Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

- Nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak rykoszet? - zapyta, a następnie głośno odetchnęła, a następnie szybkim, płynnym ruchem wycelowała w górę i pociągnęła za spust kuszy, uwalniając bełt. Przeszył on momentalnie powietrze, a następnie z błyskawiczną szybkością zmierzał do celu. Trwało to zaledwie... chwilkę, zanim trafił. Precyzja oraz celność strzału górowała, i Smoothy osiągnęła swój cel, którym okazał się... szybujący ptak, który spadł obok ciebie. - Jednak nie jest tak źle - uśmiechnęła się, i ponownie naciągnęła cięciwę kuszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-No to potwierdzę. -powiedziałem patrząc na ptaka który spadł obok mnie. Po części byłem tym zaskoczony tym że Smoothy ustrzeliła tego lecącego ptaka.- Takie pytanie. Jak często lubisz zaskakiwać? -powiedziałem tym razem z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż... nie chciałam cię zaskoczyć, tylko sprawdzić moje umiejętności, które widocznie są na... przeciętnym poziomie - klacz podeszła do ptaka, a następnie przyjrzała mu się. - Jak widzisz, to dostał on w skrzydło, a przy upadku prawdopodobnie skręcił kark. Nie trafiłam w głowę, co oznacz, iż dalej muszę się szkolić - powiedziała lekko zawiedziona, a następnie wręczyła ci kuszę. - Dobra kochaniutki, teraz ty - powiedziała, a następnie czekała, aż oddasz swój strzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Skoro nalegasz... -powiedziałem z lekkim uśmiechem, zacząłem analizować co będzie lepszym celem... coś na ziemi i daleko np. owoc czy podobnie jak Smoothy spróbować ustrzelić jakiegoś ptaka. Uspokoiłem swój oddech i zacząłem szukać odpowiedniego celu by zaskoczyć swoją lubą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądając się po posiadłości Smoothy, mogłeś dostrzec kilka celów wartych twojej uwagi. Pierwszy, to był ptak, który dziobał coś na dachu, domu twojej lubej. Kolejny, to kilka swobodnie zwisających jabłek, na niewielkiej jabłoni, która znajdowała się niedaleko ciebie. Ostatnim i najbardziej kuszącym celem, były szklanki z napojem, które przyniosła Smoothy. Jednakże tak jak twoja luba poprzednio, mogłeś ustrzelić ptaka, który leciał akurat nad tobą. Jak więc widziałeś, wybór był dość spory, a Smoothy czekała, na popis twoich umiejętności .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wycelować w ptaka gdyż strzał w szklanki bardziej by ją zdenerwował niż zadziwił. Wycelowałem w ptaka na dachu Smoothy, wziąłem głęboki oddech i wystrzeliłem... celowałem w głowę, to wszystko trwało tylko sekundę czy dwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...