Skocz do zawartości

Bazgroły Nylon Blue


Carmezan

Recommended Posts

Super te prace, ile je rysowałeś ? Druga najlepsza, na tablicy kredą, pewnie w klasie :P

Szkice nie zajmują mi wiele czasu, trochę gorzej z pracami w kolorze bo kolorowanie to jest dla mnie istna męczarnia (no chyba, że mam lepszy humor, ale to już inna sprawa...)

P.S.Jestem pegasis tylko nie załapałam jeszcze jak edytować ten głupi napis po nickiem, dlatego ciągle tkwi ciągle tam ten "Brony" zamiast "Pegasis" :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Bardzo piękne prace, nie mam nic do zarzucenia nawet. Mi się bardzo podoba, ile czasu trzeba poświęcać na takie prace? ^.^ Pozdrawiam i życzę powodzenia dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyszedł ci słodko. Ciekawa jestem, jak wychodziłyby ci prace w digital'u.

Łapaj watch'a na dA.

Dziękuję... Nie mam tableta więc z digital'em trzeba będzie jeszcze trochę poczekać :/

Bardzo piękne prace, nie mam nic do zarzucenia nawet. Mi się bardzo podoba, ile czasu trzeba poświęcać na takie prace? ^.^ Pozdrawiam i życzę powodzenia dalej.

Cieszę się, że ci się podobają :) Co do ilości czasu którego trzeba na jakiś dokładniejszy szkic to schodzi jakieś 15 minut, za to rysunki w kolorze to mogę robić nawet kilka dni jeśli nie więcej (tak, jestem leniwa)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namalowałem kilka obrazków i chciałem je przedstawić na forum ' date='ale po zobaczeniu tych stwierdziłem ,że nie będę się ośmieszać. Powodzenia w tworzeniu.[/quote']

Daj, nie ośmieszysz się. Nie jesteśmy bandą krytyków, którzy będą wtykać ci to, że jesteś kompletnym beztalenciem. Każdy na swój sposób ładnie rysuje, a to, że prawdopodobnie (bo prac nie widziałam) twoje są najgorsze, nie powinno cię zniechęcać.

Ale monologi wygłaszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namalowałem kilka obrazków i chciałem je przedstawić na forum ' date='ale po zobaczeniu tych stwierdziłem ,że nie będę się ośmieszać. Powodzenia w tworzeniu.[/quote']

Dziękuję, ale nie rozumiem czemu nie chcesz wstawić swoich rysunków. W tworzeniu czegokolwiek liczy się przede wszystkim przyjemność z samego tworzenia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam nic lepszego pod ręką to wstawiam to co mam, czyli wykrzywionego kuca... http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2013/008/6/a/pony_____by_carmezan-d5qv7wi.jpg + coś takiego: http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2013/002/b/1/pony__by_carmezan-d5q6o8m.jpg i jeszcze cuś: http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2013/004/a/3/da_muro_fluttershy____by_carmezan-d5qegwd.png A i chciałam dodać, że mogę coś narysować na zamówienie. Może to być też coś narysowane na tablecie, ale dopiero się uczę na nim rysować, więc moje prace na nim nie są zbyt efektowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysujesz na zamówienie, tak? To ja poproszę Lyrę i Applejack, z tym, że to Lyra ma kapelusz. Nie sprawi ci problemu? Jak chcesz, możesz narysować na tablecie.

Żaden problem ^. Jednak nie potrafię jeszcze za bardzo kolorować na tablecie, więc zrobię rysunek na kartce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...