Skocz do zawartości

Zapytaj Lightning Dust i wpisz się na liste jej fanów


Imka2000

Recommended Posts

Można zostać dopisanym do listy? I pytania:

1. Rainbow Dash zrobiła ponad dźwiękowe bum, ale przed tym tak się stresowała, że nie wyszły jej wcześniejsze sztuczki, bo jak była pewna siebie na treningach to jej nie wychodziło i gdyby nie spadająca przyjaciółka to by jej nie wyszło.

2. Czy przebaczyłabyś jej kiedyś gdyby przyszła i powiedziała że nie chce być liderką i ty byś była? Gdyby zrobiła to z własnej woli?

I to już koniec do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Postanowiłam założyć listę fanów.

Marta, co to ta koperta na stole?

To? To pytania...

I nic mi nie powiesz?! Dawaj to!

Można zostać dopisanym do listy? I pytania:

1. Rainbow Dash zrobiła ponad dźwiękowe bum, ale przed tym tak się stresowała, że nie wyszły jej wcześniejsze sztuczki, bo jak była pewna siebie na treningach to jej nie wychodziło i gdyby nie spadająca przyjaciółka to by jej nie wyszło.

2. Czy przebaczyłabyś jej kiedyś gdyby przyszła i powiedziała że nie chce być liderką i ty byś była? Gdyby zrobiła to z własnej woli?

I to już koniec do zobaczenia!

Oczywiście!

1) Nie ma tu pytania...

W każdym razie - wiem iż Dash wykonała swoje Ponaddzwiękowe Bum... Ale też bym to potrafiła!

2) Hmm... gdyby błagała mnie na kolanach i oddawała miejscę w akademii, i odznakę lidera... Tak!

Oto koniec pytań!! Pozdrawiamy!

Edytowano przez martosia2004
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witaj Lightning Dust :)

1.Co się teraz z Tobą dzieje? Czy wywalili Cię ze szkoły Wonderbolts, czy tylko pozbawili stopnia?

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

3.Czy gardzisz stworzeniami, które nie mają skrzydeł i nie umieją latać, tak jak właśnie człowiek?

4.Przytulisz mnie?

5.Czy jesteś zła na Rainbow Dash?

6.Czy masz jakieś wielkie plany na przyszłość i zrobisz coś oszałamiającego?

7.Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Fajlhauer?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...