Skocz do zawartości

Gry PC/konsole - quiz


Cipher 618

Recommended Posts

Dobra mniejsza o to pytanie. Widać na legalnego inaczej NESa gra była nieco przerobiona :/ Tak czy inaczej z tego co pamiętam, a pamiętam dobrze po wejściu do budynku atakowały gracza hordy velociraptorów. EDIT Znalazłem - okolice 9 minuty. Raptory :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zegarmistrz - uznaję wszystko oprócz raptorów. Stegozaury też gdzieś tam były (i były BARDZO upierdliwe), ale i tak zebrałeś niezłą sumę.

Ok. Teraz coś prostego. Mam nadzieję, że inni też się podepną.

Pytanie:

1.Dlaczego w grze Silent Hill pojawiła się mgła?

Bonus +2 - Jak nazywał się osobnik z Silent Hill 2, który potrafił zabić "za krzywe spojrzenie"? (mile widziane imię i nazwisko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są różne spekulacje - od fabularnych - mgła została stworzona jako granica pomiędzy światem realnym a światem w którym rozgrywa się akcja, po te bardziej przyziemne - graficy chcieli nią ukryć niedociągnięcia i nieliczne "plagiaty"... A wzrokowy morderca to grubasek Eddie Dombrowski. Tak zakompleksiony że nawet sobie palnął by w łeb gdyby spojrzał w lustro i się wyśmiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie będę niszczył nikomu dzieciństwa. Swoją drogą SH HD Collection na Xboxa pobrane z Live'a nie ma aż tylu błędów o których wspominali recenzenci. Czyżby coś poprawiono? A może początek gry jest dobry, a reszta się wykrzaczy?

A wracając do pytania:

W której części Hitmana w menu głównym pojawił się utwór "Ave Maria", który spotęgował i tak niesamowity już klimat?

Bonus +2 - jak nazywał facet podkładający głos pod głównego bohatera? (i dlaczego do diabła nie zagrał w filmie? :rd8: - tak sobie narzekam...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia zagadka. Wyjątkowo upierdliwa. Aby ją rozwiązać należy:

1. Udać się na stronę do rejestracji klucza

2. Podać mail i klucz:

pinokio - kod odgadnięty... jutro szansa na drugą grę

3. Na maila powinien dojść klucz Steam. Gdzie tkwi haczyk?

Klucz nie działa. Ktoś coś namieszał i:

- "I" może być małym "L" lub dużym "I"

- "0" może być "O" lub zerem...

I tak dalej...

Mało "atrakcji"? Podczas instalacji wywalają się błędy...

To gra z CD-Action. Dla mnie nie udało się rozszyfrować tego kodu.

Miłego szargania sobie nerwów :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie będę jeszcze kończył quizu. Co do kodu. U mnie coś nie działało. Wypróbowałem WSZYSTKIE możliwe kombinacje i nic... siedziałem nad tym pół godziny. Dałem do dla Was i ruszyło. Jutro wrzucę kolejną grę, która u mnie nie ruszy (kod steam). Tym razem sam coś zrobię z kodem :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...