Skocz do zawartości

Human Cupcakes [NZ][Grimdark][Gore][Kocham Admina <3]


SanXor2k12

Recommended Posts

Witam Tu SanXor2k12 po dłuższej nie obecności wracam na portal MLPPolska, czy przyszedłem tutaj znów ot tak jakby nigdy nic?
Nie! Wróciłem wraz z moim pierwszym Fanfickiem Grimdarkowym.
Świadom jestem kilkunastu błędów (interpunkcyjnych jak i stylistycznych) które zostaną w najbliższym czasie poprawione. Fanfic ma obecnie 7 części które powinny być raczej nazwane rozdziałami lub połączone ze sobą.

Oto daję link do Pierwszej wraz z Drugą częścią:
http://docs.google.com/document/d/16Lxh6DCItD18mtWhMkcOt1a1EyHAYfbObTETeDbLLDc/edit
Część 3
https://docs.google.com/document/d/1UwriJHyNYX-BBUqFtPXh9bU4UISX_7i3OAxmBPMJDHM/edit?usp=sharing
Część 4 i 5
https://docs.google.com/document/d/1t8Mf0hAFYY_yZXKpQjSfuS7Z4R5aH-KrOTKtfD_e1YE/edit?usp=sharing
Część 6
https://docs.google.com/document/d/1DW-y4eOjxnX7_lygggJZr-i7krnYBR_2kfQATNEVsHQ/edit?usp=sharing
Część 7
https://docs.google.com/document/d/13AgO7SEK-s3KGRq9TC-Iudcy_7yaY0xTH841ebdlNiE/edit?usp=sharing

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Straszneee... doskonale czuję klimat, i teraz już wiem żeby nie zbliżać się do Pinkie... Uugh... ale dreszczyk emocji, Grimdark to coś dla mnie. Wszystkie tortury dobrze opisane, czuję że nie będę spał tej nocy :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszneee... doskonale czuję klimat, i teraz już wiem żeby nie zbliżać się do Pinkie... Uugh... ale dreszczyk emocji, Grimdark to coś dla mnie. Wszystkie tortury dobrze opisane, czuję że nie będę spał tej nocy :twilight3:

Naprawde Ci się podoba O.o Jestem w szoku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę brutalny. Fanfic jest słaby. Interpunkcja w nim prawie nie istnieje. Tortury Pinkameny wcale nie są wyszukane, choć powinny. Odcięcie palców i dłoni? Naprawdę? Eh... Moja ocena to : 3/10, nie zachwyca.

No nic dziękuje za opinie. Jakoś nie przyłożyłem większej uwagi, gdyż pisałem bo się nudziłem na przerwach, i myślałem jak zabić nauczycielkę. Może następnym razem będzie lepiej, W każdym razie dziękuje za ocenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oklepane, bo bazuje na dość znanym (i w sumie słabym) Cupcakes. Nie jest źle ale jest kilka niespójności, fanfick nawiązuje fabularnie do 'babeczek' i jest jakby sequelem, ale nie jest z nim zgodny czasowo, fakty także sie nie zgadzają. Ale tak czy siak warto przeczytać, nie jest za długi, a w sumie jest dość obrzydliwy by być gore na jakimś tam poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Jak na pierwszy fanfic..

Nie jest aż tak fatalnie, lecz jako takiego talentu do pisania niestety nie posiadasz.

Jadłam kurczaka i ziemniaki - nie porzygałam się.

I TO JEST MINUS.

Czekam na takie coś, które mną wstrząśnie.

Ale pewnie takie coś nigdy nie powstanie, bo mam za duże wymogi, a to co ja wymyślę, dla mnie w ogóle straszne nie jest.

Tortury Pinkie i Bloom? Przereklamowane.

W pierwszym rozdziale jest napisane że nowo przybyty to odpowiedział, a później jest 'odpowiedziałem'.

Zdecyduj się .__.

Nie mogłam się połapać co kto mówi.

Pisz wypowiedź każdego bohatera od następnej linijki.

To ułatwi.

Tortury Pinkie są nudne. Ciągle Pinkie.

Tylko Pinkie zabija. Tylko Pinkie może wpadać na tak szalone pomysły.

A może dla odmiany Twilight? Fluttershy?

Niee, Shy nie, bo już to było w PONY.MOV

Straszneee... doskonale czuję klimat' date=' i teraz już wiem żeby nie zbliżać się do Pinkie... Uugh... ale dreszczyk emocji, Grimdark to coś dla mnie. Wszystkie tortury dobrze opisane, czuję że nie będę spał tej nocy[/quote']

Jeżeli to dla Ciebie (albo kogoś innego, w co wątpię) to sobie przeczytaj ten fanfic.SWEET APPLE MASSACRE PL

Teraz do autora :

Mogłeś bardziej opisać sceny rzekomej brutalności.

Być może mogłoby być bardziej no takie... straszniejsze.

Ocena : 2/10.

Poćwicz interpunkcję i inne takie w ten deseń wpadające sprawy.

I pisz dalej. :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Pomysł fajny- sam planowałem takie coś napisać. Aż tu nagle- Już jest. Moim zdaniem trochę za słaby. Ale to tylko moje zdanie. Było trochę błędów językowych. Ale w sumie mógłbyś napisać jeszcze jeden fic (nie koniecznie gore/grimdark). Tylko musiałbyś się postarać trochę nad poprawnością pisowni. Ale tak to w sumie ok.

 

 

Summa summarum ocena końcowa to

4.5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Autor pisze: "Świadom jestem kilkunastu błędów". Naliczyłem ich kilkaset. Jednak to nie błędy pogrążają tę historię, tylko kompletnie nieprzemyślana fabuła.

1. Gdyby ludzkość odkryła świat kucyków raczej nie byłaby tak pokojowo nastawiona.

2. Też kiedyś znalazłem włos w babeczce. Straszne. Ok nie był tęczowy, ale z powodu, że znalazłem włosa w pokarmie raczej nie robiłbym afery w stylu " wiesz co znalazłem w mojej babeczce?" 

3. Kucyk ogłuszył człowieka. A ten jełop nie zauważył, że sięgnęła po patelnię.

4. Sceny tortur są słabe. Noże to temat oklepany, a potencjał szpil nie został wykorzystany.

Podsumowanie: Pomysł jest dobry, ale widać, że autor jest amatorem, który pisał co najwyżej wypracowania na języku polskim. Twierdzi, że pisał to z nudów. Nie mam nic przeciwko temu, ale sugeruję nie publikować takich rzeczy "bo lubię”. Alternowane zakończenia to również zły pomysł. Proponuję byś nabrał najpierw nieco wprawy bo chłamu w necie jest sporo i nie ma sensu dokładać więcej.:stare:

 

 

Edytowano przez Unknown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...