Skocz do zawartości

Wasza wymarzona apokalipsa


Syrenka Katherine

Recommended Posts

Skoro wszyscy mamy umrzeć, to czemu by nie zrobić tego z przytupem? ^^ Jak dla mnie fajny by był deszcz czystego kwasu na przemian z deszczem krwi i Armageddonem, anioły z mieczami łażące po ulicach, przerażenie, a na koniec Karol Strasburger walnie jakiś fajny suchar... A wy? Jaki przewidujecie koniec świata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogła by to być inwazja Armii Equestriańskiej, robiąca porządek z rządzącymi, niegodziwcami (cóż za słowo :rainpriest:) i naszymi mózgami. A "realistyczna" wersja? Pęknięcia tektoniczne, cała kula Ziemska usiana uskokami, rowami, magma wypływająca spod naruszonych płyt. ...I Tybet wygrywa. :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz... sam fakt survivalu i zabijania zombie :D To by było fajne ale jak kto woli

Kiedyś mi się śniło, że łamałam kręgosłup zombiakowi... <3 Podczas apokalipsy zombie wpadłabym do kolegi (jest niezłym łucznikiem), on by strzelał, a ja cięłabym nożem kuchennym i tłukła patelnią na oślep ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, kiedy miałem sny, moja kreatywność nie pozwalała mi spać. W snach Czas płynie inaczej. I miałem cała wieczność na przeżywanie różnych apokalips. Rozrywany na strzępy, spalany, unicestwiany tysiącem czynników. Uwierz mi, potrafię naprawdę barwnie opowiedzieć koniec świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, kiedy miałem sny, moja kreatywność nie pozwalała mi spać. W snach Czas płynie inaczej. I miałem cała wieczność na przeżywanie różnych apokalips. Rozrywany na strzępy, spalany, unicestwiany tysiącem czynników. Uwierz mi, potrafię naprawdę barwnie opowiedzieć koniec świata.

Mogłeś mi odpalić trochę tej kreatywności. Od jakichś 2-3 lat nie miałam koszmaru, po którym nie mogłam zasnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Końca Świata wg Cygnusa (uwaga, zawiera śladowe ilości wiary, ateiści rejdżujący i gimbusy proszone są o pominięcie tego posta). 1. Nic się nie dzieje. 2. Wysiadam przy Instytucie Historycznym jak zwykle. 3. Spóźniam się na wykład. 4. Wchodzę a tu... Jezus. 5. Dialog. - O BOŻE! O BOŻE! - *chichot* - JEZUS!!! :O - No to Ja. :D - Al... al... - Już wyjaśniam. To koniec świata. - Ooo, a więc jednak? - Ano ^^ - Czyli umrzemy wszyscy? - Właściwie już umarliście. - *rozejrzenie po sali, wszyscy tak bardzo martwi, zerk pod swoje nogi - martwy Cygnus* - To już? - A czego się spodziewałeś, Jakubie? - Chyba właśnie tego. - Dobra, tak tu będziemy stać czy może... Wbijasz na chatę? :D - o..O - Znaczy się nie wiem, może nie chcesz... - Prowadź! 6. Wszyscy są szczęśliwi. Na widok ateistów Jezus robi facepalma i każe im wejść do Nieba. WSZYSCY są w Niebie. Szelmy i mendy jeszcze wcześniej pracują kilka wieków, a potem wszyscy żyjemy sobie wszyscy w wiecznej szczęśliwości. 7. ??? 8. PROFIT!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś mi odpalić trochę tej kreatywności. Od jakichś 2-3 lat nie miałam koszmaru, po którym nie mogłam zasnąć.

Chcesz koszmaru? Nic trudnego!

-najedz się przed snem,

-wypij dużo napojów gazowanych (może być piwo, ale możliwy po prostu porąbany sen),

-nawal się czekolady,

-zagraj w slendera, amnesia, f.e.a.r.

-zrób to wszystko ze świadomością tego, że masz przesrane :twilight4:

Efekt gwarantowany :rd5:

Co do apokalipsy... Chciałbym jak każdy inny zombie apokalipsę, byłoby to najciekawsze. Ale najbardziej prawdopodobna według mnie jest kolejna wojna światowa (masowe zrzuty bomb atomowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Moja wymarzona Apokalipsa - wchodzę na youtube, sprawdzam ilość widzów i widzę magiczną liczbę 180. A tak na serio to pewnie poszedłbym się z kolegami napić kilku browarów/drinków/innych cudów alkoholowych(niepotrzebne skreślić) xD Ale najlepsza Apokalipsa by była, gdyby kucyki z MLP pojawiły się w naszym świecie i go rozwaliły :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...