Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Smoczek pomimo zmiany wzrostu, dalej sięgał ci do podbródka. Pobiegł za tobą jak piesek. Po pewnym czasie na drodze zjawili się strażnicy. Były to same pegazy. Przeszukiwały teren. Powolnym krokiem zbliżały się do Ponyville. Kiedy zniknęły ci z oczu, ty i Fire ruszyliście znowu ku stolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku Fire dziko machał skrzydłami, ponieważ był to jego pierwszy lot, ale później oswoił się z uczuciem. Lecieliście razem aż do Canterlotu. Podróż "na smoka" była szybsza niż marsz, więc dotarli do celu o zmroku. Fire wymanewrował pomiędzy światłami jednorożców i wylądował wśród drzew w prywatnym lesie Celestii nieopodal Canterlotu. Mogliście tu odpocząć i rozbić obóz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire wyruszył na poszukiwania jedzenia do przeciwległej części lasu. Niestety jedyny dojrzały owoc to kiwi. Długo go szukałaś. Po kilku godzinach byłaś najedzona podobnie jak Fire. Już mieliście wypocząć przed nocną wyprawą do zamku, kiedy usłyszeliście głosy strażników, niebezpiecznie blisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(teraz nie będę pisać normalnie, więc np. S1 znaczy strażnik pierwszy) S1 - Naprawdę go złapali? S2 - Naprawdę! Wielki Shadow tkwi w lochu! Może pomarzyć o wolności, ale będzie to marzenie nie do spełnienia! S3 - Hej, wy dwaj! O czym tak rozmawiacie? S1 - O pojmaniu Shadowa. S2 - Ponoć złapano go podczas jakiegoś rytuału i teraz księżniczka Luna osobiście szuka jego efektów! S3 - Dobra, dobra, dosyć tych pogaduszek! Za godzinę jest zmiana warty u Shadowa. Przygotować się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Czy tylko mi się wydaje, czy zakończymy tę sesję jutro?) Fire niespodziewanie złapał ciebie przednimi łapami i wyskoczył w niebo. Strażnicy już kierowali się ku lochom, więc ruszyliście za nimi drogą powietrzną. W pewnym momencie zeszli w podziemie, więc Fire wylądował obok wejścia i zdjął cię z grzbietu. Weszliście do lochów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie, zawsze można wymyślić jakiś dalszy ciąg np. ucieczka) Weszłam do lochów i zobaczyłam pochodnie. Postanowiłam użyć zaklęcia którego używał Shadow by przechodzić niezauważony. On korzystał z podróży cieni, ja na bazie tego zaklęcia stworzyłam podróż ognia. Używając go stałam się ogniem który poleciał w stronę pochodni, co chwila przeskakiwałam na kolejną pochodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire przeczył prawom fizyki idąc za tobą po suficie. Strażnicy często przystawali, więc musieliście uważać. Minęliście wiele cel, ale wszystkie były puste. Na końcu korytarza zobaczyłaś celę o ciemnoczerwonych kratach. W środku, przykuty do ściany, siedział Shadow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stopiłaś kraty, kiedy Fire chwycił cię i odciągnął od celi. Resztki krat wsunęły się w ziemię. Tuż przed wami, z ziemi wystrzeliła kamienna ściana i przesunęła się w miejsce krat. Piasek opadł, a pod nim były kraty. Gdyby smok cię nie zabrał, byłabyś w celi razem z bratem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...