Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej, Ty pisałeś w grupie, z pytaniem kto z Białej XD Ale kurcze, wiesz co, szkoda, że wydarzenie jest ustawione tylko dla członków grupy "Bronies Polska" bo tak to nawet nie mogą się do tego zapisać ludzie z zewnątrz ._. Oj tam 24, to nie aż tak dużo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, wybraliście nieco kiepską datę... 16 lutego jest I Ponymeet w Otwocku (określany też II Dużym Ponymeetem Warszawskim), na który już się zarejestrowało ponad 70 osób. Zapraszam do nas :)

Niestety nie każdy może ot tak sobie pojechać do Warszawy wię organizujemy własny ponymeet.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda, jeżdżenie ot tak po całej Polsce nie każdemu pasuje. Generalnie to osobiście wychodzę z założenia, że ten nasz Ponymeet w Białej to bardziej coś w rodzaju spotkania, coby tylko ogarnąć czy są jacyś Bronies w okolicach, a coś na szerszą skalę będzie się organizować raczej w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już się nie będę do tego pchać, ale odrazu mówię, że jakby coś, to jakby kiedyśtam organizować kolejny Ponymeet w Białej Podlaskiej to mogę się zająć plakatami czy coś, w końcu uczę się w plastyku ^^ To tak na przyszłość :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz już sobie daruję, bo generalnie mam trochę na głowie, jeszcze szyję pluszaków trochę itd. Musiałabym wcześniej o tym wiedzieć, to bym zaczęła w ferie świąteczne. A tak to niech już on robi :P

Szyjesz pluszaki :pinkie2: masz jakieś konto na deviantart'cie czy coś w tym stylu gdzie można je zobaczyć?

a przechodząc do tematu plakatów ze dwa w formacie a2 to na upartego ja moge wydrukować ale większość to myśle że wystarczy a4,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightsinger - mam dA, ale są tam tylko moje dwa pluszaki i to w dodatku prace semestralne z 1 i 2 klasy liceum, także nie ma za specjalnie co oglądać. Jakoś reszty maskotek nigdy nie mam czasu obfotografować i wrzucić gdzieś do neta. I w sumie jeśli chodzi o pluszaki z MLP to dopiero jestem na etapie wykańczania Vinyl i zaczynania Pinkie i w sumie myślę że w weekend wrzucę tutaj na forum tą pluszową Vinyl ^^ I wezmę oczywiście na Ponymeet~

A co do plakatów, sądzę, że A4 wystarczy, w ostateczności można skleić jeszcze ze 2 sztuki żeby miały format A3, bo skoro Nightsinger może wydrukować A2 to więcej chyba tego nie potrzeba.

Btw. gdzie zamierzacie to rozwieszać? Słupy z plakatami? Proponuję jeszcze po sztuce np. tych formatu A4 gdzieś w szkołach jeśli będzie można powiesić. Chociaż ja akurat tym się nie zajmę, bo się w Białej nie uczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, Nightsinger - nie ma bólu, ja mam prawie 23 na karku i też się zastanawiałem na kogo trafię :P W sumie można się spiknąć gdzieś przy okazji wcześniej, zaplanować może małą misję bronifikacyjną... Żeby na meet więcej osób przybyło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm. Ja też jestem z Białej Podlaskiej, do rywala mam troszkę daleko, chętnie bym przyszła, ale : po 1 - nie znam nikogo z kim mogłabym pójść, a sama z obcymi ludźmi to trochę się wstydzę :forever_alone: po 2 - mam 13 lat :rainbowcry: jest ktoś w moim wieku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm. Ja też jestem z Białej Podlaskiej, do rywala mam troszkę daleko, chętnie bym przyszła, ale :

po 1 - nie znam nikogo z kim mogłabym pójść, a sama z obcymi ludźmi to trochę się wstydzę :forever_alone:

po 2 - mam 13 lat :rainbowcry:

jest ktoś w moim wieku?

ESH3R ma 14 lat więc sama nie będziesz, dal nas też większego problemu to nie stanowi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest obcy dopóki się go lepiej nie pozna ;) , a to jest jeden z celów tego meetu , chcemy poznać bronies i pegasis z okolicy . A tak btw Nightsinger , gdyby nie twój post pewnie nigdy bym nie zauważył że mam błąd w nicku , powinno być ESTH3R ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...