Skocz do zawartości

Equestria (multisesja by imka2000 i Bellamina)


Nightmare

Recommended Posts

(To moja pierwsza sesja, więc pisać, jeśli zrobię coś źle :flutterblush:) Grass Whisperer obudził się i przeciągnął w łóżku. Poprzedniego dnia przyjechał pociągiem do Ponyville. Podobno było tu kilka kucyków ze straszną chorobą. Postanowił im pomóc. Najpierw jednak musiał zacząć od przeczytania książki o tej chorobie. Minęło zaledwie kilka minut, a on już stał przed drzwiami bibloteki, po prysznicu i najedzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dotarli w końcu do sali. Przed drzwiami stał jednorożec podobny do siostry Redheart. Przed wejściem otoczył Auroręi i Grass'a powłoką ochronną. W pomieszczeniu stało mnóstwo łóżek szpitalnych, a na prawie każdym leżał kuc. Jednak miał on na całym ciele plamy koloru zgniłej zieleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Próbowaliśmy nawet zaawansowanej magii leczącej, tradycyjnych ziół, leków, antybiotyków... Wszystkiego co mogłoby im pomóc, ale nic nie działa. Na dodatek to zaraźliwe. - Redheart podeszła do kucyka diwnie podobnego do Pinkie Pie. Temperatura na termometrze była niebezpiecznie wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać. Co robić? Po pierwsze, musiałem przeczytać książkę, którą wcześniej wypożyczyłem z biblioteki. Może znajdę tam jakieś potrzebne informacje. Wyciągnąłem ją z torby i zacząłem szybko przeglądać. Coś zwróciło moją uwagę. Jedna ze stron była wydarta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...