Skocz do zawartości

Odcinek 9 "Apple Family Reunion"


D.E.F.S

Recommended Posts

Yay,kolejny osomowy odcinek!Gdy pojawią się napisy,dopisze coś więcej. Plusy: 1.Powrót Babs Seed!, 2.Konkursy, 3.Grandmas rock! , 4.Zjazd!, 5.Powrót "Eeyup", 6.Złota AJ, 7.Pomoc mane6, 8.Piosenka Applejack, 9.Młoda twarz Babci Smith, 10.Apple Bloom!, 11.Breaburn, 12.OWOCOWE NIETOPERZE które robiły tęczę, 13.Album, 14.Przyjazd i odjazd rodziny, 15."Przypadkowy" piorun Rainbow Dash, 16.Reszta, 17.Spike-zapalniczka Minusy: Nima,bo pewne osoby mi coś uświadomiły... Odcinek piorunująco dobry,tak jak "Wonderbolts Academy" (tyle że te drugie jest 1% fajniejsze od "Apple Family Reunion")Ocena: 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-2 za TRZECI wyciek, czyli :

Dołączona grafika

co ma wyciek odcinka (co jest winą lub nawet zamierzonym celem HUBa, czy kogoś tam innego) wspólnego z ogólnym kontekstem/treścią odcinka? Wyciek odcinka nie był w napisanym przez ekipę DHX scenariuszu do "Apple Family Reunion". Urżnąć 2 pkt za rzecz kompletnie nie związaną z odcinkiem jest ... sigh no comment -_-

Next step: ocena odcinka za to jak ludzie na streamie się zachowywali, co było na obiad lub ile śniegu napadało.

Odcinek był nawet przyjemny :)

- list (można by powiedzieć w końcu) + był od AJ i lekcja

- Spike jako zapalniczka

- Pinkie i jej pozłacany jadalny brokat (?)

- wspominki z młodą Granny Smith no i oczywiście lil AJ, która wywołała atak cukrzycy u niektórych

- powrót Babs :D

- NARESZCIE PIOSENKA AJ.

- BigMac "nagadał" się sporo w tym odcinku ;p

ale i tak odcinek ten nie ma co się mierzyć z Magic Duel albo Sleepless in Ponyville, ale przynajmniej miał jakiś koniec, a nie to co było w Wonderbolt Academy (który ratowała Pinkie swoimi scenkami non stop)

8 lub 8,5/10

12.Tęczowe ptaki,

to były imho nietoperze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był super ( jak każde zresztą )

Oczywiście plusy:

- Klacz podejrzanie wyglądająca jak Octavia

- Młoda babcia Smith

- Dużo Big Macintosha

- AJ i jej genialna piosenka

- Duuuuuuuuuuuużo tych członków rodziny Apple

- Spike i jego epicki ogień do spalania drewna ;)

- Bekająca Pinkie

Minusy?:

- Brak Fluterki i Twilight

Ogółem dużo było tej epickiej epickości, a najbardziej mnie przeraziła ilość tej rodziny, chociaż miałam świadomość, że jest ich dość sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATHERINE/10

+ Odcinek o Applejack

+ BABS SEED

+ BRAEBURN

+ PIOSENKA LEPSZA OD KAWY

+ MŁODA GRANNY SMITH

+ Naciąganie twarzy G. Smith

+ BIG MAC

+ TYLE APPLEJACK

+ APPLE FRITTER

+ Naprawa farmy

+ Szycie na maszynkałkach [Trust me, I'm an engineer]

+ Wyścigi

+ Łamaniec językowy

+ Wszystko inne

- Brak innych :C

- List :C

- BRAK LUNY I KRYSI :C

- Był kuc dzielący kształt z Octavią, ale czemu nie ona sama + Vinyl? ;_;

- Braeburn był cicho :octcry:

Podsumowując: Było zachędożyście. Nie opiszę, bo jestem zajęty słuchaniem piosenki.

Racist burn, Racist burn, one-two-three-four! Together we can Racist burn, one-two-three-four!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem się obejrzenia po angielsku i doszedłem do wniosku, że lepiej rozumiem skomplikowany język Rarity, niż AJ i ten jej akcent... Odcinek minął bardzo szybko, za szybko. Inne chociaż trochę trzymały w napięciu. Według mnie najgorszy (choć nie zły) odcinek III sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ludzie czas na oecenę moją tego skromnego odcinka, jako avatara Babs jestem nawet zobowiązany to uczynić Ocena: 7/10 + Opowieść Babuni Smith (znowu dowiadujemy się czegoś ciekawego o rodzinie Apple i jej tradycjach) + Baby AJ ( AWWW esencja miodności) +jest nawiązanie do 2 odcinków z 2 sezonu w postaci kucy woźniców oraz tego kucyka który zna Rarcię i narobił jej trochę obciachu podczas herbatki w Canterlot iw jej odcinku + Gagi z sztuczną szczęką (szczególnie ten z Big Maciem) + początek Bat Rainbow :) + Babsi :yay: (szkoda że nie pokazali jej rodziców i że nie ma na forum emotki z nią) - wyciek materiału (psuje to słodki okres oczekiwania) - zbyt nerwowa i Zasadnicza AJ (to jeJ zupełnie nie pasuje) - końcówka Bat Rainbow czy aj nie wie że nietoperki jedzą owoce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Piosenka była bardzo przyjemna i wpadająca w ucho, nie mówiąc już, że wreszcie AJ ma jakąś swoją własną. Miło było zobaczyć znajome pyszczki wcześniej już widzianych kucyków na tym rodzinnym spotkaniu, co jest dużym plusem. I list był, słuchając go miałam wrażenie, że dawno nie słyszałam słów "Dear Princess Celestia" ale były i dobrze. + Twarz Granny Smith, która po naciągnięciu zmarszczek wygląda młodo, a potem te zmarszczki sprawiają, że znów pyszczek wygląda staro. + Rainbow dash skacząca po tej chmurze robiąc deszcz (lubię jak ona to robi), a potem to burze, nie mówiąc juz o podkładzie muzycznym który był w tym momencie- so awesome. + Wspólna praca przy odbudowie przy tej jakże fajnej piosence

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Odcinek epicki :) + piosenka AJ + młodziutka AJ, która zjadła kilka ciast + wspólna odbudowa stajni + Golden Delicious, którego nie kojarzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek podobał mi się, głównie ze względu że był o zwyczajnych problemach. Plusy: -Piosenka AppleJack -Spike jako zapalniczka -Mała AppleJack przy cieście mówiąca I'm AppleJack -Wjechanie rozpędzonym powozem w stodołę, serio ja bym to wspominał jako najlepszą przejażdżkę ever -Apple Bloom i Babs w wiadrach na głowach, przeuroczy widok -Babs i Apple Bloom -Popieprzenie Babcie Smith Minusy: -Miejscami nudnawy -Dlaczego żadna z młoda klacz z rodziny Apple nie ma znaczka? Ocena: 8,8/10 Czyli dość wysoka Pytania: Co Carrot Top robiła na zjeździe POPRAWKA: Po głębszym zbadniu sprawy stwierdzam że to nie Carrot Top, tylko klacz wyglądająca jak Carrot Top ze znaczkiem AppleJack. Boże co za lenistwo ze strony twórców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra odicenk z napisami to pora podnieść ocenę z 7/10 na 8/10 + Piosenka odcinka (zbudujmy tą stodołę raz dwa trzy cztery to naprawdę wpada w ucho już widzę jak powstają tego remiksy country rockowe ) + Pinkie jak zwykle niszczy system swoją randomowością jak ona do jasnej ciasnej zjadła ten miód i urodziła pszczołę + :dash: wywołująca deszcz i porażająca :aj: + młoda Granny i jej koleżanki również ten moment z young face był fajny + :aj: lubi placuszki jabłkowe no proszę ja też mógłbym ich zjeść tonę (jak :aj: chce to zapraszam na Polskie placki z jabłkami) + Bardzo fajny morał zawarty w liście do Ce;estii Minusów nowych brak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale ten odcinek wypada moim zdaniem zdecydowanie najsłabiej w tym sezonie. Jego największym minusem jest to, że jest taki zwyczajny. Momentami nawet nudnawy. Jakichś innych wyraźnych minusów nie widzę. Mógłbym napisać coś w stylu brak Twilight, brak Luny, brak pluszowego Misia, ale to był odcinek głównie o AJ i rodzinie Apple. Zredukowanie obecności reszty ekipy wyszło nawet na dobre. Na szczęście duża ilość plusów po części rekompensuje ten jeden znaczący minus jakim jest monotonność odcinka. Plusy: + mała Applejack - to było tak urocze, że moje serce wybuchło... a potem znowu wybuchło. + "Appleboss" - kurcze ... to było jak chińska fabryka. Szczególnie babcie szyjące koc. Strasznie mnie to śmieszyło, ponieważ skojarzyło mi się z jednym świątecznym fancikiem w którym Applejack jest taka ... ah ... przeczytajcie sami. W końcu są święta. https://docs.google.com/document/d/1DgAsVjCvAvh74vZCPIl8HvCz4vjUycZkEXAuvg6Ltfs/edit?hl=en_US + Dlaczego Pinkie trzyma w domu gniazdo pszczół? XD + Chmurka rażąca AJ i reakcja RD. +Granny Smith zmieniająca twarz na młodszą. Powinna pracować w reklamie kremu odmładzającego ^^ Co do piosenki. Nie jest dla mnie ani plusem ani minusem. Jest po prostu przeciętna. Hitu z tego nie będzie. Jest przyjemna dla ucha, to fakt, ale nic ponadto. List do księżniczki też niekoniecznie jest plusem. Fajnie że był, ale umówmy się. Niczego nowego to nam nie daje. No chyba, że spisujecie te lekcje o przyjaźni w jakiś Zbiór Przykazań Harmonii. Wtedy uznałbym to za plus XXD Odcinek 7,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam wszystkie odcinki z trzeciego sezonu :) Ten nie jest wyjątkiem , uwielbiam go zwłaszcza ze względu na piosenkę. Minusów poza: za mało Pinkie Pie (ale rozumiem , że inni chcą odpocząć trochę od mojego różowego idola) , nie widzę. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...