Skocz do zawartości

[Dyskusja] Za co lubicie Applejack?


lurasidone

Recommended Posts

Nie uważasz że byłoby to trochę zbyt radykalne posunięcie? Prawda, AJ jest dosyć ciekawą postacią, wniosła do show trochę swoich mądrości, no ale przecież bez niej też dałoby się jakoś przeżyć (trzeba byłoby zmienić nazwę na Mane 5, o nie!). Brakowałoby mi jej, no ale przestać oglądać z powodu braku jednej (nawet ulubionej) postaci to chyba przesada. ;)

Link do komentarza

Jak odpowiedziałem w dziale Pinkie, to tu też muszę...

Za co? Za to że jest chyba najprawdziwszą przyjaciółką, i jest najbardziej rozgarnięta z całego Mane6. Jest poczciwa, solidna, pracowita, troszkę uparta, ale przynajmniej za to można na niej polegać.

No i... jest piękna :rd6:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co zrobić, by temat nie zszedł na dno i odmęty działu? Oto jest pytanie... mam pomysł! Napiszcie, czy coś was łączy z Applejack. Z wyglądu, czy może z charakteru? Jesteście szczerzy, pracowici, a może macie piegi, kowbojski kapelusz i ten sam sposób ubierania się? Piszcie, a zobaczymy kto jest do niej najbardziej podobny! ^ ^

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

Ja lubię AJ za to, że jest szczera, uczciwa, silna, pracowita.

Myślę nawet, że nawet by obroniła Fluttershy... Przed jej ojcem z Silent Ponyville 2.

No i jest piękna i też widziałem niektóre humanizacje na których jest słodka :)
Ale w sumie każda z Mane 6 jest słodka, urocza i piękna na swój sposób :D

 

A co do tego czy łączy mnie coś z AJ to również jestem prawdomówny i nigdy nie kłamię.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

1. Kucyk ziemny.

 

 

Kucyk *ziemski. Niby szczegół, ale rażący.

 

Lubię Applejack za jej uczciwość. Jest też bardzo pracowitym i chętnym do pomocy kucykiem. Chce, żeby wszystkim było jak najlepiej.

Niestety, jest też uparta.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza

Jakim cudem jeszcze ja nic tutaj nie napisałam?

Lubię Applejack za jej szczerość, której ostatnio bardzo mi brakuje. Także za jej poświęcenie i bezwzględną miłość do rodziny. Tak samo jak ona nie przepadam za wciskanie się w eleganckie ciuchy i robienie sobie makijażu. No i oczywiście za jej pracowitość, której również mi brakuje. Według mnie jest również bardzo ładnie zaprojektowana i nie jest kucykiem ''przesadzonym'' bo też ma swoje wady. Jej sposób życia jest jednocześnie prosty i ciekawy. Sama nie lubię niczego komplikować.

Link do komentarza

 Zrobiłaby wszystko dla rodziny i przyjaciół, woli uczciwą aczkolwiek ciężką pracę, niż chodzenie na skróty. Tak samo jak ona, mieszkam na wsi, ale z tą różnicą, że jestem dość leniwa a do pracy się biorę wtedy kiedy trzeba. Uważam też, że jest najrealniejszą postacią z M6. Lubię prostotę, więc jej wygląd mi odpowiada. Coś co zostało wspomniane już wiele razy, to że ma genialny kapelusz :aj5: . Za co tu jej nie lubić?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...