Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

Z nieznanych mi przyczyn wszystkie posty jakie napisałem zostały usunięte (ciekawi mnie to do teraz czemu) więc muszę zapisać się ponownie. Jestem gotowy do akcji. Wszystkie księgi magii naładowane, caladbolg już wyczyszczony, Lime i Amelia gotowe do ostrzału, runy narysowane, jakiś fajny strój już odebrany z pralni. Mogę walczyć i niszczyć! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was wszystkich: jak mówiłem nie jestem jeszcze całkiem zapoznany z tym działem więc mam pytanie.

Mianowicie- czy mogę w Casualu zapisać się na jeszcze jeden pojedynek magiczny? Bo mój przeciwnik już od baaaaaardzo długiego czasu nie przejawia oznak życia a ja się nudzę jak wpół zaspany pies rasy mops.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ledwo pojedynek się zakończył. Nawet jeszcze ankieta nie zakończona (ale ktoś dał głos i to na mnie yay) chce ponownie walczyć. Tryb niszczenia aktywny... błąd krytyczny inhibitor emocji dezaktywowany próba ponownego uruchomienia... błąd system nie może wyszukać obiektu: plugin empatii, plugin cierpienia, plugin wykrywania cierpienia. Aktywacja trybu zabójcy... Kod Grom aktywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Na początku, po Wielkim Wybuchu była mechanika kwantowa. Ta niemożliwa do zrozumienia teoria była niczym konstytucja dla cząstek. Ona regulowała ich zachowanie. Pewnego dnia, kiedy Wszechświat ostygł, prędkość elektronów zmalała do tego stopnia, że mogły zostać przechwycone przez jądra atomowe tworząc pierwsze atomy. Oczywiście nie byle jak, tylko tak jak teoria kwantów sobie tego życzy. Wraz z zapełnieniem powłoki walencyjnej narodziła się chemia. Kilka miliardów lat później pojawiam się ja. Jej skromny wyznawca, który od prawie dziesięciu lat pilnie odkrywa jej sekrety. Nie używam żadnych wymyślnych zaklęć rodem z Harrego Pottera. Mi wystarczą wyłącznie zatankowane ogniwa paliwowe oraz władza nad elektronami walencyjnymi. Dołączam do bitwy, której stawką jest honor tej pięknej i potrzebnej, ale także niedocenionej nauki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapis. :rainderp:
I wstaw mnie do walki z kimś fajnym to go potnę mieczusiem.  :pinkie:
 
Uważaj, bo jeszcze trafisz na kogoś tak fajnego że nie będzie szło go pociąć xD~Zegarmistrz

Może na ciebię :crazytwi3: 

PS: I jakby się dało to narazie mnie nie wstawiajcie bo akurat dziś(dzień po początku postu) jadę na "wiejską posiadłość" gdzie nie ma znowu internetu i mnie nie będzie. :rainderp:

Edytowano przez Aquarius AKA kotekipiesek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...