Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Magiczna mgiełka przeniknęła przez ścianę. Po chwili przed stołem zapisów stała już wysoka kobieta o prawie białej twarzy. Wyciągnęła do przodu rękę. Po chwili na ścianie pojawiła się lśniący, czerwony napis: ,,Zapisuję się, Ryma2001". Po chwili ponownie zamieniła się w mgiełkę, i pozostawiając za sobą chłód zniknęła z sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Po podłodze poruszała się szara masa niczym pochód mrówek. Wkrótce jej czoło zatrzymało się. Zaczęła pojawiać się tam coraz wyższa konstrukcja, która przybrała postać humanoidalną. 

- Na reszcie po wszystkim - powiedziała maszyna elektronicznym głosem. - Chyba wygrałem, ale sam nie wiem jak. Jestem taki zmęczony, ale jeśli będę pierdział w stołek to nic nie osiągnę. Moglibyście zapisać mnie jeszcze raz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody mężczyzna grzecznie zapukał do drzwi, nie usłyszawszy odpowiedzi postanowił wejść do środka. Szybki rzut oka wystarczył aby stwierdzić, że jest we właściwym miejscu o właściwym czasie. (chyba?) Następną czynnością, którą wykonał, było podniesienie oka z podłogi i umocowanie z powrotem w oczodole.
- Przepraszam najmocniej, czy to miejsce do zapisów na "Wielki Turniej"? Nie?! - zdziwił się się lekko. - To na jaki turniej można się tu zapisać? - zapytał lekko zrezygnowany i zbity z tropu, jednak usłyszawszy odpowiedź szybko się rozpogodził. - Więc proszę mnie zapisać. Zapiszcie Sir Kamikun'a. - Odwrócił się po tych słowach plecami do biurka, postąpił kilka kroków w stronę korytarza i wskoczył na latającą chmurkę czekającą posłusznie przy drzwiach. - To do zobaczenia na turnieju magicznym! - zakrzyknął wesoło i zniknął, pozostawiając po sobie tylko szybko niknący fragment obłoczku.

(Uczestnicy zgłaszający swoje kandydatury są informowani o tym, że się dostali? Można "grać" humanoidem-sobą?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna, ubrany w gustowny czarny garnitur, mający na głowie cylinder tego samego koloru, stanął przed drzwiami.

- "Wejść? Tak po prostu? Nie, to nie w moim stylu" - pomyślał.

Pogrzebał chwilę w kieszeni, gdy natrafił na dwie paczki z kartami. Jedna z nich zawierała talię Wielkich Arkan tarota, a druga pozornie zwykłe karty do gry. Uśmiechnął się na myśl o tym, co może zrobić za ich pomocą. Wyciągnął jedną ze zwykłych, asa pik. Karta, rzucona na drzwi, otworzyła mu przejście. Przeszedł przez nie, popijając swoją ulubioną espresso z papierowego kubka, jego znaku rozpoznawczego. Następnie wysypał na znajdujące się w pomieszczeniu biurko wszystkie karty czerwone ze swojej talii, a umieszczone na nich symbole ułożyły się w napis: "Zapisuję się do pojedynku. Advilion. " Na samym końcu leżał król kierów, jego ulubiony.

- "Mam nadzieję, że walka będzie ciekawa" - mężczyzna pomyślał tylko, nim wskoczył do portalu, otwartego przez rzuconego chwilę wcześniej asa trefl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki mężczyzna spokojnie wszedł do pomieszczenia. Rozejrzał się wokół po czym podszedł na tablicy. Ubrany był w mundur wojskowy. Okulary schował do kieszonki. Mimo tego, że nie wyglądał był wojownikiem gotowym do pojedynku.

-Dobra czas się zabawić.- Powiedział Bosman po czym zapisał się na listę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, będzie tego dobrego.

Ponownie się zapisuje, lecz z racji iż moi przeciwnicy wykazują iście słomiany zapał, stawiam sprawę jasno.

Osoba, on czy ona, na którą trafię, niech liczy się z faktem, że użyję wszystkiego co tylko posiadam. Walka ze mną będzie pokazem, który warto obejrzeć.

Zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, będzie tego dobrego.

Ponownie się zapisuje, lecz z racji iż moi przeciwnicy wykazują iście słomiany zapał, stawiam sprawę jasno.

Osoba, on czy ona, na którą trafię, niech liczy się z faktem, że użyję wszystkiego co tylko posiadam. Walka ze mną będzie pokazem, który warto obejrzeć.

Zapraszam.

Aż chciałbym z tobą zawalczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...