Skocz do zawartości

Odcinek 9 "Apple Family Reunion"


D.E.F.S

Recommended Posts

Odcinek na prwde dobry choc nie może się równac z odcinkiem o Scooty^^ Było w nim wiele fajnych momentów, świetna piosenka oraz Babs Seed i Breaburn (choc wielki minus za to że się nic nie odezwał ):) Moja ocena to 8,5/10 Szkoda że nadal nic nie wiemy o rodzicach AJ :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rodziców AJ... Właśnie czytałem post na EQD. Wynika z niego, że te dwie spadające gwiazdy które było widać w odcinku, były właśnie ich symbolem. Dodatkowo, potwierdzono, że jej rodzice nie żyją, co jest troche smutne :/ http://www.equestriadaily.com/2012/12/applejacks-parents-subtle-nod-in-episode.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z mojego DA) Myślę że większość się zgodzi, że Applejack zasługiwała na swój odcinek jak nikt inny, nie wspominając o piosence. Tak czy siak, odcinek bardzo mi się podobał, chociaż zabrakło mi trochę Breaburn'a. Liczyłem chociaż na małą rozmowę z AJ. Za to dość szybko wróciła Babs. Jakieś pocieszenie. Generalnie fajnie było znowu zobaczyć jak ciężko pracująca AJ znowu daje z siebie jeszcze więcej niż jest to potrzebne, czego efektem była kraksa i zniszczona stodoła (znowu :v). Ale dzięki temu dostaliśmy - rewelacyjną według mnie - piosenkę. Tekst jest dość prosty, melodia także, ale to wcale nie jest zła wiadomość. Wszystko jest 'catchy', przez co będę zapewne molestował przycisk replay na YT, tak jak było przy "One Bad Apple". Well, odcinek zasługuje na 8.5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... jak napisał/-a Cloudchaser, te dwie spadające gwiazdy dają wiele do myślenia...

Co do rodziców AJ... Właśnie czytałem post na EQD. Wynika z niego, że te dwie spadające gwiazdy które było widać w odcinku, były właśnie ich symbolem. Dodatkowo, potwierdzono, że jej rodzice nie żyją, co jest troche smutne :/

http://www.equestriadaily.com/2012/12/applejacks-parents-subtle-nod-in-episode.html

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no to teraz już wiadomo dlaczego AJ jest kreowana na ta najbardziej idealną/perfekcyjną z mane6 (wg opinii większości fanów, przez co mało kto ją lubi aka background pony)... stara się zastąpić rodziców, zajmować się się farma jak najlepiej oraz opiekować się młodsza siostra i babcią. Gdyby nie BigMac to by biedula w ogóle miała problem z ogarnięciem tego wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy po głębszym przemyśleniu są naprawdę znacznikiem rodziców. Z tego co kojarzę, pojawiają się dwa razy. Pierwsz, gdy AJ stoi przy drzwiach oraz gdy kończy się zjazd (chyba). Gdyby pójść moją zakręconą logiką: -Babcia Smith mówiła akurat o całej rodzince Apple. Pojawią się dwie spadające gwiazdy, gdy wspomina o zjeździe. Może wtedy jakby rodzice AJ chcieli się zjawić na tym wydarzeniu, dlatego ukazują się (dodajmy, że lecą w stronę sadu te gwiazdy :v). -Na koniec gwiazdy również spadają. Kończy się wtedy zjazd. Wszyscy odjeżdżają w swoją stronę. Można powiedzieć, że rodzice AJ, BM i AB również “odjeżdżają"... Strasznie smutne to, naprawdę... Ale myślę, że może tak być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no prosze czego się dowiaduję z tej waszej dyskusji więc nasza cowbojka jest sierotą, bo rodzice umarli, teraz już inaczej patrzę na ten odcinek i na zachowanie AJ podczas niego. bo trochę ją rozumiem teraz chociaż umarł mi dopiero jeden rodzić, ale i tak mam ciężko to AJ musi mieć jeszcze ciężej, jednak dobrze mieć dużą rodzinę z dobrymi relacjami u mnie jest niestety odwrotność tylko z rodziną ze strony matki są jakieś pozytywne relacje natomiast z rodziną ze strony taty kontakt jest właściwe zerowy i chłodny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no prosze czego się dowiaduję z tej waszej dyskusji więc nasza cowbojka jest sierotą, bo rodzice umarli, teraz już inaczej patrzę na ten odcinek i na zachowanie AJ podczas niego. bo trochę ją rozumiem teraz chociaż umarł mi dopiero jeden rodzić, ale i tak mam ciężko to AJ musi mieć jeszcze ciężej, jednak dobrze mieć dużą rodzinę z dobrymi relacjami u mnie jest niestety odwrotność tylko z rodziną ze strony matki są jakieś pozytywne relacje natomiast z rodziną ze strony taty kontakt jest właściwe zerowy i chłodny

Mam dokładnie tak samo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty właśnie, co z applebloom w tym wypadku? :| Jezeli AppleBloom jest jej siostrą, to w takim wypadku Aj też jest adoptowana, albo okłamano ją okrutnie i wmawia się jej że to jej siostra :shrug: Chociaż to nie wyjaśnia podobieństwa (odc. Magic Duel, za pierwszym razem uwierzyłem że serio była młodsza :|) @Down Mi się zdaje że to jednak zbyt duża różnica czasowa :/ A we wspomnieniach się nie pojawiała Pozatym nawet jak Aj opuszczała farme i wyjechała do Manehattanu [jak to sie pisze?] to apple bloom nie bylo ani przy powitaniu ani przy pozegnaniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...