Skocz do zawartości

Disturbed


Dead Radio Man

Recommended Posts

Az dziwne ze nie ma o nich wątku. No ale ja go stworzyłem i jest xD. Ok trochę o zespole : Disturbed – amerykański zespół metalowy pochodzący z Chicago, Illinois. Utworzony został w 1996 roku, gdy trójka muzyków - Dan Donegan, Steve Kmak oraz Mike Wengren przyjęli do zespołu wokalistę - Davida Draimana. Przez dotychczasowe 13 lat działalności zespół sprzedał 11 milionów albumów, co czyni ich jednym z najbardziej dochodowych zespołów w przeciągu ostatnich lat. Ich trzy kolejne albumy studyjne zadebiutowały na pierwszym miejscu notowania Billboard 200, co udało się dotychczas jedynie siedmiu zespołom rockowym. Zespół klasyfikowany jest jako nu metalowy, lecz gatunek, jaki przedstawiają, jest stałym obiektem debaty. Fani ciężkiego metalu twierdzą, że muzyka grana przez Disturbed nie jest wystarczająco mocna, aby określać ją takim mianem. David Draiman na temat ten wypowiada się tak: „ Prawdopodobnie nasza muzyka jest zbyt melodyjna lub nie jesteśmy wystarczająco krzykliwi czy ostrzy. Choć naprawdę uwielbiam ten rodzaj muzyki, nie jest on tym co staramy się tworzyć. Jeśli mamy zmieścić się w kontekście, gramy raczej hard rock, a nie heavy metal, przynajmniej w teraźniejszej przestrzeni czasu. ” — David Draiman, Howie Magner, wywiad z 2006 W październiku 2011 r. zespół zawiesił działalność. Piosenki od Disturbed :

Lista Fanów: 1. RedBalance12 2. Bezik 3. Zegarmistrz 4. Zandi 5. diabollo 6. KalamanPL 7. Therinius 8. Domine 9. kameleon317 10. BlackHawk 11. Applejuice 12. To możesz być ty!
Link do komentarza

Ubóstwiam :D Choć nie wiem czemu, nigdy nie przesłuchałem wszystkich ich piosenek. Mam jeden album + do tego sporo randomowych piosenek z youtube'a i tak sobie tego czasem słucham (ostatnio sobie ściągnąłem całą ich dyskografię żeby naprawić ten błąd i teraz trzeba przesłuchać :> ) Moje ulubione piosenki w ich wykonaniu, to: Land of confusion, Down with the Sickness, Conflict, The Game i Rise... Świetne jest jeszcze Blood in my eyes, ale to stworzył Disturbed z jakimś innym zespołem jeszcze, nie pamiętam jakim.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Disturbed, hmm nie jest to zespół dla mnie szczerze mówiąc, nie słucham ich prawie w ogóle. Jednak najbardziej podoba mi się piosenka Stricken. Jakoś wokal nie jest zły, ale na dłuższą metę staje się nudny. Aczkolwiek do fanów tej kapeli nic nie mam, bo każdy ma inny gust.

Link do komentarza

Odświeżę wątek ;p Znam Disturbed, ale nie słucham ich za często. Od czasu do czasu puszczę sobie "Stricken" albo "This Moment" (bo tylko te dwie piosenki mam na Winampie xP). Podoba mi się ich muzyka i może się w nich bardziej wkręcę, bo ostatnio brat zaczął do mnie wzdychać, że ten zespół jest świetny i tak dalej. Więc... co mi polecacie? Skakanie po piosenkach na YT jest imo nieco bezsensu, dlatego fajniej by było, gdyby ktoś mnie pokierował :P

Link do komentarza

Odświeżę wątek ;p

Znam Disturbed, ale nie słucham ich za często. Od czasu do czasu puszczę sobie "Stricken" albo "This Moment" (bo tylko te dwie piosenki mam na Winampie xP). Podoba mi się ich muzyka i może się w nich bardziej wkręcę, bo ostatnio brat zaczął do mnie wzdychać, że ten zespół jest świetny i tak dalej. Więc... co mi polecacie? Skakanie po piosenkach na YT jest imo nieco bezsensu, dlatego fajniej by było, gdyby ktoś mnie pokierował :P

Ja osobiście polecam "Another Way to Die","Indestructible" i "Sons of Plunder". Jak łatwo się domyślić to moje ulubione piosenki. Choć cały zespół miażdży i mam ich większość piosenek na winampie i fonie.

Link do komentarza

Na początku wydawało mi się, że "Stricken" i "This Moment" są do siebie nieco podobne, ale później zaczęłam je odróżniać xP Kojarzę "Down with the sicknes"! Szczególnie to "U ŁA A A A" x3 Brat musiał już wcześniej tego słuchać. A "Inside The Fire" znam bardzo dobrze. Ech, lofciam swojego brata ^^ To milutkie uczucie słuchać sobie jakiejś piosenki i w następnej chwili zdać sobie sprawę, że już się ją słyszało. Spodobało mi się też "Another Way to Die". Piosenki o niszczeniu ziemi i dążeniu do jej zagłady przez zUych ludzi zawsze spoko. (wokalista jest uroczy z tymi swoimi kolczykami na brodzie) Aha, można mnie dodać na listę fanów.

Link do komentarza

Stupify & Prayer 4ever!

Zespołu tego słucham już chyba z pół roku, i to praktycznie cały czas, wracam ze szkoły, i cały dzień przesłuchuję sobie płyty (Sickness albo Indestructible) A utwory zarąbiste, powyżej moje dwa faworyty, choć jednak wolę te starsze, z dwóch pierwszych albumów, bo od bodajże 2004 roku wokalista miał problem z głosem(?) I od albumu Ten Thousand Fists można znaleźć pewną różnicę. I wpisać mnie na listę! Koniecznie!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...