Skocz do zawartości

Kącik hatera- czyli koszyczek Opal


Recommended Posts

Dołączona grafika

Już wiemy, jak wyglądałaby urzeczywistniona Opal. Czyżby producenci wzorowali się na tym oto kotku? W każdym razie popularne ostatnio w internecie kocisko charakteryzuje się wiecznie skrzywioną minką, którą "obdarza" nas zawsze pupilka Rarity. Może są jakieś powody, dla których chodzi wiecznie skrzywiona? Zapewne nienawidzi wielu rzeczy, jak i każdy człowiek ( brony czy nie brony, każdy ma swe słabsze strony (o, no proszę, nawet się zrymowało)). Ten temat pozwala Wam na puszczenie wodzów frustracji i nawet wykrzyczeniu tego, czego nienawidzicie najbardziej. Najciekawszym "nienawidzeniom" zostanie poświęcony kolejny post, w którym zajmiemy się opisem hejtu danego zdarzenia/przedmiotu/cechy etc etc + wynajdziemy ciekawostki i ocenimy irytację, jaką wywołują według OFICJALNEJ OPALOWEJ SKALI HEJCENIA.

Temat w sam raz dla wszystkich, którzy uwielbiają whining, albo po prostu chcą odreagować swoje nienawiści do świata. Dajcie kotkowi powód do wstydu i przebijcie go swoim poziomem narzekania! Miau!

Dołączona grafika

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...

Treści rasistowskie, nawołujące do nienawiści, promujące totalitaryzm i inne zakazane przez Prawo Polskie - 50% / 1 miesiąc

Oh you Maczi, rzucasz wyzwanie?:TWcU3:

Hmmm pomyślmy co by tu pohejcić... hejtuję angielskie prawo, pozwalające na zakup alkoholu powyżej 25 roku życia :octcry: A tak poza tym - Uwolnić Airlicka!

Hejtuje wszystkie ładne dziewczyny, które nie odwzajemniają mojego uśmiechu :c Przecież ja się nie cieszę jak głupi do sera, tylko w jakimś celu - w tym wypadku ujrzenia pięknego kobiecego uśmiechu. No litości, jak tak można :

Link do komentarza

Ja hejcę własnego ojca. Dlaczego? Bo przeinacza wszystko, żeby pasowało do jego bzdurnej teorii (żem leń, nierób i darmozjad.)

Przykład: Pracowałem w Autoliv'ie, była redukcja zatrudnienia (mieli 1000 roboli, chcieli 700) i zwalniali tych, którzy pracowali najkrócej (ja robiłem 4 tygodnie).

Reakcja ojca: Nawrzeszczał, że jak mi się nie podobało, to nie musiałem się zwalniać!!!

Link do komentarza

Nienawidzę mojego rodzeństwa!!! Oni nie pozwalają 5 minut posiedzieć w spokoju przed kompem! Jak próbuję posiedzieć sobie cały weekend przed komputerem, to siedzę 1/4 weekendu... I zniszczyli mi ostatnio zadanie domowe (opowiadanie) nad którym siedziałam 2 godziny i było naprawdę dobre... Istny horror!!!

Link do komentarza

Hejce moich wszystkich fałszywych przyjaciół... (czyli około 3.9/4 klasy)

Hejce chomiki (JAK MOŻNA MIEĆ TAKIE GŁUPIE ZWIERZAKI?!)

Hejce Pomidory

Hejce Babe od Polskiego i Historii (tylko im jakąś trutkę dodać do kawy... >:D )

Hejce Wiekanoc

Hejce choroby

Hejce pot

Hejce poniedziałki,wtorki i czwartki

Hejce W-F

Hejce ludzi którzy mnie nie słuchają

Hejce J.Polski

Hejce nietolerancje

Hejce to że nie chce mi sie grać w Wii chociaż dostałam je na urodziny rok temu (grałam może 5-8 razy)

Hejce wymioty

Hejce ból oczu

Hejce mój ból zęba

Hejce dentystów

Hejce ludzi którzy hejtują dobre shippy

Hejce homo shippy (wyjątek: Lyraxbon bon)

Hejce Katar

Hejce siebie że tak dużo hejce

tu bi kontiniue.....

Link do komentarza

Arjen, Arjen, Arjen... czy Ty widzisz tylko same negatywy w mej (nie)skromnej osóbce, co? Oczywiście, że nie mam na myśli łamania praw na forum, jednak narzekanie na trywialności dnia codziennego nie są zagrożeniem dla kodeksu Państwa Polskiego i swobód obywatelskich, czy może się mylę? :raritylaugh:

Siostra Maczi :cadancehug: Tylko żartowałem ~ Arjen

Hmmm, moja lista nienawidzenia: nienawidzę wczesnego wstawania, szczególnie w zimowe ranki, gdzie za oknem mróz i egipskie ciemności, nienawidzę poniedziałków, bo niesamowicie mi się dłużą, nienawidzę, jak moje słuchawki odmawiają posłuszeństwa i psuje się jedna z nich, nienawidzę, jak ktoś pisze do mnie na GG tylko, gdy czegoś potrzebuje, nienawidzę klasowych interpretacji wiersza i narzucania mi zaakceptowanego przez "górę" poglądu i zdania. Pretty long list, isn't it?

Link do komentarza

A ja hejtuję pewien [(anty)reklamy robić nie bedę] sklep audio w Katowicach, który jest świetnie wyposażony, obsługa jest miła, zna się na sprzęcie i wgl... ale akurat trafiłem na właściciela, który jest bucowaty. Nie pozwolił mi na odsłuch wzmacniacza słuchawkowego DAC (na USB) za 300zł, choć przyniosłem swoje słuchawki i nawet swój komputer. A to dlatego, że wyglądam młodo. A ja serio chciałem dokonać zakupu :c No ale tak to wyszedłem z niczym.

Link do komentarza

Ja hejcę(zaraz mnie pobiją:molestia:) Apple. Firma i jej produkty mnie wcale nie jarają. do tego; -produkty wcale nie są jakieś "niezwykłe" i u konkurencji mogę kupić coś lepszego za mniejszą kasę -wk*****ją mnie bandy gimbów i hipsterów co twierdzą że "apuł" to jedyna najlepsza i słuszna firma i wszystko inne to badziew -i te wojenki Samsungowców i aplowców o to, co lepsze. Nie jestem też żadnym samsungowcem.

Link do komentarza

-Hejtuję moją mamę,która mnie nie słucha, -hejtuję ludzi wyższych ode mnie gdy mi przerywają, -hejtuję mojego nauczyciela od WF-u,który nie pozwala nam się kształcić na mistrzów Jedi, -hejtuję moich kumpli,którzy zrzucają mnie z ławki, -hejtuję mojego tatę,bo od piątego roku życia proszę go o psa,a on mi go nie chce kupić -hejtuję moją babcię,bo krzyczy na moją kotkę -hejtuję mojego księdza od religii,bo jest tępym bucem -hejtuję autorów mojego podręcznika do religii,bo uznają,że Freddie Mercury to satanista -hejtuję ludzi,którzy hejtują anime -hejtuję ludzi,którzy hejtują Marylina Mansona,Queen,KoRna,Guns 'n' Roses,Nirvanę,The Runaways itd.. -hejtuję ludzi,którzy uważają,że nie znam się na metalu i słucham go dla szpanu -hejtuję fanki One Directin i Biebera,które uważają ich za "artystów" -hejtuję ludzi,którzy uważają,że metale i faceci z długimi włosami to brudasy -hejtuję samą siebie,za to,że tyle hejtuję To tak w wielkim skrócie.

  • +1 1
Link do komentarza

EDIT:

Hejtuje ludzi którzy nie potrafią wymówić imion, Hejtuje hejterów :rainderp: Hejtuje shippingi,

Hejtuje gore (rozumiem że ktoś może się o coś potknąć itd. ale bez przesady), Hejtuje ludzi wyśmiewających się z innych, Hejtuje horrory, Hejtuje poniedziałki, Hejtuje szkołę i wstawanie rano, Hejtuje dzieciarnię w fandomie,

Hejtuje clopy,

Hejtuje obrazki typu dmuchanie w balona,

Hejtuje źle wykonane zabawki,

Hejtuje śmiecenie

i parę innych rzeczy...

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza

Hejtuje hejtowanie hejtuje tematy na wypracowania na maturze z angla którą właśnie robię hejtuje USA hejtuje plastiki hejtuje feministki hejtuje kiedy stała K w równowadze nie jest równa 1 a trzeba stężenia powyliczać i równanie kwadratowe wychodzi hejtuje wszytsko co czekoladowe(oprócz samej czekolady) hejtuje mojego fanfica którego skończyć nie mogę hejtuje poniedziałki dobra weny nie mam. C.D.N :rainderp:

Link do komentarza

Czas na moją listę.

Hejcę dzieci i spamerów w internecie.

Hejcę plotki o końcu świata.

Hejcę stare generacje MLP.

Hejcę Mikołaja Wampira.

Hejcę nowy wygląd YouTube.

Hejcę kubki.

Hejcę zabijanie karpia.

Hejcę ''dresów'' osiedlowych

Hejcę hipokrytów.

Hejcę idiotów.

Hejcę słabą muzykę.

Hejcę słabą twórczość fanów.

Hejcę niesłuszne zarzuty.

Hejcę nowoczesne telefony.

Hejcę tablety.

Hejcę pieniądze.

Hejcę kłamstwa.

Hejcę motywy w filmach ''uciekajcie, ja zostaję!''

Hejcę brud.

Hejcę piłkę nożną.

Hejcę blond włosy.

Hejcę reklamy na YouTubie.

Hejcę braku argumentów.

Hejcę stronniczość.

Hejcę zazdrość.

Hejcę ''gwiazdy'' forumowe.

Hejcę słabe koncerty metalowe.

Hejcę apele.

Hejcę krótkie posty.

Hejcę rasizm.

Hejcę syrenki.

Hejcę słabe książki.

Hejcę słabe memy.

Hejcę spam.

Hejcę złamane ołówki.

Hejcę niedokończone FanFici

Hejcę brudne profile.

Hejcę wulgarne nicki.

Hejcę bezsens.

Hejcę nadmierną ilość serduszek.

Hejcę duże uszy.

Hejcę Hamburgery.

Hejcę keczup.

Hejcę tydzień.

Hejcę niebo.

Hejcę chmury, bo wyglądają jak niebo.

Hejcę psy bez sierści.

Hejcę rozpędzone samochody.

Hejcę dzieciarnię.

Hejcę rozpuszczoną, bezmyślną dzieciarnię.

Hejcę nadmiar słodkości.

Hejcę nadmiar ziemniaków.

Hejcę niesprawiedliwość.

Hejcę politykę.

Hejcę nadmierną ilość emotek.

Hejcę chwalenie się czymś.

Hejcę oszustwo.

Hejcę wykorzystywanie.

Hejcę szydzenie z drugiej osoby.

Hejcę słomę.

Hejcę bogatych ludzi.

Hejcę białe kudły.

Hejcę nadmierną ilość kawy.

Hejcę humanizm.

Hejcę monet na ulicy.

Hejcę szaliki.

Hejcę czapki.

Hejcę zakraplanie oczu.

Hejcę brudny śnieg.

Hejcę błoto.

Hejcę brak akceptacji.

Hejcę małe pomieszczenia.

Hejcę użalanie się nad sobą.

Hejcę tęczę.

Hejcę burzę.

Hejcę słabą mangę.

Hejcę wypisane długopisy.

Przepraszam Grumpy kotka, że jest tego tak mało, ale będę tą listę jeszcze aktualizował.

Dołączona grafika

Link do komentarza

Nadszedł czas na tygodniowe podsumowanie hejtowania, pierwsze jak dotąd i mam nadzieję, że nie ostatnie. Moją uwagę przykuły pewne cechy, które powtarzały się dość często. Zacznijmy ranking od najdziwniejszego "hejtu", którego osobiście nie rozumiem, ale to Wy głosowaliście.

Miejsce trzecie:chomiki

Zobaczmy co mówi o tym ciotka wszystkich Polaków- Wikipedia:

"Chomiki (Cricetinae) – podrodzina gryzoni z rodziny chomikowatych.

Do rodziny chomikowatych zalicza się blisko 300 gatunków zwierząt. Chomiki właściwe są bliskimi krewnymi norników, suwaka i szczura piżmowego. Zewnętrznie nie są zbytnio podobne do swych krewniaków. Zwierzęta bardziej podobne do chomików takie jak: mysz domowa, mysz leśna i inne z rodziny Muridae są bardzo dalekimi krewnymi chomików. Z licznej grupy chomików tylko niektóre gatunki można uznać za zwierzęta domowe. Należą do nich chomik syryjski, chomik Roborowskiego, chomik chiński, chomik Taylora, chomik dżungarski i podgatunek chomika dżungarskiego, chomik Campbella. Hodowane w domach chomiki mają swych krewnych żyjących na wolności."

Lęk przed chomikami jest tak rzadki, że nie posiada nawet miana fobii, pozostaje więc "podciągnąć" go pod rodentofobię (lęk przed gryzoniami).

Czasami mamy do czynienia z czymś, co ja nazwałabym "niechęcią"- nie wiem jednak, jak można odczuwać niechęć do puchatej kulki z policzkami wypchanymi po brzegi jedzeniem i oczkami jak dwa czarne guziczki. Cóż, co człowiek, to inny gust, oui? W każdym razie nie cieszą się one zbytnią popularnością przez znaczne braki intelektualne w porównaniu do innych pupili domowych np. kotów czy psów. Właściciele chomików mogą jednak potwierdzić, że te są na tyle inteligentne, by rozpoznać ich głos. Niewielu ludzi wie, że chomiki wpadają w hibernację. Zanim więc wyprawimy przedwczesny pogrzeb naszemu milusińskiemu, radzę najpierw dokładnie "obejrzeć" z wszystkich stron potencjalnego denata. Opalowa Skala Hejtowania wyceniła hejt do chomików jako 2/10. Słaby hejt, ale hejt.

Miejsce drugie:stereotypy

Stereotypy, no właśnie. Coś, z czym każdy z nas miał do czynienia conajmniej raz w życiu i na bazie których powstają wszystkie chwytliwe dowcipy, wliczając tu również mroczne i bardzo czarne oblicze humoru. Blondynki, Rosjanie, Polacy, Niemcy, Policjanci, Francuzi, Murzyni, Arabowie itp itd- zapewnie jesteście w stanie wymienić conajmniej jeden stereotyp dotyczący wymienionych osób. Zastanówmy się tylko, skąd biorą się te stereotypy? Kto je tworzy? I... w jakim celu? By obrazić? Poniżyć? Rozerwać się czyimś kosztem? A może by ułatwić sobie szufladkowanie? W końcu, jeżeli upchniemy wszystkich do jednej wspólnej cesze w szufladki, to nasz mózg nie będzie musiał się przemęczać z klasyfikacją i -nie daj Celestio- POZNAWANIEM danej osoby. Pamiętajmy jednak, że względna poprawność polityczna, a tym samym odbicie z jednego punktu skrajności w drugi też nie jest niczym dobrym. Bieganie z pochodnią za kimś, kto o człowieku czarnoskórym powie murzyn, czy o osobie homoseksualnej -gej jest co najmniej idiotyczne. Najważniejszy jest dystans do samego siebie i do środowiska. Zdrowy dystans. I rozsądek, bo tego ludziom współczesnym brakuje. Opalowa Skala Hejtowania zbliża się do wysokiego progu 9/10.

Wunderbar Heit, meine lieben.

Miejsce pierwsze: głupota ludzka

Ha, o tym hejcie można pisać książkę- wait, chyba uprzedził mnie już niejaki pan Zygmunt, który to przebadał ludzką duszę i umysł na wskroś, nie pozostawiając na nich suchej nitki (wszyscy macie kompleksy, nawet, jak ich nie macie). Jak tak sobie czytam listy hejtingu, które mi udostępniliście, to w mojej (nie)skromnej główce pojawia się słowo: mizantropia. Czymże jest owo słowo? Dla niewtajemniczonych powiem, że jest to najogólniej rzecz biorąc niechęć do gatunku ludzkiego. I to nie z jakiegoś konkretnego powodu, ot pesymistyczne spojrzenie na świat i jego wybitne niedoskonałości. Jeżeli lubicie hejtować na większą skalę z większym fabulousnessem i szykiem, radzę sięgnąć po dzieła niemieckich filozofów. Praktycznie każdy z nas ma nieograniczony dostęp do kopalni poronionych pomysłów i ich konsekwencji, do Kolebki Kretynizmu, jaką jest popularny YouTube. Jeżeli sądzicie, że nic nie jest Was w stanie zadziwić, zawsze znajdzie się ktoś, kto wprawi Was w konsternację i udowodni jak bardzo górnolotne poglądy mieliście na temat ludzkości. Opalowa Skala Hejtowania przyznaje pierwsze miejsce i zaszczytne MAXIMUM punktów ludzkiej głupocie. Gdyby głupota umożliwiała latanie, większość ludzi już dawno latałaby jak gołębie (ciekawe któż zgadnie to małe nawiązanie :raritylaugh:)

Grumpy Cat i Opal są w pełni usatysfakcjonowane oddaniem hejterów. Good work, everypony!

Link do komentarza
  • 3 months later...

Dostałem info, że temat jest wciąż aktualny, więc jadę.

Hejcę cały świat.

Hejcę bezpodstawne obelgi.

Hejcę stronniczość i kolesiostwo.

Hejcę bezsensowne neologizmy.

Hejcę wszelkiego rodzaju głupie slangi.

Hejcę format obrazków JPG.

Hejcę rozpikselowane obrazki.

Hejcę toksyczne osobistości.

Hejcę substancje żrące.

Hejcę niesłuszne pomówienia.

Hejcę (oraz wyśmiewam) sztuczne seriale z beznadziejną grą aktorską.

Hejcę bezsensowne tematy.

Hejcę spamerskie fora.

Hejcę słabe gimdarki.

Hejcę Ubisoft.

Hejcę czyjeś zdjęcia w internecie, zamieszczane bez zgody widoku osoby na nim utrwalonej.

Hejcę Reprezentację San Marino, bo z tego co miałem okazję zaobserwować nie wygrali nigdy.

Hejcę Długie kolejki w sklepach.

Hejcę Przepychanie w tych kolejkach wyżej wspomnianych.

Hejcę duszne powietrze.

Hejcę Osu.

Hejcę hipokryzję.

Hejcę samego siebie za brak racjonalnego podejścia do niektórych spraw.

Hejcę Kłamstwa.

Hejcę Stereotypy o kotach (tzn. że śmierdzą, zostawiają sierść gdzie popadnie i są szkodliwe)

Hejcę wandalizm.

Hejcę posty niezgodne z regulaminem.

Hejcę brak regulaminu.

Hejcę niedopatrzenia w prostych sprawach.

Hejcę to, że ktoś zamiast pomóc potrafi tylko wyśmiać potrzebującą osobę za jej plecami.

Hejcę nadmierne przejawy empatii i jej nadmiar.

Hejcę głupotę społeczeństwa.

Hejcę wmawianie komuś nieprawdy.

Hejcę przypisywanie sobie wyższych, lepszych cel.

Hejcę rzucanie myszką o podłogę.

Hejcę duże słuchawki, po głowa się w nich poci.

Hejcę nadmierną chęć zwrócenia na siebie czyjejś uwagi.

Hejcę dyskryminację rasową.

Hejcę bezpodstawne raporty.

Hejcę błahe powody urlopów.

Hejcę deklarowanie dłuższej nieobecności i wracanie po paru godzinach.

Hejcę słabe legendy.

Hejcę nieoryginalne nicki.

Hejcę wyschnięte bułki.

Hejcę komitet ławeczkowy.

Hejcę białą wiosnę.

Hejcę zaburzenia atmosferyczne.

Hejcę ściąganie na egzaminach.

Hejcę niektóre twory współczesnej technologii.

Hejcę fałszywą przyjaźń.

Hejcę sztuczne słodzenie.

Hejcę brudną wodę.

Hejcę małą ilość wody w butelce, kiedy jest potrzebna.

Hejcę długopis, który wypisuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Hejcę bezsensowne cytaty.

Hejcę cytaty wstawione nie tam, gdzie trzeba.

Hejcę niedbale wykonane vectory.

Hejcę błędy ortograficzne.

Hejcę błędy interpunkcyjne.

Hejcę błędy stylistyczne.

Hejcę wszelakie błędy występujące w pisowni.

Hejcę spam.

Hejcę łamanie prawa.

Hejcę akty przemocy wobec nieletnich.

Hejcę niestosowne do sytuacji nadużywanie wulgaryzmów.

Hejcę rozbite szkło, bo można się pokaleczyć.

Hejcę zwalanie winy na inną osobę.

Hejcę nachalność.

Hejcę roztapiający się lód.

Hejcę toksyczne gry.

Hejcę złych ludzi.

Hejcę brak jakichkolwiek uczuć.

Hejcę brudną wykładzinę.

Hejcę wyczerpane baterie.

Hejcę trzęsące się meble, sprawiające poczucie niebezpieczeństwa.

Hejcę największy śmietnik internetu - Facebooka.

Hejcę reklamy w poczcie E - mailowej.

Hejcę śliski łód.

Hejcę łamaną angielszczyznę.

Hejcę kaleczenie języka ojczystego.

Hejcę kaleczenie każdego języka.

Hejcę brudne sygnatury z Painta.

Hejcę tęczę.

Hejcę bujdy.

Hejcę przemoc stosowaną gdziekolwiek.

Hejcę brak znajomości swoich możliwości.

Hejcę staczanie się niektórych zabaw w Off - Topie.

Hejcę emotikony w nazwach tematów.

Hejcę brak właściwego podejścia do innych.

Hejcę moją nieudolność do sesji RPG...

Hejcę robienie z siebie nie wiadomo kogo.

Hejcę ciągnięcie niestosownego tematu / niestosownej sprawy

Hejcę rozgrzebywanie błędów z przyszłości.

Hejcę zwracanie uwagi tylko i wyłącznie na czyjeś wady.

Hejcę optymistycznego bezsensu.

Hejcę olewanie ważnych spraw.

Hejcę opuszczanie przyjaciół w potrzebie.

Hejcę marzenia.

Hejcę zdenerwowanie.

Hejcę metodę ''działać, potem myśleć''

Hejcę nadmiar niepotrzebnej pracy.

Hejcę ogólnie, niepotrzebną robotę.

Hejcę nadużywanie przywilejów.

Hejcę wychwalanie kogoś za byle co.

Hejcę pirackie konsole.

Hejcę przedstawicieli durnej części gimbazy.

Hejcę liche wyposażenie konsol.

Hejcę LoLa.

Hejcę gry ze słabym motywem fabularnym.

Hejcę koszmary.

Hejcę gore w nieodpowiednim dziale.

Hejcę obrażanie wspaniałej postaci, jaką jest Opal.

Hejcę nadmierną ilość cytatów.

Hejcę źle wykonane obowiązki.

Hejcę niesprawiedliwość.

Hejcę brak czasu.

Hejcę nadmiar planów, które nigdy nie zostaną zrealizowane.

Hejcę przegrzewający się sprzęt.

Hejcę kabel od żelazka.

Hejcę portale społecznościowe.

Hejcę wszystko, czego nienawidzę.

Hejcę ciemną stronę internetu.

Hejcę gniew.

Hejcę zepsute zegary.

Hejcę spammerów i trolli.

Hejcę hejcę posty zbudowane z jednego zdania.

Hejcę kluczyki od samochodu.

Hejcę odstępy przed znakami interpunkcyjnymi.

Hejcę komplementy.

Hejcę bycie hejconym.

Hejcę słabych hejterów.

Hejcę ogromne dla niektórych znaczenie dóbr materialnych.

Hejcę to, że stare dobre czasy już nie wrócą.

Hejcę bezsensowne tematy.

Hejcę rozwalające się emotikony.

Hejcę pociągi.

Hejcę spoilery.

Btw, uwielbiam ten temat.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...