Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight Odpowiada! - Dyskusja


Kirara

Recommended Posts

Muszę poważnie pomyśleć nad systemem informującym o nowościach w pytaniach. I systemem "interakcji" działów.

Świetny event! Cutie Mark Crusaders obróciły bibliotekę w perzynę... I było śmiesznie i logicznie. Fajne pomysły macie na "zaklejanie" dziur w historii ^^

Potrzebuję czasu na pomysły z interakcją... Póki co standardowe "Zapytaj" musi starczyć. A umówiony event? Może... osobny temat czy coś, co by to wyeksponowane było...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Odpowiedź dla CMC wyszła ciekawie, wciągnęła mnie jak książki pewnej autorki (której z wiadomych przyczyn nie wspominać [nie ten dział]). Nie raz i nie dwa musiałem powstrzymać się przed opryskaniem monitora kawą, na uwagę zasługuje styl. Bardzo miły dla czytającego. Ogólnie rzecz biorąc pozytywna lektura. Jedyne co mnie zabolało to brak kolorków :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna walka, kolejna ściana tekstu, którą miło się czyta. Nie wiem jak Ty to robisz, ale czytanie odpowiedzi do Twi to czysta przyjemność. ^^ W sumie... wychodzi na to, że nasza fioletowa klacz jest dość agresywna... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że odpowiedzi Wam się podobają... :giggle:

Tisosku - każda dziewczyna zareagowałaby tak, jak Twilight... ja na pewno. Dostać różę, a tu woda w twarz? Miałabym ochotę takiemu skopać tyłek, więc i Solarowi się oberwało.

Siper - co do paprotki... to pomysł Solara. Chciał zamienić Cię w paprotkę i postawić na parapecie w oknie biblioteki... W ten sposób byłbyś stale przy Twilight... Cóż... Twilight wolała zaklęcie rozweselające :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CODEX DAEMONICA"?! Toż to herezja! Twilight Sparkle może być pewna, że Jej Wysokość dowie się o tej książce. Jakim cudem ona w ogóle znalazła się poza biblioteką w Canterlot? Przecież dział zakazany jest zamknięty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Pojawia się przez pulpitem; gładzi swoją nową brodę i gładzi przypalone brwi*

Emm... Drogi Tarrecie... Przecież nie było nigdzie wspominane, że mamy tę książkę u siebie w bibliotece. Podałem ją jedynie jako przykład książki, której nie lubi Twilight. Codex Daemonica spoczywa sobie bezpiecznie w Bibliotece Canterlockiej, możesz sam to sprawdzić.

*Słyszy naelektryzowane powietrze*

Oho, Twi wraca, to ja lecę. Cze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siper: I see what you did there :rainderp: A tak na poważnie - ciekawe, że Twi się nie męczy takim czytaniem po nocach. To ponoć niszczy wzrok. A może już ona ma okulary? x) Hah, to by musiało ciekawie wyglądać, Twi w okularach. *idzie szukać takiego arta*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, doprawdy! Co Twilight robi po nocach. Oczywiście, że... CZYTA!

A czasami nawet sypia. Jeśli nie zapomni!

Więc albo ma problemy z funkcjonowaniem a w serialu widzimy dublerkę, albo jej organizm jest równie mocny jak mój. Albo raz na jakiś czas po prostu pada z wycieńczenia. Nie wykluczam też jakiś zaklęć w stylu amfetaminy, albo ton kawy xD

@up

Twi ciekawie wygląda w okularach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...