Skocz do zawartości

Wasza wymarzona apokalipsa


Syrenka Katherine

Recommended Posts

W czasie końca świata cierpią wszyscy :3 Niestety, układu że oni ciepią, a oni nie nie można sobie wybłagać :3

Kath, polemizuję! :qKFPC:

Zasadniczo to wszystko co tutaj piszemy to spekulacje, nikt nic nie może wiedzieć, to tylko nasza chora imaginacja. Może da się?

However, do inwazji zombiów Amerykanie przygotowują się od lat, więc to byłby najwyżej koniec Europy, Azji, Afryki, Australii niekoniecznie, bo to za duże zadupie, Antarktydy też nie, bo tam nie ma co wstawać z grobu. :ming:

Mnie by się podobał sąd ostateczny w wykonaniu kucykowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co by było najśmieszniejsze? Gdyby wszystkie elektrownie zgadały się i o 12:12 wyłączyły jednocześnie prąd na kilka minut (minutę przed tym można by dorzucić syrenę alarmową). U nas przeszło by pewnie bez echa, ale w USA? Totalna panika... Już widzę miny tzw "prepersów" biegnących w panice do swoich schronów wybudowanych pod domem :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zawiedziony...nie nastała apokalipsa zombie, wojska equestrii nie najechały naszego świata a wielki zderzacz hadronów nie stworzył czarnej dziury...ta apokalipsa to ściema...i co ja teraz zrobię z tymi głowicami nuklearnymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jednego pomysła na apokalipsę - Niech przybędzie Celestia, i wszyscy ci którzy nie wierzą w kuce zginą a ci którzy wierzą zostaną przetransportowani do Equestrii i zamienieni w kuca jakiego chcą (rasę).

Troszkę bez sensu... Masowy, bezsensowny mord dzieci i dobrych ludzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Apokalipsa? Wymarzona? A to ja myślałem że jestem chory :rainderp: Do umierania mi nie śpieszno. Ale jeśli już musiał bym wybierać... Apokalipsa Zombie? Chowanie się i tak dalej. Maybe? Meteoryty, uje muje dzikie węże? Maybe. Inwazja Żniwiarzy? I bohaterska obrona swoich domostw? Yep. To "najlepszy" scenariusz apokalipsy. Może to dlatego że jestem fanboyem ME...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...