Skocz do zawartości

Quiz YAY!!!


Future Pony

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Raczej nie można uznać za jej przyjaciółki...i...zgadza się, żadna klacz z mane 6 nigdy u niej nie spała. Była sytuacja gdy Fluttershy spała u Twilight, ale nigdy nie odwrotnie. KochamChemie otrzymuje 6 punktów !

Czy Fluttershy wspominała kiedyś o smokach, w kontekście lasu Everfree ?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 5

Ravin - 5

Fisk Adored - 2

KochamChemie - 6

Link do komentarza

Pytanie jest na tyle nieprecyzyjne, że muszę rozpatrzyć kilka przypadków:

1.Kontekst lasu był poza rozmową o smokach.*

2.Zadanie o smokach należy rozpatrywać oddzielnie.*

=>Fluttershy nigdy nie wspominała o smokach \/ istniała co najmniej jedna taka sytuacja.

Ale odpowiem, że nigdy nie rozmawiała o smokach w tym kontekście.

Link do komentarza

Fluttershy nigdy nie mówiła o smokach w kontekście tego lasu(inaczej:"Twilight idziemy do Everfree?Ale tam są smoki!"-taki przykład).Wprawdzie mogliśmy zobaczyć w innych odcinkach że boi się smoków ale nie,nie było nic o tym lesie.

Kolejne pytanko,trochę bardziej przejrzyste.Dobra co ja gadam,chcę sprawdzić nową formułę :yay:

Napiszecie mi krótkie dwa lub trzy zdanka na temat związany znów ze smokami.Obiecuję że to już takie ostatnie - "Dovashy a Fluttershy - czy to ma sens ? ".

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 5

Ravin - 5

Fisk Adored - 2

KochamChemie - 8

KreeoLe - 3

P.S:Czy podobają się wam otwarte pytania?A może jednak nie?Napisz nam to!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Czas wziąć wszystko co tu napisaliście i stworzyć z tego jako taką całość...zaczynamy !

Sens ma' date=' ale nie serialowy - w bajce nie było o tym mowy. xD No na przykład to. To chyba coś w stylu wojowniczki - wikinga, nie?
Zgadzam się,to fandom odpowiada za stworzenie Dovashy więc jest to prwada.

W pewnym sensie to zdanie posiada sens. Bo jaka była moc Dovakhiina? Głos. Było to coś' date=' z czego nie każdy mógł korzystać. A co ma Fluttershy? Spojrzenie. Z tego nie każdy kuc może korzystać. Czyli 1 sens. A teraz 2: i dovakhiin, i Fluttershy mają doświadczenie, jeśli chodzi o przeganianie smoków.[/quote']

Mocą Dovakhina jest głos a Fluttershy wzrok,tak?Obydwie techniki działają na smoki?Tak!

Czy są to wyjątkowe zdolności?oczywiście że tak.

Co do 2 to moim zdaniem to trochę dyskusyjna sprawa,co nie zmienia faktu że z punktem pierwszym się zgadzam.

chemiku coś w tym jest,co nie zmienia faktu(uwielbiam ten zwrot ^^)że nie zbyt podoba mi się twoja wypowiedź.Kiedyś pisałeś lepiej :P.

KreeoLe Dostaje 3 punkty ponieważ była pierwsza,a reszta dostaje po 2 punkty.

Następne pytanie:Fluttershy nie ma zbyt dużego domu,ale czy mogła by przenocować 4 gości ?

Link do komentarza

Oczywiście że....(tak/nie)! Ma potrójne łóżko(przynajmniej CMC się tam mieści) oraz kanapę... oraz CAŁA RESZTĘ DOMKU!!

Myślę że skoro łóżko jest dla 3 małych kucyków to jest to odpowiednik dla 2 dorosłych(przeciętnych)

Dając nawet najcięższy warunek że nasz Flutterka się poświęci(i będzie spała gdzie indziej) to maże przenocować przedział {0,1,2,3} gości maksimum.

Nie liczę opcji spania w kurniku, ani na podłodze, ani w koszyczku Angela:ming:

Nie, Fluttershy nie może przenocować 4 gości(kimkolwiek są)

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Nie , gdy znaczkowa liga u niej nocowała to nie było już miejsc , zważając jeszcze że łóżko na górze ma dwie poduszki co podkreślił chemik nadaje się dla dwóch dorosłych kucyków albo 3 małe.Czwarty gość musiałby zająć miejsce na sofie Fluttershy a sama Flutter na miejscu Angela do czego by nie dopuściła więc chyba raczej nie .

Ostateczna odpowiedź : Nie :)

Link do komentarza

W sumie to pytanie było czy mogła bym zmieścić taką ilość osób,a nie czy mam dość duzo łóżek. Każda przecież przyniesie sobie śpiwór.Zastanawiałam się dość długo i sądze że Daktyl dał najprostrzą i najodpowiedniejszą odpowiedź.

Następne pytanie:Jak wiecie mozna mnie uznać za...umm...weterynarza,ale czy miała kiedykolwiek...ymm...atrybuty weterynarza ?

Link do komentarza
  • 1 month later...
Napisano (edytowany)

- Ale ja przecież nigdy...umm...chyba...-

-Nie Fluttershy, nigdy czegoś takiego nie miałaś -

-Czyli jest to...umm...prawda. Pamiętam że miałam więc mi tu nie wciskaj że nie.Mam  też tutaj kolejne pytanie: Czy występowałam w scenach które były nawiązaniem do jakiegoś filmu ?-

 

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5
MacTavish - 3
Phinbella781 - 2
fryta855 - 3
Rarity - 2
WilczaNati - 3
jarrot - 5
Ravin - 5
Fisk Adored - 2 
KochamChemie - 11
KreeoLe - 3

Daktyl - 3

Edytowano przez Telewizor Zangetsu
Link do komentarza
  • 2 months later...

- Ymm...taka troszkę śmieszna sytuacja z tym...umm...wyszła.

- Tak Fluttershy to akurat było nawet zabawne. Nie licząc tego że prawie cię wygnali z Equestrii..

- Oj nie przesadzaj...umm...to Twilight mnie tak nastraszyła....umm...jak dobrze że się myliła.

- Wszystko fajnie, ale chyba zapomniałaś o najważniejszym.

- :fshug:

- Nie Fluttershy, miałem na myśli pytanie kochana. Dawno go nie zadawałaś, prawda?

- Tak...umm...przepraszam, już coś wymyślam: Ile razy Discord wykorzystał moje zaufanie w tym odcinku gdzie...ymm... zostaje moim przyjacielem?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 5

Ravin - 5

Fisk Adored - 2

KochamChemie - 11

KreeoLe - 3

Daktyl - 3

plo1154 - 3

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza

Nie wiem, czy dobrze interpretuję pytanie. Na pewno wykorzystał zaufanie, kiedy:

-Samo uwolnienie go z kamienia, to wielkie zaufanie wobec wszystkich, w tym Fluttershy;

-Kiedy zostawiła go samego w domu;

-Mógł robić z domem co chciał (i robił to);

-Zorganizował wieczorek;

-Kazała mu naprawić wyrządzone szkody na Akrach;

-Final showdown, z ostateczną resocjalizacją (zaufała mu, deklarując, że nie zmieni go w kamień).

Link do komentarza

Hmmm... widzę, że nadeszła pora na reaktywacje quizu.
Co powiecie na pytania które wymagają obejrzenia odpowiedniego odcinka, aby móc odpowiedzieć na dane pytanie?
Wiem, że na to czekaliście. Przetestujmy więc ten pomysł.
Przykładowe pytanie:
Wiemy, że w odcinku w którym Rarity szyje suknie na "Grand galloping gala" dla mane 6-{Rarity}, za pierwszym podejściem suknie nie spełniają wszystkich standardów kapryśnych kucyków. Fluttershy ujawniając swoją wiedzę na temat szycia sukni. Co dokładnie nasz żółty pegaz wypomina alabastrowej klaczy? (Im więcej wyśmienicie, tym więcej punktów dostaniecie) (czy podoba się wam ten rodzaj pytań? Napiszcie w spoilerach przy odpowiedzi na to pytanie)

Tabele wyników przeanalizuje dokładnie, a potem zaktualizuje.


Uwaga podsumuję wyniki późnym wieczorem, na razie korzystam z komórki i pisze się ciężko... mam spory zestaw pytań, muszę je tylko skomplikować.

Edytowano przez KochamChemie
Kolor chociaż dodam...
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...