Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To mój pierwszy post w tym temacie, więc witam was bronies :hug: Byłam na pierwszym meetcie i dotrwałam do samego konkursu, a na ostatnim wpadłam 5 minut przed końcem ( ktoś kojarzy :rainderp: ? )

W maju raczej nie będę mogła przychodzić, ale organizowanie spotkań w Barwnej to dobry pomysł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ludkowie. Nie mogę załatwić sprawy w Barwnej ze względu na projekt edukacyjny. Postaram się jednak. Tak na przyszłość to umawiam nas na czerwiec. Dokładna data dopiero jak Night się wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wiem czemu nie dostawałem maili, że piszecie. mi pasuję 1, 2 czerwca, następne dwa weekendy mam zjazd a potem nie wiem jak sesja, a władze kochanej politechniki jeszcze nie podały kiedy zamierzają nas męczyć :lyra3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Okay ludkowie. Barwna załatwiona.Nie będzie problemu z urządzeniem tam meetu. Potrzebuję tylko następujących informacji

a)Ile osób ?

b)Kiedy i na ile godzin ?

c)Kto będzie odpowiedzialny za organizację ?(kontakt do tej osoby)[Night może ty ?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawa wygląda tak. Ja do czasu po sesji nie będę miał czasu na jakieś większe wojaże :fluttersad: , więc cokolwiek ze mną w roli organizatora lub współorganizatora musi poczekać do końca czerwca. Wiem wiem pisałem o 2 czerwca ale najprawdopodobniej w ten weekend będę kończył programy na studia :cadancespin:  więc nie ma szans.No niestety będziecie musieli poradzić sobie sami, ale dacie rade :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogółem też jestem za późniejszym terminem. Teraz jest zapierdziel i jeszcze przez jakiś czas będzie bo koniec roku, poprawianie ocen, ja mam do uszycia dwa cosplaye na sam początek wakacji i nie wiem jak się z tym wszystkim powyrabiam (zwłaszcza, że szyję tylko na weekendach właśnie) ;_; <cierpi psychicznie i fizycznie z tych powodów>

A i MewTwo odrazu uprzedzam, że może cosplayu Lena nie być, chyba, że jakimś cudem zdążę go uszyć, bo narazie leci Tokiya i Tetsu 2 bo to pilne na konwenty >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiadacie drogie ludy, że meety robić chcecie?
Co więc na taką propozycje powiecie:

By Smok ten co siedzi za ekranem monitora,

Przybył na meet, gdy przyjdzie na niego pora?

Problem jednak taki, że droga będzie trudna,

Podróż bardzo długo no i pewno nudna,

Fajnie by więc było, by po całym wydarzeniu,

Znalazł sobie na noc miejsce w czyimś ogrodzeniu.

Nie chce się narzucać, bo to nie ma rola,

Jednak jechać z Katowic, to będzie ma dola.

Czy więc na pomoc z Waszej liczyć mam strony?

Czy jednak w inną stronę słać moje ukłony...

 

A i przydałoby się, byście określili, kiedy macie termin tego meetu, bo bardzo chętnie wpadnę nieść chaos xD Oczywiście z nadzieją, że ktoś by mnie odebrał z dworca... To by było bardzo miłe i sympatyczne ♥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy oczywiście. Nie wiem jednak kto by mógł po ciebie z dworca bo Barwna jest dość daleko. Jednak, jeśli chęci ludu pozwolą, to cała grupka na dworcu będzie na ciebie czekać.

 

Nie wiem dlaczego, ale już mi się zaczyna podobać ten meet, a nawet się nie zaczął xD Oczywiście wdzięczny byłbym bardzo za to :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ustalone. Ludkowie więc plan meeta będzie następujący

 

11.30(?) - zbiórka na przystanku PKP

 

godzina o której Smok przyjedzie- odbiór Smoka i w drogę do Barwnej

 

ok.12- jesteśmy w Barwnej

 

Od 12- bawimy się, gadamy, gramy, ja niszczę ESCH3R'owi tyłek w Fighting is Magic :P i ogólnie fajna atmosfera

 

Rozejdziemy się maksymalnie o 18( bo wtedy bibliotekę zamykają) Oczywiście jeśli chcecie wcześniej to nie ma problemu. Data pozostaje nadal do ustalenia

 

Aha i Smok. Od razu mówię ,ze możesz się trochę zdziwić na widok naszej grupki. Jest tylko 2 ludzi w miarę dojrzałych :ajawesome: . Do tego jesteśmy dość nieliczni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się nie martw... byłem n meecie, gdzie było 5 ludzi i wszyscy byli w wieku 14 :ming:
Na dworcu byłbym gdzieś około 9... albo około 10... bo i tak musiałbym wcześniej nocować w Warszawie xD

Tylko nie zdziwcie się, jak będę Was zaczepiał i zachowywał się nienormalnie :dunno: Tak już mam ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się tak na to niszczenie, jeszcze zobaczymy kto kogo zniszczy...

 

Co do kwestii Stachula to cóż, nie sądzę żeby moja rodzinka zaakceptowała piątą osobę w naszym domu zwłaszcza, że Cię ine znają.

Ale myślę, że może Night dałby radę Cię przenocować.

Pozostaje tylko kwestia terminu, ja proponowałbym ten lub następny weekend, egzaminacyjny zapierdziel już się kończy, więc każdy znajdzie trochę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to już pewna osoba zaproponowała mi, że mnie przenocuje :lunaderp: Więc tę kwestię można zamknąć, póki co xD

Tylko teraz termin dogadajcie :3

 

>Mały edit:

Ja bym proponował ten weekend, o ile jest to możliwe, gdyż w następnym tygodniu są egzaminy zawodowe, a warto byłoby się przed nimi odprężyć ^^ Takie jest moje zdanie, ale jestem ino randomem z Katowic, który postanowił Was nawiedzić :dunno:

Edytowano przez Smok Stachul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...