Skocz do zawartości

Odcinek 9 "Apple Family Reunion"


D.E.F.S

Recommended Posts

Dołączona grafika

Tytuł: Apple Family Reunion

Data emisji: 22.12.2012

Krótki opis: Granny Smith agrees to let Applejack lead the Apple Family reunion but Applejack loses sight of what is truly important

PL: Granny Smith zgadza się, aby applejack przewodniczyła zjazdowi Rodziny Apple, jednak Applejack zapomina co tak naprawdę jest najważniejsze.

Mamy juz odcinek ósmy na YT

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DF1aaxIUa3w

I piosenke AJ

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=BhDVWvrk064

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką obejrzałem i stwierdzam, plusy: + Świetna piosenka AppleJack + Rodzina Apple + Babcia świetnie opowiadała (jak zawsze) + Wzruszający moment gdy stodoła się rozleciała (aż się łezka w oku zakręciła) Minusów nie ma (bynajmniej ja ich nie dostrzegłem) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był naprawdę fajny, ale zawioła mnie jedna rzecz na którą liczyłem. Nadal nie wiadomo co z rodzicami AJ, może żyją , a może nie, bo nie było nic co jednoznacznie potwierdzało jedno albo drugie.

były dwie spadające gwiazdy , dodaj dwa plus dwa i zobacz co ci wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry odcinek, piosenka "Raise This Barn" naprawdę fajna. Rainbow miała 10 sekund "czasu antenowego" i proszę - potrafiła go świetnie wykorzystać :D Granny Smith też jak zawsze świetna. No i jest nareszcie list!

Ogólnie, moja ocena 9/10, mimo wszystkiego były już lepsze odcinki w tym sezonie.

Cztery

No tak, dodałeś dwa plus dwa, jak eeyore kazał :rd8:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy -Mała słodka AJ (NGGGGHHHH.....) -Jest Babs Seed i Braeburn -Spike jako zapalniczka (ja chce taką xD) -RD strzela w AJ piorunem -Applejack w końcu doczekała się swojej piosenki -Kucyk który budową, postawą i cutie markiem przypomina Octavie -W końcu ktoś napisał list do Celesti Minusy -Jakoś mało reszty mane 6 Moja ocena 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...