Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

Do obszernej sali wszedł wysoki, zakapturzony osobnik. Długi, czerwony płaszcz zakrywał całe jego ciało. Jedynym dźwiękiem jaki wydawał był głuchy stukot metalu o posadzkę po której się poruszał. Po chwili stał już przy osobie przyjmującej zapisy na pojedynki. Delikatnym ruchem ręki zdjął kaptur ukazując dziwne urządzenia na swej twarzy.

- Chciałbym zapisać się do pojedynku - powiedział swym zniekształconym przez syntezator mowy umieszczony na ustach głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sali weszła spokojna, czarna klacz, alicorn. Stukot jej kopytek rozniósł się po całym pomieszczeniu. Podeszła do osoby przyjmującej zapisy na pojedynki i odchrząknęła.

- Chciałabym zapisać się do pojedynku. - Powiedziała delikatnie, po czym zmarszczyła delikatnie nosek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała informacja:

Niedługo pojawią się nowe tematy służące do magicznych wzmagań naszych kochanych użytkowników. Jednak uczestnicy będą dobierani nieco inaczej - nie według kolejności, a poziomu i stylu wypowiedzi. Nie będziemy bowiem tracić czas na marnej jakości pojedynki, gdy porządni magowie czekają w kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zapisze się w tym temacie to zapisuje się do Casualu?

No tak. Temat przeznaczony do zgłaszania chęci swego udziału w sekcji Epic znajduje się właśnie w niej, a ten temat to ogólna dyskusja o dziale i zapisy do Casual.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuńczykowy Pan zasiada przy stole, grzebiąc w uchu. Po chwili niewygoda wynikająca z działań dłubań skierowała jego głowę w bok, wraz z wzrokiem - gdzie ujrzał ogłoszenie dotyczące naboru do Magicznych Pojedynków. Zaśmiał się cicho, wstał i poprawił pas:

- Dawno się nie bawiłem... chyba pora pokazać, czym jest prawdziwa magia!

Tak więc Emronn się zapisuje.

Casual, ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sali wolnym krokiem przechadzał się kucyk który nie zwracał uwagi nikogo z zebranych gdy do jego uszu dotarły słowa "Pojedynek Magiczny" Uniósł się i powiedział "Jeśli ktoś ma wziąć udział w magicznym turnieju będę to ja!" Po czym jego miecz zaczął płonąć czarnym płomieniem i wirować wokół niego.

PO prostu Zapisuję Się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała informacja #2
(chociaż w sumie po cholerę to, dział jest na tyle rozwinięty, że można by było zrobić ogłoszenia)

 

Niedługo ruszą kolejne pojedynki w obu sekcjach, a w międzyczasie będę przygotowywać się do organizacji turnieju, którego start zaplanowałem tak gdzieś na początek kalendarzowej wiosny (no dużo czasu jeszcze pozostało, ale lepiej zacząć planować jak najwcześniej) , bo na pewno trochę czasu mi to zajmie. Parę rzeczy już miej - więcej ustaliłem, będę informował Was na bieżąco o postępach nad organizacją turnieju.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

W tym momencie do sali wszedł Czarny alicorn z zieloną grzywą i rzekł

- Chciałbym się dowiedzieć kiedy odbędzie się mój pojedynek. Trenowałem dosyć długo i nie mogę siędoczekać by przetestować moje ataki z Czterech Domen które kontroluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordek się zapisuje. Osoba trzecia nalegała,  jest ode mnie spora wyższa i jakieś kilkaset procent bardziej brodata i nordycka, więc nie oponuję i piszę to oto zgłoszenie. Aczkolwiek, żeby nie było zbyt pusto, chciałbym dodać, że ładna dzisiaj pogoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...