Skocz do zawartości

DatPony - artwork


DatPony

Recommended Posts

Witam.

W tym wątku będę zamieszczał swoje prace. Nie tworzyłem tematu w żadnym podforum, gdyż moimi narzędziami twórczymi są ołówek, tablet (chociaż ten jest lich, ale hej - liczą się chęci :fluttershy4:) oraz kawa, chociaż wcale nią nie smolę pod kartce, o nie!

Zanim cokolwiek wam zaprezentuję, pragnę zaznaczyć że jestem amatorem, koślawe linie to codzienność, nie wspominając o proporcjach :flutterblush:. Jeśli chodzi o samą twórczość - dla mnie fanart to własne podejście do tematu. Chociaż nie mam nic do ludzi którzy tworzą w stylu identycznym do serialu. Ba, nawet ich podziwiam za to że tak doskonale potrafią odwzorować bohaterów z Ponyville. Jednak ja staram się być czasem nieco abstrakcyjny i dodać coś od siebie, nie zabijając przy tym charakteru danej postaci.

Ale dosyć gadania, pora przejść do konkretów. Oto moje pierwsze wypociny związane z kucykową tematyką.

1. Randomowy test

2. W pogoni za Dash

3. RD: Nie, bo nie!

4. Celestia inaczej

5. AJ również inaczej

6. Spike

7. Twilight i Spike

Narazie to tyle. Słowa krytyki mile widziane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to nie jest złe. Fakt, Celestia ma jakiś bad mane day :rainderp:, a lenistwo i nieuwaga przeszkadzają (gdzie ogon Dashie?), ale wygląda to obiecująco, kreska jest ciekawa, styl intrygujący i przy porcji włożonej w to pracy będzie wybornie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

UPDATE 2013.03.27

Witam ponownie i przepraszam za brak aktywności :v Się zawieruszyłem się.

1. Pinkie Pie - takie niby chibi :v

2. Sonic Rainboom

3. Rainbow Dash i farba...

4. Request - Ember Rose

5. Apple Bloom

6. Request - Mystery Hunter

7. Request - Crosspencil

Zapewne dostanę warn'a za post pod postem, ale raz się żyje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...