Skocz do zawartości

Odcinek 9 "Apple Family Reunion"


D.E.F.S

Recommended Posts

Ty właśnie, co z applebloom w tym wypadku? :|

Jezeli AppleBloom jest jej siostrą, to w takim wypadku Aj też jest adoptowana, albo okłamano ją okrutnie i wmawia się jej że to jej siostra

Chociaż to nie wyjaśnia podobieństwa (odc. Magic Duel, za pierwszym razem uwierzyłem że serio była młodsza :|)

Nie do końca rozumiem, rodzice mogli przecież umrzeć po urodzeniu Apple Bloom, nic nie stało na przeszkodzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się ten odcinek. + Applejack, naturalnie słodka + Piosenka AJ + Przekaz! Bardzo dobry, przypomina o rodzinie, żeby nie przedobrzać. działać razem i słuchać innych, no i empatia. + Parę bardzo dobrych momentów graficznie + Te gwiazdy na niebie... tak, to było dobre, czytanie między wierszami. - Brak Luny... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Carrot Top ze znaczkiem AppleJack to naprawdę zabawny widok
I Bon Bon... Cloudy, Bon Bon i Carrot Top miały chyba jakiś gruby melanż. Wpadły na zjazd, a CT odbiło i sobie szybciutko przemalowała znaczek. Jednak rozpoznali je (po skrzydłach CC) i je wygonili w trakcie piosenki.

To moja teoria :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Bon Bon... Cloudy, Bon Bon i Carrot Top miały chyba jakiś gruby melanż. Wpadły na zjazd, a CT odbiło i sobie szybciutko przemalowała znaczek. Jednak rozpoznali je (po skrzydłach CC) i je wygonili w trakcie piosenki.

To moja teoria :rainderp:

Wszystko się zgadza. Z pewnością tak było :twilight5:

Odcinek naprawde niesamowity :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w następnym odcinku bohaterem też będzie AppleJack na współ ze Spikiem

Just as Spike is about to be gobbled up by hungry Timberwolves, he is saved by Applejack; Spike feels the need to repay Applejack and is soon offering a little too much assistance on the farm in order to fulfill the 'Noble Dragon Code.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na temat gdzie jest ósmy, bo nie wiem. Ten odcinek był po prostu mega. PLUSY + Kirov Reporting! Hehe, to były moje pierwsze słowa jak zobaczyłem sterowiec. Już wiem po co mają w Wonderbolts Academy lotnisko i hangary. + Szarża rodzinki. + Naciąganie twarzy + Sowieckie klimaty przy stodole - tak mi się jakoś skojarzyło... + Spalinowa maszyna do szycia + Poziom zniszczeń w całym odcinku + Uciekające zęby + Masakryczna ilość ziemskich, co mi się podobało + Była Rarity i edit + Nagminne łamanie zasad BHP - kto daje dzieciom hebel i pozwala nim popychać do siebie? :) MINUSY - Trochę za szybka akcja jak dla mnie, nie mogłem się wyśmiać między gagami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ahm, odcinek był bardzo udany, zresztą jak wszystkie z tego sezonu :derp: Dobra teraz tak na poważnie, odcinek był genialny. Czemu tak mi się podobał? W końcu odcinek o AJ to raz, po drugie piosenka była bardzo miła dla ucha. Naprawdę bardzo fajny pomysł mieli na ten odcinek, momenty z rodzinką rozwalały system momentami. Nie wiem co jeszcze napisać... A już wiem, szkoda tylko tego że nie było innych postaci, ale w końcu nie dziwię się jak to było o jej AJ i jej rodzinie xD. Nie dodam nic więcej już na temat tego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy odcinek sezonu Plusy: + Pinkie i miód :D + Granny Smith i jej naciąganie skóry + Piosenka Applejack (no w końcu) + Babs + List do Celestii Minusów nie stwierdziłem, pojawiła się fajna piosenka moja druga ulubiona piosenka tego sezonu, w końcu list do Celestii po jeśli dobrze licze 9 odcinkach no a dalej nie chce mi się pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podobał mi się ten odcinek, był świetny! Do niczego nie mogę się przyczepić, ten zjazd całej rodziny, był lepszy niż w pierwszym sezonie.... Piosenka, najlepsza jednak była, jedna z lepszych jakie słyszałem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda. Fajnie też że Babs wystąpiła. Ale trzeba przyznać' date=' że wszystkie odcinki z 3 sezonu są super, szkoda że jest ich tak mało....[/quote']

Mało, ale jaka jakość :enjoy: i podobno, ma być sezon 4 xD :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...