Skocz do zawartości

garry's mod


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

Gość Ziomisz12

Witam , chcę pokazać wam fajną grę. Budujesz świat i nawalasz zombiaki. Macie gotowe tekstury i tylko musicie je postawić i złączyć. Nie ma ograniczeń bo to ty jesteś panem tego świata. pobrałem i postawiłem sam te kucyki a kolega patrzał . Nie zwracajcie uwagi na survival cemetery :Phttp://img14.imageshack.us/img14/2/beztytuuiak.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

GM. Genialny Sandbox;D. Ludzie z wyobraźnią potrafią ją wykorzystać do robienia ciekawych filmów np. takich jak ten:

Oczywiście gm to nie tylko "filmiki" to dużo, dużo więcej;D Wiele możliwości, swoboda ruchu konstruowania, budowania i zabawy;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Mmm... Forum pełne piratów... mmm... Naprawdę, piracić tak dobrą grę... Ja bym nie wytrzymał bez najnowszych funkcji. "Ja bym tego nie kupił" - dlaczego? To świetnie narzędzie do wyzwolenia inwencji twórczej i ogólnie funa. :3 Ja lubię budować w GModzie przeróżne konstrukcje, np. Eeee... Wystrzeliwacz kucyków? He.. he.. he.. Lubię też pozować! Mogę zrobić komuś jakiś ciekawy (ale nie za dobry) posing np. kucyków albo czegoś innego... @Siper: Garry - owszem - idiotą jest, ale to nie zmienia faktu że zrobił świetną grę. :D Plus GMod 9 mi odpalał. A nie mam CS:S. /\ | Ten post jest absolutnie bezwartościowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siper: Garry - owszem - idiotą jest, ale to nie zmienia faktu że zrobił świetną grę. :D

Nie on stworzył dobrą grę, tylko społeczność stworzyła dobre pluginy, bez Wiremoda Gmod to crap.

Ten post jest absolutnie bezwartościowy.

Uważaj lepiej, to nie [wiesz doskonale jakie forum] ;x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

gdyby zrobili tak by można było zapisywać mapy w garrysie, a tak trzeba kupywać serwer by to stało przez 24/7. Czy jest coś lepszego niż budowanie baz i naparzanie się prętami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...