Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha, ten weekend :c To mnie na 90% nie będzie <3 Spoko, udanego meeta życzę :c Znaczy.. Może będę w Białej ale w sumie to nie wiem, czy będzie czas na cokolwiek. Chociaż może.

Ej no ale to ile osób by było? XD

I w końcu o której i gdzie się zbieramy, żeby już tak na 100% było wiadomo.

Wezmę pluszaka jakiegoś 8D

I ekhm, ostatnio pada mi coś na mózg więc uprzedzam, żeby nie było.

MewTwo nie obraź się, ale nie skombinuję stroju Lena :c Nie mam kiedy >.> Ale jeśli będę może ogarnę jakiś pseudo kozplej kogoś/czegoś innego XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, Uke. Mimo wszystko, szkoda jeśliby cię nie było. Poza tym muszę jeszcze umówić nas w Barwnej.

 

EDIT:

Uwaga ludkowie. Umawiam nas na 11 15 (?). Pasuje ?

Edytowano przez Mew Two
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże.. 9 rano.. Dworzec.. Chcecie mnie zabić prawda?

A że będę w domu, to coś mi się wydaje że wbiję. I pewnie będę na dworcu, bo nie ogarniam w ogóle gdzie ten meet ma być. Tak, ja człowiek z Białej, nie ogarniam Białej~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc. Podsumowanie:

 

Jakość naszych spotkań, za przeproszeniem,dupy nie urywa. Trza się bardziej postarać. Ukeś już dała pomysł. Maty do tańczenia też ok. Poza tym, w Barwnej jest karaoke. Następnym razem trza będzie jeszcze wydrukować plakaty bo coraz mniej osób jest. Dzięki Smoku za to, że byłeś. Fajno było. Aha no i ostatnie

 

JAK WSTAWICIE TEN RYSUNEK TO WAS UDUSZĘ !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESH3R przepraszam za mój emo nastrój. Następnym razem po prostu z takim nastrojem nigdzie się nie będę z domu ruszać, coby Wam nie psuć nastroju :c

 

 

DiscorsBass nie ma co żałować, bo dziś to szczerze mówiąc.. cienko było. Na pewno gorzej niż na dwóch wcześniejszych meetach. Może następnym razem jak będzie meet, to będzie to bardziej ogarnięte i mniej zamuły.

 

 

Mew Two aj tam rysunek XD Jesteś ten uroczy, to wiesz XD a jakość, hmm.. mam wrażenie że drugi meet udał się najbardziej. A ten dzisiejszy, to ekhm.. Nie, no zjebałam chyba wszystkim nastrój, przepraszam.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak organizacji i osiem osób, haha, to prawie tak, jak na pierwszym częstochowskim, na którym się zjawiłem xD ale z tego, co słyszałem, początki mieli tam gorsze, a tymczasem ostatni meet, który się tam odbył był nadzwyczaj dobrze zorganizowany, sądzę, że i w Białej jest to do zrobienia... byleby odpowiednią datę dobrać! ^^

 

Nastroje em0? Och, to tym bardziej powinienem się zjawić! >,< Przeważnie nie narzekam na braki w nastroju, więc nóż się by komuś udzielił, a jak nie, to kolejna wesoła osoba na meecie na pewno nie zaszkodzi, czyż nie? : D No, ale nic, nie zwykłem smutać nad rozlanym kakaem, może na następne spotkanie już dotrę! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludkowie. Było, minęło. Czas ustalać kolejny. Ale podejdźmy do tego racjonalnie. Kiedy można zrobić tak aby każdy mógł przyjść ? Poza tym, podsyłamy pomysły, co można robić bo mi się średnio podobało to co było na meecie. Ogólnie to myślę, że źle wyszło ze względu na to, że zrobiliśmy to na szybko.

 

Ukeś akurat jakby ciebie nie było to bym siedział i nic nie gadał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spać ;_;

Oj tam emo xD Ja tam nie emowałem i nie zamierzam emowaćw najbliższym czasie,tak do... nigdy :ming:

Meet nie był jakiś mega przekokszony, ale miejscowość mała, to się nie dzwię... Ale i tak było spoko i mogłem sobie nocować na ziemi! :yay:

See ya soon :lunaderp:

Edytowano przez Smok Stachul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukeś akurat jakby ciebie nie było to bym siedział i nic nie gadał

 

Yay, Ukeś się przydał na cokolwiek! Ale ej przepraszam za ten rysunek i te kocie uszy ;_; XD

Nie no i tak na następnym będę, bo jakbym nie wychodziła nigdzie z emo nastrojami to chyba bym nigdzie się z domu w ogóle nie ruszała, jestem emo od urodzenia, więc XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam że mnie nie było ale niestety miałem zjazd i kilka zaliczeń, więc byłem w Białymstoku. Teraz można myśleć o organizowaniu następnego, od razu mówię 22-23 i 29-30 odpadają bo sesja i Nejiro. Pierwsze 2 weekendy lipca mi odpowiadają więc wybierajcie i coś się będzie myśleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...