Skocz do zawartości

Quiz YAY!!!


Future Pony

Recommended Posts

- Witajcie, Jako że poprzedni Quiz miał pewne problemy musimy przeprowadzić mały reset.-
-Umm no tak...-
-System punktacji będzie wyglądał tak samo jak w poprzedniej edycji -

-Najszybsza poprawna odpowiedz 3p
-Każda kolejna dodająca więcej szczegółów 2p



-Ale jeśli wam się nie podoba...to możemy dać coś innego...
- Oj Fluttershy, nie jest źle...zaryzykuje nawet stwierdzeniem że to się może udać. -
-Ale też może nie...-
- Oj spokojnie, Fluttershy Zadawaj pierwsze pytanie?-

- No więc tak, ile razy powiedziałam do księżniczki Luny "ok" w czasie "Nightmare Night" -

 

Edytowano przez Telewizor Zangetsu
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To były 3 razy....przecież pamiętam...chyba..a ( ja osobiście naliczyłem 3 razy: Gdy żółw starotował, gdy Fluttershy poprawiła jego imię no i podstawiła mu bliżej metę...no chyba że waszym zdaniem konstrukcja przy konkursie czadowości oraz wstażka to też jej sprawa.To wtedy mamy.....aż 5 razy)

Ale żeby nie przedłużać mam kolejne pytanko...a może coś takiego...czy wystapiła taka sytuacja gdy bez wachania weszłam do lasu Everfree Forest ? (jeśli możecie to podajcie jaki to docinek lub sytuacja).

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 3

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

I to jest prawidłowa odpowiedź :yay:

Szkoda że tylko jedna osoba odpowiedziała ale mam nadzieję że będzie was więcej.

By nie mówić zbyt długo zadam wam kolejne pytanko...dobrze ?

Bardzo lubię moje przyjaciółki, ale tak jak każdemu czasem i nam zdarza się pokłócić.

Czy jakaś z moich przyjaciółek była na mnie zła i czy miała do tego powód ?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 3

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

No z tym smokiem to była poważna sprawa...ale w ostateczności okazał się...umm...uprzejmy i poleciał sobie.

Wtedy kiedy nie mogłam oddać jej książki też chyba była dość zdenerwowana...chociaż...w sumie to mało co pamiętam z tamtego wydarzenia. A jeśli chodzi o tamto ciasto Pinkie to...przeprosiłam....

*Widać było po Fluttershy że trochę wstydzi się tamtych wydarzeń więc od razu zapytaliście o kolejne pytanie*

Wiecie że Angel ma czasem swoje humory..ale ogólnie to bardzo dobry królik i towarzysz. Ale czy kiedykolwiek pomógł którejś z moich przyjaciółek ?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 3

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

Link do komentarza

No tak właściwie to Angel nie pomagał moim przyjaciółkom...ale to nie jego wina, bo ma dużo pracy w naszym domu.

Trochę się ociągałam z tym ale chyba już czas na następne pytanie YaY !

Jak wiadomo śpiew nie jest mi obcy..ale czy zaśpiewałam więcej niż 2 razy ?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 3

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 2

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

O, dawno tutaj nie witałem, a fajny temacik nawet =). Hmm, tak z tego co pamiętam to śpiewałaś więcej razy, o ile oczywiście jeszcze liczą się takie piosenki jak Winter Wrap Up itp. Czyli niech zostanie że śpiewałaś więcej.

Link do komentarza

Ja pamietam, ze w ticket master przy sprzataniu (odkurzaniu?) książek Twilight, oraz jeszcze pięknym BASEM gdy pinkie nie mogła sama, ech ten poison joke (przepraszam ze to przypominam).

Było też śpiewanie w pilocie 3 sezonu na samym koncu

Był też śpiewany Filomenie MLP theme song (z kolibrem)

Link do komentarza

No oczywiście że to prawda...no i o tej piosence Pinkie to może zapomnijmy...i przejdźmy do następnego pytania !

Pamiętacie Gilde ? Była bardzo nie miła...ale czy był ktoś okropniejszy od niej ?

Czy ktoś mnie potraktował równie brzydko lub gorzej ?

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 5

Ravin - 2

Fisk Adored - 2

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Tu Ravin ma całkowitą (i jedyną) rację. Jeszcze nikt inny nie spowodował by Fluttershy się rozpłakała.

Leci kolejne pytanko: No Fluttershy nie należy do odważnej części społeczeństwa Equestrii. No szczerze to z niej taki słodki tchórz, ale miała swoje przebłyski "odwagi" - czy te zdanie jest prawidłowe ? ( nie ortografia i interpunkcja tylko czy się zgadza z tym co jest w serialu:rainderp: )

Rrrainbow Dash xD - 3

PitPl - 5

MacTavish - 3

Phinbella781 - 2

fryta855 - 3

Rarity - 2

WilczaNati - 3

jarrot - 5

Ravin - 5

Fisk Adored - 2

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...