? Ożeniłabyś się z nim?

Umm... ja... 

Ej znowu pytania o sprawy "miłosne". 
A o Soarinie?

...
A o Sweetie Belle?

... ?!
Z Sweetie Belle nie powinnaś się żenić, w tym wieku. Nie żebyś była stara, rzecz jasna.

Co... ?
Czy denerwują Cię duże ilości pytań?

Nie, pytaj dalej. 
Która księżniczka jest najlepszą księżniczką i dlaczego jest to Luna?

To chyba Soli zadał to pytanie.
Gdzie prowadzą Wszystkie Drogi?

Do Rzymu? 
Ile to [pi^3] + 2, ale tak dokładnie?

π3+2 (najdokładniej jak się da)
Jak Twilight sprawuje się jako księżniczka?

Świetnie, trochę ma problemów z lataniem... ale tak poza tym, to radzi sobie doskonale ze swoimi obowiązkami. 
Słyszałaś o PONY OF SHADOWS?

Nie, a opowiesz mi o nich?
BUUU!

IRWIN! Prawie mnie wystraszyłeś na śmierć! 
Czy moje pytania są ładne

 

 

 

 


Jakie jest twoje ulubione zwierzę? Królik czy jakiś inny zwierzak?

 

To już chyba było... 

-Tak, Angel będzie zawsze moim ulubionym zwierzakiem. 

 

 

 


O co chodzi z tym kłem na końcu "Bats!"? Czy to znaczy że jakaś część ciebie nadal jest wampirem? 

 

Ja? Wampirem? Nieee... 

 

 

full.jpeg

Edytowano przez KochamChemie
Coś linki się ...
  • +1 1
Link do komentarza

Jak się czujesz będąc przyjaciółką Twilight Sparkle, która została księżniczką?

Chciałabyś zostać Alicornem?

Co myślisz o Snowdrop, niewidomej klaczce?

Która z Twoich 5 przyjaciółek jest Ci najbliższa? Dlaczego?

Co byś zrobiła, gdybyś obudziła z rogiem, a nie skrzydłami?

 

I jeszcze jedno...

BU! : D

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...