Skocz do zawartości

Życie w Equestrii [NZ][Romans][Shipping][Random]


danio2123

Recommended Posts

Witam wszystkich fanów świata MLP. Dziś mam zamiar przedstawić wam FF pod tytułem "Życie w Equestrii". Opowiada on o tym jak pewna para... A CO WAM BĘDĘ OPOWIADAŁ JAK CHCECIE SIĘ DOWIEDZIEĆ CO BĘDZIE DALEJ TO ZACHĘCAM DO CZYTANIA. Jest to mój pierwszy fic więc proszę o trochę wyrozumiałości. Jest tam sporo powtórzeń i inne tego typu błędy ponieważ mam Jak by to powiedzieć problemy z odpowiednim ułożeniem zdań. Ale to będzie na tyle reszty dowiecie się czytając.

AKT I  

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV 

Rozdział V 

Rozdział VI 

Rozdział VII 

Rozdział VIII 

Rozdział IX 

Rozdział X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Kilka literówek się oczywiście znalazło. Widzę też tak jak napisałeś, że masz problemy z dobieraniem słów oraz stosowaniem przecinków :P + za Verarda - za Twylight i Flutter Shy Powieść zapowiada się nieźle. Mam nadzieje że będziesz kontynuował i szybko wena się nie skończy. Z czasem zaczniesz się wyrabiać i pisać dużo bardziej "profesjonalnie". Zawsze początki są trudne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUPIIiii... Rozdział drugi zapowiada ciekawą przyszłość pewnej pary :) Samo opowiadanie mimo iż krótkie to treściwe, już dalszych rozdziałów się doczekać nie mogę :D Nie zauważyłem wielu (jeśli jakieś były :P) literówek czy innych błędów... Co by tu jeszcze... A, wszystkim polecam powieść gdyż iż jest spokojna, lecz ciekawa (ja przywykłem do jakichś rozwałek co 2 rozdział, znaczy że jest naprawdę DOBRA skoro mnie zaciekawiła :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drógi rozdział pisałem podczas czekania na osiecz, gdy niestety traktor nie dał rady przjechać przez błoto. Powracając do tematu, będę starał się dość często wrzucać nowe rozdziały, lecz nie będą to długie rozdziały, bo nie chcę szybko zmarnować pomysłów. "Bbałam" jest specjalnie, ale reszta do poprawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz lepiej :P Kilka literówek się znalazło - jak w każdym ficu lecz sama historia wyszła świetnie. Jedynie nie pasuje mi zdanie "ty masz mi się odwdzięczyć" - w ogóle nie pasuje do charakteru osoby wypowiadającej - zbyt rozkazująco, chyba że to było zamierzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Panzerschreck

spokojnie się uspokuj

na serio sobie popukałem i to dość dobrze, potem chyba ktoś zapukał, a kij z tym później pomyślę

Dołączona grafika

A tak na poważnie, myślałeś może nad załatwieniem sobie kogoś do korekty? Bo póki co niektóre kwiatki mogą skutecznie odstraszyć. Fic jest nawet fajny, ale naszpikowany błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi itp. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szczegóły... nienawidzę ich a za razem jednocześnie je kocham, wiesz grik1 zawsze do użytku jest magia, są również akumulatory (oczywiście nie chodzi mi o te 12V i 24V) tylko hmmm... Inaczej specjalne baterie do przenoszenia dużej ilości prądu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...